d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hardcore Us East Ladder Expansion Walk Now > Köcsögbnet Még Mindig Nem Enged Europe-n
Prev167891012Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 29 2014 05:21am
Quote (Coolface @ May 29 2014 11:12am)
ritka buta egy ember vagy


szerencsére te itt vagy nekünk, hogy bevilágítsd a sötétség zugait
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
May 29 2014 05:47am
Quote (Coolface @ May 29 2014 11:12am)
ritka buta egy ember vagy


??? Most mért kell ilyen ellenségesnek lenni?

Többször is voltam már Ladderreset rush partyban, de vagy az volt, hogy mire hazaértem, már elindult az új ladder, mentek a Tristrunok, és felhúztak a többiek (emlékszem Vismajorék Oberonnal meg Baresszal türelmesen megvárták, míg az én Sorceressem is eléri a 12-t és csak együtt mentünk Andyra) vagy volt olyan is, hogy mikor felmentem, már nem lehetett csatlakozni, aztán mikor lehetett, indult a móka.

Most bezzeg még ment a régi ladder este 7-kor, még örültem is neki, na akkor látni fogom, mikor dob le... Le is dobott, de miközben a TS-en 6-an vártak rám, hogy menjek velük, már a Den-t takarítják, én meg Europe Gateway-en Unable to connect vagyok.

US EAST-on persze azonnal tudtam menni.

Az US EAST is tele van köcsög seggfejekkel: belépek 10 perccel a reset után egy tiszta jó változatos csapatba, mennek a Tristrunok, de nem ám megvárnánk, míg mindenki meglesz 12, á, nem, a 8-as barbárommal mentem Andy ellen, meg még egy Assa is volt 7-es. Kb félóra múlva Act 2-ben fel is bomlott a csapat, mert a Viperek között nem tudtunk haladni, lehettem vagy 10-es level, áhh, behalások zsinórba, hagytam a fenébe. Tegnap Wilivel Hardcore-oztunk kicsit US EAST-on, ennyi
Member
Posts: 274
Joined: Mar 28 2014
Gold: 0.00
May 29 2014 06:04am
Quote (ToldiSenior @ May 29 2014 12:47pm)
??? Most mért kell ilyen ellenségesnek lenni?

Többször is voltam már Ladderreset rush partyban, de vagy az volt, hogy mire hazaértem, már elindult az új ladder, mentek a Tristrunok, és felhúztak a többiek (emlékszem Vismajorék Oberonnal meg Baresszal türelmesen megvárták, míg az én Sorceressem is eléri a 12-t és csak együtt mentünk Andyra) vagy volt olyan is, hogy mikor felmentem, már nem lehetett csatlakozni, aztán mikor lehetett, indult a móka.

Most bezzeg még ment a régi ladder este 7-kor, még örültem is neki, na akkor látni fogom, mikor dob le... Le is dobott, de miközben a TS-en 6-an vártak rám, hogy menjek velük, már a Den-t takarítják, én meg Europe Gateway-en Unable to connect vagyok.

US EAST-on persze azonnal tudtam menni.

Az US EAST is tele van köcsög seggfejekkel: belépek 10 perccel a reset után egy tiszta jó változatos csapatba, mennek a Tristrunok, de nem ám megvárnánk, míg mindenki meglesz 12, á, nem, a 8-as barbárommal mentem Andy ellen, meg még egy Assa is volt 7-es. Kb félóra múlva Act 2-ben fel is bomlott a csapat, mert a Viperek között nem tudtunk haladni, lehettem vagy 10-es level, áhh, behalások zsinórba, hagytam a fenébe. Tegnap Wilivel Hardcore-oztunk kicsit US EAST-on, ennyi


amúgy dent azért kezdtük el mert (legalábbis én) mert tudtam jól, h nem lesz semmi az egészből , 5emberrel el sem indultam volna ^^
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 29 2014 06:06am
Quote (ToldiSenior @ May 29 2014 12:47pm)
??? Most mért kell ilyen ellenségesnek lenni?

Többször is voltam már Ladderreset rush partyban, de vagy az volt, hogy mire hazaértem, már elindult az új ladder, mentek a Tristrunok, és felhúztak a többiek (emlékszem Vismajorék Oberonnal meg Baresszal türelmesen megvárták, míg az én Sorceressem is eléri a 12-t és csak együtt mentünk Andyra) vagy volt olyan is, hogy mikor felmentem, már nem lehetett csatlakozni, aztán mikor lehetett, indult a móka.

Most bezzeg még ment a régi ladder este 7-kor, még örültem is neki, na akkor látni fogom, mikor dob le... Le is dobott, de miközben a TS-en 6-an vártak rám, hogy menjek velük, már a Den-t takarítják, én meg Europe Gateway-en Unable to connect vagyok.

US EAST-on persze azonnal tudtam menni.

