d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Akarod H
Prev167891012Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 19 2014 03:15pm
Quote (Baleee @ 19 Jun 2014 22:13)
Erre ki lehetne irni egy poll-t.

Erted!
xD!


mire leirtam ki is kapott, ennyike
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 19 2014 03:16pm
Kerestem gugellel az eni storyt, when a wild whiteknight spamtopic appears: http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=48267733&f=129
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 19 2014 03:17pm
Quote (Fej @ 19 Jun 2014 22:10)


ez most bo3 of bo3 ugyebár (asszem), mert polt 3 életről indult, scarlett meg 2-ről, most 2-1 élet maradt asszem
elsőt polt bukta 0-2-re :D

de elég szimpatikus srác amúgy (elég sokat beszélnek ezen a tournamenten már 2 napja), meg scarlett is kicsit normálisabban néz ki -- nem is tudom kinek drukkoljak

This post was edited by Anarkin on Jun 19 2014 03:17pm
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 19 2014 03:20pm
Quote (Anarkin @ 19 Jun 2014 22:17)
ez most bo3 of bo3 ugyebár (asszem), mert polt 3 életről indult, scarlett meg 2-ről, most 2-1 élet maradt asszem
elsőt polt bukta 0-2-re :D

de elég szimpatikus srác amúgy (elég sokat beszélnek ezen a tournamenten már 2 napja), meg scarlett is kicsit normálisabban néz ki -- nem is tudom kinek drukkoljak


poltnak teljesen ember formaja van, kurva jol is tolja es streamelni is szokott, igazabol o volt a kedvenc terranom mielott hallottam nyilatkozni, azota a hangjatol remalmok gyotornek

/e: szoval hajra scarlett!

This post was edited by Fej on Jun 19 2014 03:21pm
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 19 2014 03:21pm
Quote (Anarkin @ Jun 19 2014 11:17pm)
ez most bo3 of bo3 ugyebár (asszem), mert polt 3 életről indult, scarlett meg 2-ről, most 2-1 élet maradt asszem
elsőt polt bukta 0-2-re :D

de elég szimpatikus srác amúgy (elég sokat beszélnek ezen a tournamenten már 2 napja), meg scarlett is kicsit normálisabban néz ki -- nem is tudom kinek drukkoljak


Ne offolj legyszives :)
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 19 2014 03:23pm
szoval akkor most enis nyomorek meg rici is nyomorek, ezen kivül mi a téma vagy a topic lényege? elvesztettem a fonalat.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 19 2014 03:24pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 19 Jun 2014 22:23)
szoval akkor most enis nyomorek meg rici is nyomorek, ezen kivül mi a téma vagy a topic lényege? elvesztettem a fonalat.


átvette az sc2 ezt a fonalat

Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 19 2014 03:25pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 19 Jun 2014 23:23)
szoval akkor most enis nyomorek meg rici is nyomorek, ezen kivül mi a téma vagy a topic lényege? elvesztettem a fonalat.


nem baj, adok linket
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=71005377&f=129&o=75
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 19 2014 03:27pm
Quote (Rawen @ Jun 19 2014 10:25pm)


mi ez a varázslat, rákattintok és csak ezt az uccsó 3 postot látom a topigban az oldalon a többit nem
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 19 2014 03:27pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 19 Jun 2014 23:27)
mi ez a varázslat, rákattintok és csak ezt az uccsó 3 postot látom a topigban az oldalon a többit nem


25post/page
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891012Next
Add Reply New Topic New Poll