d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Félévi/évvégi Osztályzat Topik
Prev1678
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 21 2014 11:04am
Quote (szabika @ Jun 21 2014 05:03pm)
kreditekért kapják a zsét államtól mit kell faszakodni ezen?


az állam azért fizeti az oktatásodat, hogy tanuljál ? ?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1678
Add Reply New Topic New Poll