d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Mennyire Tudnak érzelmileg Hatni Rád... > ...film, Sorozat, Játék, Etc..?
Prev167891011Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 5 2014 04:32pm
Eleg vicces, hogy pont most kezdtem ujra a Chuck-ot, es tegnap fejeztem be MEGINT a HIMYM-t. Mindketto hatott mar meg nagyon.

Quote (SummertimeClothes @ 5 Jun 2014 23:05)
erre amugy azota nem tudok rajonni, hogy mi a fasz lehet
eloszor a green milere gondoltam, aztan az egerek es emberekre, de egyik se stimmel


Of Mice & Men mernem stimmel?

This post was edited by Moonflow on Jun 5 2014 04:33pm
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 5 2014 11:09pm
Quote (Karan2_Returned @ Jun 5 2014 10:48pm)
inb4 bevallja valaki hogy a big3 egyiken is sirt


Naruto minden reszen sirok
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 5 2014 11:38pm
Mindig elsirom magam, amikor raelveznek a csaj arcara. :(
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 5 2014 11:39pm
Quote (Baleee @ Jun 6 2014 05:38am)
Mindig elsirom magam, amikor raelveznek a csaj arcara. :(


hogy szegény lány mire kényszeredett az életbenmaradás érdekében
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 5 2014 11:59pm
könyvre, filmre és zenére is hajlamos vagyok elérzékenyülni, bár azért sírni nem szoktam max szipogni egyszer-kétszer :D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 6 2014 12:44am
Quote (Senee @ 6 Jun 2014 07:39)
hogy szegény lány mire kényszeredett az életbenmaradás érdekében


Lol, no. Azert, mert irigykedem, hogy nem en vagyok az, aki ezt megteszi. =(
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 6 2014 02:57am
Quote (Baleee @ Jun 6 2014 06:44am)
Lol, no. Azert, mert irigykedem, hogy nem en vagyok az, aki ezt megteszi. =(


az életbenmaradás érdekében?!
:XD
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 6 2014 03:59am
Quote (Moonflow @ 6 Jun 2014 00:32)
Eleg vicces, hogy pont most kezdtem ujra a Chuck-ot, es tegnap fejeztem be MEGINT a HIMYM-t. Mindketto hatott mar meg nagyon.



Of Mice & Men mernem stimmel?


nem szokik el meg nem is testverek iirc
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 6 2014 05:06am
Quote (Senee @ 6 Jun 2014 10:57)
az életbenmaradás érdekében?!
:XD


Nem, akkor nem az arcara kapna, hanem bizony le kene nyelnie. Csak, hogy ne ehezzen.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 6 2014 05:09am
Quote (SummertimeClothes @ 6 Jun 2014 10:59)
nem szokik el meg nem is testverek iirc


afaik elszokik. Mondjuk nem testverek, ha jol emlekszem, szal ja
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891011Next
Add Reply New Topic New Poll