Az US EAST is tele van köcsög seggfejekkel: belépek 10 perccel a reset után egy tiszta jó változatos csapatba, mennek a Tristrunok, de nem ám megvárnánk, míg mindenki meglesz 12, á, nem, a 8-as barbárommal mentem Andy ellen, meg még egy Assa is volt 7-es. Kb félóra múlva Act 2-ben fel is bomlott a csapat, mert a Viperek között nem tudtunk haladni, lehettem vagy 10-es level, áhh, behalások zsinórba, hagytam a fenébe. Tegnap Wilivel Hardcore-oztunk kicsit US EAST-on, ennyi


nagy valószínűséggel temp bant kaptál, amit cd-kulcshoz kapcsoltak, ilyenkor kb. semmit nem tudsz csinálni azon kívül, hogy kivárod.

gondolom a nagy terhelés miatt érzékenyebb a szerver,a join game, char select, acc change, chat dolgokra

szóval az a lényeg, hogy a túlzott aktivitás ilyenkor nem javasolt, mi mindig beálltunk open bnetre fél-egy órával a tervezett down előtt, amikor eljött az idő, úgyis láttuk, hogy jönnek fel az emberek openre, ha pedig indult a buli, valaki mindig szólt, hogy up

This post was edited by TuskesVanek on May 29 2014 06:08am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 29 2014 06:22am
Quote (ToldiSenior @ May 29 2014 11:50am)
Na visszaengedett Europe Gateway-en, úgy néz ki 24h-ra bannolt le

Tanulság: nem szabad fenn lenni a szerveren, amikor frissítik a laddert, mert ha ledob, akkor az új Ladder indulásakor 24h ban-nal kezd, de csak azon a Gateway-en, amelyikről ledobott (esetemben Europe), más Realm-okon (US EAST) azonnal tudtam creálni gaméket. De ezt csak empirikusan mondom, ezt szabályként senki nem tudta elmondani, még angolul se.

Nah legközelebb okosabbak leszünk


thanks for the info
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 29 2014 06:27am
mi ez a tl;dr mocsok itt
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
May 29 2014 05:57pm
Quote (ToldiSenior @ May 29 2014 01:47pm)
??? Most mért kell ilyen ellenségesnek lenni?

Többször is voltam már Ladderreset rush partyban, de vagy az volt, hogy mire hazaértem, már elindult az új ladder, mentek a Tristrunok, és felhúztak a többiek (emlékszem Vismajorék Oberonnal meg Baresszal türelmesen megvárták, míg az én Sorceressem is eléri a 12-t és csak együtt mentünk Andyra) vagy volt olyan is, hogy mikor felmentem, már nem lehetett csatlakozni, aztán mikor lehetett, indult a móka.

Most bezzeg még ment a régi ladder este 7-kor, még örültem is neki, na akkor látni fogom, mikor dob le... Le is dobott, de miközben a TS-en 6-an vártak rám, hogy menjek velük, már a Den-t takarítják, én meg Europe Gateway-en Unable to connect vagyok.

US EAST-on persze azonnal tudtam menni.

Az US EAST is tele van köcsög seggfejekkel: belépek 10 perccel a reset után egy tiszta jó változatos csapatba, mennek a Tristrunok, de nem ám megvárnánk, míg mindenki meglesz 12, á, nem, a 8-as barbárommal mentem Andy ellen, meg még egy Assa is volt 7-es. Kb félóra múlva Act 2-ben fel is bomlott a csapat, mert a Viperek között nem tudtunk haladni, lehettem vagy 10-es level, áhh, behalások zsinórba, hagytam a fenébe. Tegnap Wilivel Hardcore-oztunk kicsit US EAST-on, ennyi


valoszinu azert bannoltak resetkor, mert fenntvoltal. igazadvan, mi is fentvoltunk channelen 8-an minket is bannoltak
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 29 2014 06:02pm
amugy chct valami magyar vezeti
tupek sakur nevvel
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 29 2014 06:03pm
Quote (Coolface @ May 29 2014 11:57pm)
valoszinu azert bannoltak resetkor, mert fenntvoltal. igazadvan, mi is fentvoltunk channelen 8-an minket is bannoltak


nem
és amiért nem tudja; máris jogodban áll leidiótázni, leköpdösni, belerúgni
igen

gratulálok, remek ember vagy
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
May 29 2014 06:15pm
Quote (Senee @ May 30 2014 02:03am)
nem
és amiért nem tudja; máris jogodban áll leidiótázni, leköpdösni, belerúgni
igen

gratulálok, remek ember vagy


belegondolhatna azert, hogy ilyenert nem bannolnak.
amugymeg megvaltoztatja a gepen / routeren a mac cimet es maris felengedi.



en vagyok a kiraj mindenki mas noob
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891012Next
Add Reply New Topic New Poll