Quote (josheide @ Jun 11 2014 05:07pm)
Elkepzelem ahogy bemesz az iskolaba es panaszkodsz, hogy ezen a de ketto je es pen egy csomo nolifer kis kocsog beugatott neked. Persze eloben te vagy az alfa, messias, mernoktanonc vagy faszomtudja, csak itt ezek a szemetek nem kepesek elfogadni a felsobbrenduseged.
Jezusom ember, get a life.
de amúgy vicces, hogy pont azokat hozod fel példának, amiről beszélek
felsőbbrendű, mérnöktanonc, alfa... igen, pont azok hiszik ezt magukról akik 2 hónapja folyamatosan ugatnak
és amúgy meg, ha nem vetted volna észre, én mindig csak hárítok, szóval tényleg semmi értelme nincs annak amit írtál
Quote (josheide @ Jun 11 2014 05:14pm)
Hat bocs de en most inkabb blockollak egy par evre.
ahogy érzed, pedig rólad pont azt hittem, hogy értelmesebb vagy mint ez a csürhe
This post was edited by TuskesVanek on Jun 11 2014 10:16am