d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Rohogok
Prev167891019Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 18 2014 04:05am
valaki küldje el a képet amin rajta van ricis audis kártyája pls
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 18 2014 04:06am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 18 Jun 2014 12:02)
kéne ilyen anti retard koalicio mint régen az anti rici koalicio, ha egységesen megállapodnánk hogy tényleg senki nem válaszol ezeknek, akkor lehet 1-2 hónapon belül megunnák hogy magukkal beszélgetnek. mert amúgy ezek tényleg a figyelemhiányukat élik itt ki, és a negatív figyelem táplálja őket


Nekem postblocker se kell ahhoz, hogy ignoraljam azokat a postokat, amik nem erdekelnek. Gyere ram.

Ugyanakkor semmi bajom seneevel, ami nem erdekel, azt ugyan ugy nem olvasom el tole se, ahogy mastol.

Vanek & rici viszont tenyleg kurva irritalo, azt alairom, de hozzajuk se kell postblocker, hogy atgorgessem, amit behanynak. Enyikeh.
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 18 2014 04:06am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 18 2014 12:02pm)
kéne ilyen anti retard koalicio mint régen az anti rici koalicio, ha egységesen megállapodnánk hogy tényleg senki nem válaszol ezeknek, akkor lehet 1-2 hónapon belül megunnák hogy magukkal beszélgetnek. mert amúgy ezek tényleg a figyelemhiányukat élik itt ki, és a negatív figyelem táplálja őket


Eleg vicces pont te bogsz hogy szar a helyzet
Mikor nagyreszt miattad
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 18 2014 04:08am
Quote (Baleee @ Jun 18 2014 11:06am)
Nekem postblocker se kell ahhoz, hogy ignoraljam azokat a postokat, amik nem erdekelnek. Gyere ram.

Ugyanakkor semmi bajom seneevel, ami nem erdekel, azt ugyan ugy nem olvasom el tole se, ahogy mastol.

Vanek & rici viszont tenyleg kurva irritalo, azt alairom, de hozzajuk se kell postblocker, hogy atgorgessem, amit behanynak. Enyikeh.


jó de te raj vagy, mi meg páran nem bírjuk ilyen jól viselni a tömény rákot. de ha lenne egy ilyen akkor lehet sikerülne megcsinálni azt hogy tényleg nem ír ezeknek senki semmit. tfw nembírtam megcsinálni a postblockert firefoxra, endless suffering
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Jun 18 2014 04:08am
Egyébként a videohoz hozzászólva , remélem ezt a tomcatet egyszer lelövik , vagy elítélik tényleges életfogytra kamu vádak alapján. Maga a Tolvajkergetők kezdeményezés szerintem tök jó , de ez az ember amikor kell jogász , máskor orvos. Azt gondolja magáról hogy minden témához ő ért a legjobban és ahogy az emberekkel beszél csodálkozom rajta hogy még sose pofozták fel. Ja ez talán azért van mert mindig 10en mennek mindenhova.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 18 2014 04:08am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 18 Jun 2014 12:02)
kéne ilyen anti retard koalicio mint régen az anti rici koalicio, ha egységesen megállapodnánk hogy tényleg senki nem válaszol ezeknek, akkor lehet 1-2 hónapon belül megunnák hogy magukkal beszélgetnek. mert amúgy ezek tényleg a figyelemhiányukat élik itt ki, és a negatív figyelem táplálja őket


azért elég vicces ezt pont tőled olvasni
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 18 2014 04:09am
Quote (TuskesVanek @ Jun 18 2014 09:50am)
nem fogod fel a huszonéves fejeddel, hogy a hunsub 90%-a már inkább attól kap rákot, hogy minden topic bma gurke páros folyamatos vergődésével van tele, mert mert minden egyes vanek-senee-rici postra ugraniuk kell

sose fogod felfogni baszdmeg xD


kb ilyen kötelező jellegűnek érzik az ugatást
ez náluk már ilyen passzió, teljesen mindegy értelmes vagy jó-e amit postolunk
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 18 2014 04:10am
Quote (xGurke @ Jun 18 2014 10:05am)
valaki küldje el a képet amin rajta van ricis audis kártyája pls


bump
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 18 2014 04:11am
Quote (lacoking @ 18 Jun 2014 12:08)
Egyébként a videohoz hozzászólva , remélem ezt a tomcatet egyszer lelövik , vagy elítélik tényleges életfogytra kamu vádak alapján. Maga a Tolvajkergetők kezdeményezés szerintem tök jó , de ez az ember amikor kell jogász , máskor orvos. Azt gondolja magáról hogy minden témához ő ért a legjobban és ahogy az emberekkel beszél csodálkozom rajta hogy még sose pofozták fel. Ja ez talán azért van mert mindig 10en mennek mindenhova.


Jha, sot, mernok is. Mert a bringas nyomkoveto-riaszto, a fold alatt 500 meterre levo faraday kalitkats betonszarkofagbol is ad gps jelet.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 18 2014 04:11am
Quote (Rawen @ Jun 18 2014 11:08am)
azért elég vicces ezt pont tőled olvasni


igen?
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891019Next
Closed New Topic New Poll