d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Szerinted Kinek Kéne Elmenni? > Takarodj Topicok Nyomán
Prev167891016Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 11 2014 10:07am
7 User(s) are reading this topic (0 Guests and 1 Anonymous): Rawen, MesterhazyAttila, BmA_BeMyAngel, Fej, josheide, tevetava
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 11 2014 10:07am
Quote (TuskesVanek @ 11 Jun 2014 17:01)
meg se próbálom elmagyarázni, mert aki a sokadik suspend után is visszajön folytatni ugyanazt az anyázást, az nyilvánvalóan életképtelen :D

amúgy baromi híres lett a fórum, már egy egész évfolyam röhög rajtatok (ofc akinek nem inge ne vegye magára) :D


Elkepzelem ahogy bemesz az iskolaba es panaszkodsz, hogy ezen a de ketto je es pen egy csomo nolifer kis kocsog beugatott neked. Persze eloben te vagy az alfa, messias, mernoktanonc vagy faszomtudja, csak itt ezek a szemetek nem kepesek elfogadni a felsobbrenduseged.

Jezusom ember, get a life.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 11 2014 10:12am
Quote (josheide @ Jun 11 2014 05:07pm)
Elkepzelem ahogy bemesz az iskolaba es panaszkodsz, hogy ezen a de ketto je es pen egy csomo nolifer kis kocsog beugatott neked. Persze eloben te vagy az alfa, messias, mernoktanonc vagy faszomtudja, csak itt ezek a szemetek nem kepesek elfogadni a felsobbrenduseged.

Jezusom ember, get a life.


szó nincs panaszkodásról, először páran olvasgattuk néha, és röhögtünk az állandó flameléseken, aztán miután beregeltem már mindennapos dolog lett
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jun 11 2014 10:12am
Quote (TuskesVanek @ 11 Jun 2014 17:01)
meg se próbálom elmagyarázni, mert aki a sokadik suspend után is visszajön folytatni ugyanazt az anyázást, az nyilvánvalóan életképtelen :D

amúgy baromi híres lett a fórum, már egy egész évfolyam röhög rajtatok (ofc akinek nem inge ne vegye magára) :D


micsoda kis kópék vagytok!
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jun 11 2014 10:12am
tüskésmocskos
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 11 2014 10:12am
Quote (josheide @ Jun 11 2014 05:07pm)
Elkepzelem ahogy bemesz az iskolaba es panaszkodsz, hogy ezen a de ketto je es pen egy csomo nolifer kis kocsog beugatott neked. Persze eloben te vagy az alfa, messias, mernoktanonc vagy faszomtudja, csak itt ezek a szemetek nem kepesek elfogadni a felsobbrenduseged.

Jezusom ember, get a life.


mibe hogy egyből rádugrik és elkezd fröcsögni mindjárt
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 11 2014 10:14am
Quote (TuskesVanek @ 11 Jun 2014 17:12)
szó nincs panaszkodásról, először páran olvasgattuk néha, és röhögtünk az állandó flameléseken, aztán miután beregeltem már mindennapos dolog lett


Hat bocs de en most inkabb blockollak egy par evre.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jun 11 2014 10:14am
Quote (TuskesVanek @ Jun 11 2014 04:12pm)
szó nincs panaszkodásról, először páran olvasgattuk néha, és röhögtünk az állandó flameléseken, aztán miután beregeltem már mindennapos dolog lett


mindennapok a kisegítőben
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 11 2014 10:15am
Quote (josheide @ Jun 11 2014 05:07pm)
Elkepzelem ahogy bemesz az iskolaba es panaszkodsz, hogy ezen a de ketto je es pen egy csomo nolifer kis kocsog beugatott neked. Persze eloben te vagy az alfa, messias, mernoktanonc vagy faszomtudja, csak itt ezek a szemetek nem kepesek elfogadni a felsobbrenduseged.

Jezusom ember, get a life.


de amúgy vicces, hogy pont azokat hozod fel példának, amiről beszélek

felsőbbrendű, mérnöktanonc, alfa... igen, pont azok hiszik ezt magukról akik 2 hónapja folyamatosan ugatnak

és amúgy meg, ha nem vetted volna észre, én mindig csak hárítok, szóval tényleg semmi értelme nincs annak amit írtál

Quote (josheide @ Jun 11 2014 05:14pm)
Hat bocs de en most inkabb blockollak egy par evre.


ahogy érzed, pedig rólad pont azt hittem, hogy értelmesebb vagy mint ez a csürhe :(

This post was edited by TuskesVanek on Jun 11 2014 10:16am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 11 2014 10:17am
Quote (rapiddani @ Jun 11 2014 05:14pm)
mindennapok a kisegítőben


vinnyogok

Quote (josheide @ Jun 11 2014 05:14pm)
Hat bocs de en most inkabb blockollak egy par evre.


de azért a topicban arra szavaztál még hogy ne menjen el XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD





amugy vicces hogy idehozza az osztálytársait, hogy szemtanúja legyen az egész osztálya hogy a hülyegyerek hogy vergődik egész nap meg hogy alázzák meg naponta 20x, gecijo, röhögök
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891016Next
Add Reply New Topic New Poll