Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 19 2014 12:49pm)
sikerült, de 3ast kaptam 5ös helyett mert 1 mocskos fasszopó vizsgáztatott :))
ezért utálom ezt az egyetemet, az esetek 90%ban csak a szerencsén múlik hogy milyen jegyet kapsz, most bármelyik másik tanárhoz kerültem volna 5öst kapok, de pont ezt a nyomorékot kellett kifognom kösz bme tényleg kösz szépen
bye bye zsir uj ösztöndij
holnap nekem is ilyen vizsgám lesz

digitális rendszerek és számítógépes architektúrák - egy doktorandusz meg a dékán vizsgáztat és kb csak attól függ a jegyed, hogy kihez kerülsz