Quote (TuskesVanek @ Jun 3 2014 06:50pm)
hát figyelj van kb. 30-35 aktív felhasználó, és inkább tudom elképzelni, hogy a haterek hoztak még külső szavazatokat, minthogy az kampányoljon velem, aki nemre szavazott, vagyis nem érdekil a szitu.
szóval a 30-35 userből 21 usert hidegen hagy a maradék pedig vergődik, tehát nem tévedtem túl sokat :D
miert vagy ennyire mertektelenul buta?