d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mennyi A Minimum?
Prev167891020Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 23 2014 10:16am
Quote (josheide @ 23 Jun 2014 18:13)
oh shiet.... nem tudom ebbe most belemenjek-e


Kell a post, kezdjuk el!

Szebb jovot!
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 23 2014 10:16am
3. oldalra mar megint a buzisag erkolcsossege a tema, nem rossz
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 23 2014 10:16am
Quote (Rawen @ 23 Jun 2014 18:15)
>dohányozni 2014ben

inkább leszek meleg


Implikalod, hogy nem vagy az.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 23 2014 10:19am
Quote (josheide @ 23 Jun 2014 18:13)
oh shiet.... nem tudom ebbe most belemenjek-e


nyiss neki topicot, akkor gyorsabban fog menni a szál. Én látok benne potenciált.
Majd dobd be azt is, hogy kire bíznád a gyereked, ha majd kezd leülni a dolog.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 23 2014 10:19am
Quote (Rawen @ Jun 23 2014 05:15pm)
>dohányozni 2014ben

inkább leszek meleg


what
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 23 2014 10:19am
Quote (CyberPunk666 @ 23 Jun 2014 18:19)
nyiss neki topicot, akkor gyorsabban fog menni a szál. Én látok benne potenciált.
Majd dobd be azt is, hogy kire bíznád a gyereked, ha majd kezd leülni a dolog.


dohányosra biztos nem
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 23 2014 10:20am
Quote (Rawen @ 23 Jun 2014 18:19)
dohányosra biztos nem


De ha meleg dohanyos lenne, akkor elgondolkodnal rajta.

MERT TUDOD, AKI SZIV, MINDENT SZIV!
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 23 2014 10:21am
Quote (Baleee @ 23 Jun 2014 18:20)
De ha meleg dohanyos lenne, akkor elgondolkodnal rajta.

MERT TUDOD, AKI SZIV, MINDENT SZIV!


a melegek nem dohányoznak, túl okosak hozzá
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 23 2014 10:24am
Quote (Rawen @ 23 Jun 2014 18:21)
a melegek nem dohányoznak, túl okosak hozzá


Ellenpelda: szabika

Inb4 kivetel erositi a szabalyt.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 23 2014 10:26am
Quote (Rawen @ 23 Jun 2014 18:15)
>dohányozni 2014ben

inkább leszek meleg


>nem dohányozni és heteronak lenni
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891020Next
Add Reply New Topic New Poll