d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Komolyan > Törölték
Prev167891011Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 16 2014 09:43am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 16 Jun 2014 17:40)
vergődés



relax lol, meglett beszélve hogy nem jöhet

az hogy jara itt most mit trollkodik az tök irreleváns




ne vergődj haver XD


implying rici nem képes ezt az invitálást komolyan venni
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 16 2014 09:43am
Quote (TuskesVanek @ Jun 16 2014 04:42pm)
jó figyelj, lehet még két óráig itt szórakozni, hogy kié az utolsó szó, mint tegnap, de most totál komolyan mondom, hogy te beteg vagy...

normális ember nem hadonászik késsel


nini, csak nem egy vergődést látnak szemeim
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 16 2014 09:44am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 16 2014 04:43pm)
nini, csak nem egy vergődést látnak szemeim


nem csak beteg vagy, de még ostoba is
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 16 2014 09:45am
mi folyik itt
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 16 2014 09:45am
Quote (GoreKnight9 @ 16 Jun 2014 17:45)
mi folyik itt


vergődés
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 16 2014 09:46am
Quote (jarabekg @ Jun 16 2014 05:32pm)
Mostmar tenyleg remelem eljossz a subbalatonra, helyreraklak egy kicsit : ) .


Nemhiszem hogy megyek, de ha mar itt tartunk megkerdeznem toled a tutit
De hogy te miert mondassz ram pont ilyeneket azt nem ertem
Mikor, folyton te nyalsz matenak) itt jspn, meg masoknak is)
Minden adando alkalommal tulzol mindenben, ugy minden elkepzelheto temaban, mindig ugy allitod be magad, vagy akar egy megtortent esetet hogy azzal is magadat dicserd, de neha kezdem azthinni hogy nem is direkt csinalod, csak szimplan ilyen zsido fogyatekossag lehet. De ha belegondolok nem is csoda h lol topikba mindenki utal, ott mar rendesen kiismertek az emberek
Most aki nem ismeri a nyomorult fejedet nem biztos h tudja mirol beszelek, de nem is lenyeg. Teszem azt pl megkerdeztem toled valamit pmben meg egy regebbi jsp talival kapcsolatban, aztan 2 perccel kesobb lattam is a postodat a topikban, hogy balazs konyorgott nekem had jojjon el ezert megengedtem neki, vagy valami ilyesmit, ugy hogy nem is te szervezted volna, igazabol semmi kozod nem is volt hozza. Hogy pont te miert irogatsz nekem ilyet h nagypofaju aljas fereg, azt fel nem birom fogni, nagyon rosszul latod magad meg engem. Na mind1, probaltam minnel kevesebb flame nelkul leirni, hogy miert tartalak kellemetlen visszataszito es ostoba embernek, egyszer talan eljut az agyadig, addig is bogj nyugodtan, meg irogasd a vanek tier faszsagaidat es verjel szet mindenkit akit szeretnel, engem nem fogsz.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 16 2014 09:47am
közben rákerestem volt-e róla topic

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=68909301&f=129

én a rici helyében egyből mentem volna a rendőrségre

ez a bma meg elmeintézetbe való agresszív állat
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 16 2014 09:47am
Quote (TuskesVanek @ Jun 16 2014 04:44pm)
nem csak beteg vagy, de még ostoba is


úgy erőlködsz bene fossál vigyázz

Quote (TuskesVanek @ Jun 16 2014 04:47pm)
közben rákerestem volt-e róla topic

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=68909301&f=129

én a rici helyében egyből mentem volna a rendőrségre

ez a bma meg elmeintézetbe való agresszív állat


nemsemmi vergődés

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jun 16 2014 09:48am
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 16 2014 09:48am
Quote (TuskesVanek @ Jun 16 2014 05:47pm)
közben rákerestem volt-e róla topic

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=68909301&f=129

én a rici helyében egyből mentem volna a rendőrségre

ez a bma meg elmeintézetbe való agresszív állat


Ugyis oda kerul elobb utobb))
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 16 2014 09:50am
lol
arról is volt topic, hogy megvertem a lakótársam barátnőjét
meg is keresem
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891011Next
Add Reply New Topic New Poll