d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Boldog Vagy? > Elégedett Vagy Az életeddel?
Prev1678
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 19 2014 06:52am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 19 2014 12:49pm)
sikerült, de 3ast kaptam 5ös helyett mert 1 mocskos fasszopó vizsgáztatott :))

ezért utálom ezt az egyetemet, az esetek 90%ban csak a szerencsén múlik hogy milyen jegyet kapsz, most bármelyik másik tanárhoz kerültem volna 5öst kapok, de pont ezt a nyomorékot kellett kifognom kösz bme tényleg kösz szépen

bye bye zsir uj ösztöndij


gyere wow-ozni
segítek az elején

sokkal jobb mint ez a szemét élet
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 19 2014 06:54am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 19 2014 12:49pm)
sikerült, de 3ast kaptam 5ös helyett mert 1 mocskos fasszopó vizsgáztatott :))

ezért utálom ezt az egyetemet, az esetek 90%ban csak a szerencsén múlik hogy milyen jegyet kapsz, most bármelyik másik tanárhoz kerültem volna 5öst kapok, de pont ezt a nyomorékot kellett kifognom kösz bme tényleg kösz szépen

bye bye zsir uj ösztöndij


holnap nekem is ilyen vizsgám lesz :D

digitális rendszerek és számítógépes architektúrák - egy doktorandusz meg a dékán vizsgáztat és kb csak attól függ a jegyed, hogy kihez kerülsz
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 19 2014 08:22am
Quote (putincykavodka @ Jun 18 2014 03:59pm)
Atttol vagyok boldog ha gurke foglalkozik velem
Mostanaban olyan 11/10 eletem van


Ez
Csak ma mar 12/10
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 19 2014 08:46am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 19 Jun 2014 14:49)
sikerült, de 3ast kaptam 5ös helyett mert 1 mocskos fasszopó vizsgáztatott :))

ezért utálom ezt az egyetemet, az esetek 90%ban csak a szerencsén múlik hogy milyen jegyet kapsz, most bármelyik másik tanárhoz kerültem volna 5öst kapok, de pont ezt a nyomorékot kellett kifognom kösz bme tényleg kösz szépen

bye bye zsir uj ösztöndij


menjél javítani, látni fogják, h veled nem lehet szarozni
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 19 2014 08:56am
Quote (zsansaccount @ Jun 19 2014 03:46pm)
menjél javítani, látni fogják, h veled nem lehet szarozni


ez volt az utolsó vizsgaalkalom, 7 vizsgám volt a félévben és az 1ikre így se maradt időm
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jun 19 2014 09:01am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 19 2014 02:56pm)
ez volt az utolsó vizsgaalkalom, 7 vizsgám volt a félévben és az 1ikre így se maradt időm


kérd ki a méltányt majd bukj meg belőle akárcsak egy főnök
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 19 2014 09:44am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 19 Jun 2014 16:56)
ez volt az utolsó vizsgaalkalom, 7 vizsgám volt a félévben és az 1ikre így se maradt időm


az szívás. nekem is 8 vagy 9 volt, már nem számoltam a végén :D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 19 2014 03:13pm
Quote (zsansaccount @ 19 Jun 2014 17:44)
az szívás. nekem is 8 vagy 9 volt, már nem számoltam a végén :D


5 wuz hier

don with et
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 20 2014 12:25am
Quote (zsansaccount @ Jun 19 2014 04:44pm)
az szívás. nekem is 8 vagy 9 volt, már nem számoltam a végén :D


Nekem egy se volt, laza volt a felev
Go Back To Magyar Topic List
Prev1678
Add Reply New Topic New Poll