d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-nyaralas > Igen Igen
Prev167891092Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 12 2014 06:57am
Quote (MogacsDaniel @ 12 Jun 2014 13:52)
amugy en kocsival megyek
vkiket el is tudok vinni ha kell (komarombol indulnek, de hajlando vagyok kiteroket tenni)


bennevagyok

ja hogy velencei tó xD akkor nvm

This post was edited by Anarkin on Jun 12 2014 06:58am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 12 2014 06:58am
Quote (Anarkin @ Jun 12 2014 01:57pm)
bennevagyok

http://i.imgur.com/ZwWbWUQ.png


nem igazán nézted meg az OP postot igaz?
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jun 12 2014 06:58am
MEGYEK!

De a júli 15 nemjó, vagy egy héttel előbb, vagy korább már megfelel

This post was edited by Namechange on Jun 12 2014 06:59am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 12 2014 06:59am
Quote (Saenchai @ Jun 12 2014 12:47pm)
nem lesz csocsóasztal


this
amíg nincs csocsóasztal rám ne számítsatok

Quote (MogacsDaniel @ Jun 12 2014 12:47pm)
pedig hozhattal volna picsakat


igen
sziasztok, nincs kedvetek lejönni 1-2 napra pár nolifer ember közé akik még nőt se láttak életükbe?
dehogynem, jól hangzik
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 12 2014 06:59am
Quote (anyd @ 12 Jun 2014 13:58)
nem igazán nézted meg az OP postot igaz?


de csak ilyenek apróságokra most nem tudok figyelni h melyik vízhez húzom be a vonalat, itt ülök az ELTE-n 40 fokban, grafikát "tanulva"
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 12 2014 06:59am
azért nem megyek el mert nincs kedvem utazgatni pénz kidobni hogy pár rl hulladékal találkozak inkább elmegyek inni haverokal a kocsmába mnit veletek lowok aki akar az jöjön ide oszt beverema pofáját nem fogok azért 150 killomért utazni köcsög vonatal

E:pesten meg eltévedek mnit a geci a füben nn
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 12 2014 07:00am
Quote (Namechange @ Jun 12 2014 01:58pm)
MEGYEK!

De a júli 15 nemjó, vagy egy héttel előbb, vagy korább már megfelel


like
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 12 2014 07:00am
Quote (Saenchai @ Jun 12 2014 12:59pm)
azért nem megyek el mert nincs kedvem utazgatni pénz kidobni hogy pár rl hulladékal találkozak inkább elmegyek inni haverokal a kocsmába mnit veletek lowok aki akar az jöjön ide oszt beverema pofáját nem fogok azért 150 killomért utazni köcsög vonatal

E:pesten meg eltévedek mnit a geci a füben nn


this
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jun 12 2014 07:04am
ott leszek, viszem a zámbó jimmy kazettáimat, csapjuk majd a dáridót este
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 12 2014 07:14am
ha esetleg mégsem 19-20 lesz az időpont akkor net nélkül is megyek
ja és csak akkor ha hétvége

This post was edited by Rawen on Jun 12 2014 07:15am
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891092Next
Add Reply New Topic New Poll