d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Takarodjon-e > A Vanekgeci
Prev167891030Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 3 2014 10:58am
Quote (tevetava @ Jun 3 2014 05:55pm)
elárulom, nem
én nem szavaztam, mert leszarom, de ez hülyeség
+ 30-35-nél jóval többen vannak a subon


ettől függetlenül akkor is ugyanaz az 5-6 ember vergődik, hál istennek minden nap könnyesre tudom röhögni magam rajtuk
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 3 2014 10:59am
Quote (Vismajor @ Jun 3 2014 05:57pm)
mondjuk ez olyan jara féle nyomorék gondolkodás, hogy tökre azt hiszi igaza van, de amikor csinálnak topikot és van vote és nem rá szavaznak akkor "akkor is igazam van csak utálnak és ezért nem szavaznak rám"


teljes mértékben igazad van, az ő gondolkodásmódjukat fordítom vissza rájuk
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jun 3 2014 11:08am
Quote (TuskesVanek @ 3 Jun 2014 17:50)
hát figyelj van kb. 30-35 aktív felhasználó, és inkább tudom elképzelni, hogy a haterek hoztak még külső szavazatokat, minthogy az kampányoljon velem, aki nemre szavazott, vagyis nem érdekil a szitu.

szóval a 30-35 userből 21 usert hidegen hagy a maradék pedig vergődik, tehát nem tévedtem túl sokat :D


hónapokat vártam, hogy végre használni tudjam ezt a képet
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 3 2014 11:11am
Quote (Ghostmasterq @ Jun 3 2014 06:08pm)
hónapokat vártam, hogy végre használni tudjam ezt a képet
http://3.ii.gl/gLvhicol.png


:mellow: király életed lehet
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 3 2014 11:25am
Quote (TuskesVanek @ 3 Jun 2014 19:11)
:mellow:  király életed lehet


rekt
Member
Posts: 140
Joined: Jun 3 2014
Gold: 0.00
Jun 3 2014 11:53am
Quote (TuskesVanek @ Jun 3 2014 06:50pm)
hát figyelj van kb. 30-35 aktív felhasználó, és inkább tudom elképzelni, hogy a haterek hoztak még külső szavazatokat, minthogy az kampányoljon velem, aki nemre szavazott, vagyis nem érdekil a szitu.

szóval a 30-35 userből 21 usert hidegen hagy a maradék pedig vergődik, tehát nem tévedtem túl sokat :D


miert vagy ennyire mertektelenul buta?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 3 2014 11:54am
Quote (GordonBajnai @ 3 Jun 2014 19:53)
miert vagy ennyire mertektelenul buta?


bajnai 4 prezident
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 3 2014 12:08pm
Quote (GordonBajnai @ Jun 3 2014 06:53pm)
miert vagy ennyire mertektelenul buta?


és te miért vagy multi?

ja, tudom, 60 napra suspendeltek, amiért anyáztál

erre most kreáltál egy új accot anyázni

sötétség, istenem... :D
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 3 2014 12:22pm
Quote (TuskesVanek @ Jun 3 2014 06:50pm)
hát figyelj van kb. 30-35 aktív felhasználó, és inkább tudom elképzelni, hogy a haterek hoztak még külső szavazatokat, minthogy az kampányoljon velem, aki nemre szavazott, vagyis nem érdekil a szitu.

szóval a 30-35 userből 21 usert hidegen hagy a maradék pedig vergődik, tehát nem tévedtem túl sokat :D


ritka nagy idiota vagy.
Member
Posts: 140
Joined: Jun 3 2014
Gold: 0.00
Jun 3 2014 12:30pm
Quote (TuskesVanek @ Jun 3 2014 08:08pm)
és te miért vagy multi?

ja, tudom, 60 napra suspendeltek, amiért anyáztál

erre most kreáltál egy új accot anyázni

sötétség, istenem... :D


majd szolj ha tobbre telik xd-knel
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891030Next
Add Reply New Topic New Poll