d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Rici > Miért Vagy
Prev167891017Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 14 2014 06:47am
Quote (Rawen @ Jun 14 2014 01:45pm)
miért csinálod ezt mesht, senee egy csőd, amit csak magának köszönhet de inkább minden mást okol, /thread, évek óta ezt mondogatja neki mindenki, semmi értelme


és? úgyse megy el szóval nem tökmind1 hogy tanulás közben válaszolgatok-e neki? nem muszáj elolvasni át lehet görgetni
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 14 2014 06:49am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 14 2014 02:41pm)
nem kell hogy az összes rokonodnak meglegyen a fb profilom és onnan irogassanak : d majd letiltom őket hogy ne lássák a profilom + megváltoztatom 1 nevem 1 időre és ízi lájf

azóta meg nem verekedtem hogy téged agyonvertelek több mint 1 éve, szóval nem mondhatnám hogy közveszélyes vagyok és ok nélkül verekszek, de ahogy érzed, majd a szüleidnek próbáld meg beadni ezeket a hazugságokat inkább, már készülhetsz előre. ja meg majd mutasd meg nekik a neptunod hogy hogy állsz ebben a félévben a vizsgákkal, majd erre is kitérek hátha hazudtál nekik Xd úgyis tudom a neptunod aztán majd összeszedem a tanszékekről a vizsgaeredményeket hátha megpróbálnál hazudni megint


Uristen, te aztan tenyleg elmebeteg vagy
Tudjak mikor fogok vegezni ok is latjak a neptunt
Tudod engem nem szarnak le otthon, mint teged, biztos azert lettel ilyen nyomi

Meg imdethel is mondtad hogy valakivel verekedtetek, megintcsak ok nelkul full mate style.
Meg hiaba mondogatod hogy de omg azota nem csinaltam, mintha ez szamitana, vagy annyira ertelmi serult hogyha megint ugyanolyan szituba kerulnel ugyanazt csinalnad
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 14 2014 06:50am
kicsit olyan mintha regen jartak volna es most megy a szakitas utani szardobalas
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 14 2014 06:51am
te jó isten, ez a topik. ide még shitpostolni sincs kedvem.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 14 2014 06:51am
Quote (putincykavodka @ Jun 14 2014 01:49pm)
Uristen, te aztan tenyleg elmebeteg vagy
Tudjak mikor fogok vegezni ok is latjak a neptunt
Tudod engem nem szarnak le otthon, mint teged, biztos azert lettel ilyen nyomi

Meg imdethel is mondtad hogy valakivel verekedtetek, megintcsak ok nelkul full mate style.
Meg hiaba mondogatod hogy de omg azota nem csinaltam, mintha ez szamitana, vagy annyira ertelmi serult hogyha megint ugyanolyan szituba kerulnel ugyanazt csinalnad


balázs. kötődsz még hozzám?
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 14 2014 06:54am
Quote (Fej @ Jun 14 2014 01:50pm)
kicsit olyan mintha regen jartak volna es most megy a szakitas utani szardobalas


szo sincs ilyesmiről, csak unalmas meg idegesítő hogy folyton azzal fenyeget a gyerek itt hogy megfog ölni, és mindezt következmények nélkül teszi. de téged biztos nem zavarna ha rólad lenne szó mert te geci kemény vagy

http://3.ii.gl/Ke0i--wm.png

http://2.ii.gl/pQzx1NrS.png


most itt mondd már meg ki szólt ezelőtt a nyomorulthoz? nem én keverem a szart folyton, persze lehetne ignorálni, de hogyha azt irogatja hogy soon dead akkor nehéz
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 14 2014 06:54am
azért egy ilyet itthagyok

Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 14 2014 06:55am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 14 Jun 2014 14:54)
szo sincs ilyesmiről, csak unalmas meg idegesítő hogy folyton azzal fenyeget a gyerek itt hogy megfog ölni, és mindezt következmények nélkül teszi. de téged biztos nem zavarna ha rólad lenne szó mert te geci kemény vagy

http://3.ii.gl/Ke0i--wm.png

http://2.ii.gl/pQzx1NrS.png


most itt mondd már meg ki szólt ezelőtt a nyomorulthoz? nem én keverem a szart folyton, persze lehetne ignorálni, de hogyha azt irogatja hogy soon dead akkor nehéz


hát én eléggé leszarom, hogy valaki itt fenyeget
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 14 2014 06:55am
Quote (Fej @ Jun 14 2014 02:50pm)
kicsit olyan mintha regen jartak volna es most megy a szakitas utani szardobalas

Aha
Ok
En befejeztem
Kar foglalkozni ezzel a fogyatekkal
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 14 2014 06:56am
Quote (Rawen @ Jun 14 2014 01:55pm)
hát én eléggé leszarom, hogy valaki itt fenyeget


pedig el fogom vagni a torkodot :)
mert köcsög kínai rajzfilmeket nezel :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891017Next
Add Reply New Topic New Poll