d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Miért Jársz Jspre?
Prev167891011Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jun 3 2014 12:01pm
Quote (Rawen @ Jun 3 2014 06:01pm)
mindig is magas volt a vérnyomásom, shiiiiiieeeeeeeeeeet


http://www.bankracio.hu/cikkek/97-hitelfelvetel-elotti-fontos-tudnivalok
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 3 2014 12:03pm
Quote (AngryBug @ 3 Jun 2014 20:01)


van már hitelem is szóval ez nn thx
kezdek félni
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 3 2014 12:05pm
Quote (Rawen @ 3 Jun 2014 20:03)
van már hitelem is szóval ez nn thx
kezdek félni


úgy hallottam a melegek terjesztik az écet meg a rákot szóval lehet
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jun 3 2014 12:30pm
Quote (Rawen @ Jun 3 2014 11:53am)
az első 6 miatt


this

Quote (jarabekg @ Jun 3 2014 12:28pm)
anyádért! XD


meg this ofc
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jun 3 2014 12:52pm
Quote (Rawen @ Jun 3 2014 06:03pm)
van már hitelem is szóval ez nn thx
kezdek félni


http://www.liligo.hu/olcso-repulojegy-london_gb/

mégvalami? :D

This post was edited by AngryBug on Jun 3 2014 12:52pm
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 3 2014 12:59pm
Quote (AngryBug @ 3 Jun 2014 17:58)
van egy olyan ráktípus, ami a testedben bárhol kialakulhat, a jspre vezethető vissza a kialakulásának oka... egyes személyek váltják ki..
a tüneteit láthatod a sub 50%-án, nagyrészt magas vérnyomás, retardáltság... előrfordulása: a hunsubosoknál 30% h kialakul, onnantól nincs visszaút
gyógyítani azzal próbálják, hogy hitelt veszel fel és kimenekülsz Angliába.. de a túlélésre nincs esély.. legalábbis úgy hallottam nem javul a vérnyomás.
Rákos a jspm. help me


Neked most mi a fasz bajod van?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 3 2014 01:01pm
Quote (Smat @ Jun 3 2014 07:59pm)
Neked most mi a fasz bajod van?


xd










































































rákos
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 3 2014 01:01pm
Quote (jarabekg @ 3 Jun 2014 19:01)
xd




rákos


Röhögtem pedig nem kellett volna.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 3 2014 01:02pm
Quote (jarabekg @ 3 Jun 2014 21:01)
xd










































































rákos


damn
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 3 2014 01:02pm
Quote (Smat @ Jun 3 2014 08:01pm)
Röhögtem pedig nem kellett volna.


en is ilyen pokolban elegni szinten voltam, de nem bírtam ki, hogy ne irjam be xd
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891011Next
Add Reply New Topic New Poll