Quote (BmA_BeMyAngel @ 18 Jun 2014 12:02)
kéne ilyen anti retard koalicio mint régen az anti rici koalicio, ha egységesen megállapodnánk hogy tényleg senki nem válaszol ezeknek, akkor lehet 1-2 hónapon belül megunnák hogy magukkal beszélgetnek. mert amúgy ezek tényleg a figyelemhiányukat élik itt ki, és a negatív figyelem táplálja őket
Nekem postblocker se kell ahhoz, hogy ignoraljam azokat a postokat, amik nem erdekelnek. Gyere ram.
Ugyanakkor semmi bajom seneevel, ami nem erdekel, azt ugyan ugy nem olvasom el tole se, ahogy mastol.
Vanek & rici viszont tenyleg kurva irritalo, azt alairom, de hozzajuk se kell postblocker, hogy atgorgessem, amit behanynak. Enyikeh.