d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Syl
Prev16789Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 26 2014 11:17am
Quote (anyd @ May 26 2014 06:08pm)
mert kb szart se ér :D minden fájdalamcsillapítóban az van


Csak a flektor
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 26 2014 11:19am
Quote (anyd @ 26 May 2014 19:12)
nehezen tudom elképzelni hogy migrénre jó


van amikor használ
és ez már joval több, mint amire a többi szar volt képes amiket állandoan felirtak
szoval /care
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 26 2014 11:20am
én 1-2 rubophent szoktam bevenni ilyen univerzális gyógyszerként, ha szarul vagyok :D de főként csak placebó hatás gondolom
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
May 26 2014 11:42am
Quote (sylke @ May 26 2014 06:55pm)
majdnem
magán klinikán voltam, aztán ott mondták hogy kurva gyorsan álljak le a gyogyszerezéssel, mer a májam bánja (lassan már annyit szedtem mint 1 függö)
mostanában már csak advilultrát szedek

a meditálos rész meg nemtudom mi, gondolom amikor mondtam h kiprobálom a jogát akkor igy értelmezted


Igen szerintem erre gondoltam XD
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
May 26 2014 12:28pm
kb havonta, ket havonta van migrenem, haverjaim szerint ez nem normalis, de eddig valahogy sikerult leszarnom az egeszet, gondolom milliard kulonbozo dologtol lehet

ilyen algo flex ultra siman elviszi, de egyszer pecsett ejjel arra ebredtem, hogy rohadtul faj a fejem, nem volt otthon semmi gyogyszer, reggel 7-kor kb 5 oras vergodes utan oromkonnyeket hullajtva setaltam a patika fele
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 26 2014 12:38pm
Quote (Fej @ May 26 2014 06:28pm)
kb havonta, ket havonta van migrenem, haverjaim szerint ez nem normalis, de eddig valahogy sikerult leszarnom az egeszet, gondolom milliard kulonbozo dologtol lehet

ilyen algo flex ultra siman elviszi, de egyszer pecsett ejjel arra ebredtem, hogy rohadtul faj a fejem, nem volt otthon semmi gyogyszer, reggel 7-kor kb 5 oras vergodes utan oromkonnyeket hullajtva setaltam a patika fele


nem értettem milyen patch-et :XDXDGH:shz
pécsett geci
ménem pécsen
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 26 2014 01:07pm
Quote (Fej @ May 26 2014 07:28pm)
kb havonta, ket havonta van migrenem, haverjaim szerint ez nem normalis, de eddig valahogy sikerult leszarnom az egeszet, gondolom milliard kulonbozo dologtol lehet

ilyen algo flex ultra siman elviszi, de egyszer pecsett ejjel arra ebredtem, hogy rohadtul faj a fejem, nem volt otthon semmi gyogyszer, reggel 7-kor kb 5 oras vergodes utan oromkonnyeket hullajtva setaltam a patika fele


mi a faszer vartad meg a reggelt :wacko:
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
May 26 2014 01:56pm
a kemoterápia miatt kialakult egy gyógyíthatatlan halláskárosultságom + 0-24 órás fülzúgásom, aminek köszönhetően nekem is szokott migrénem lenni, ami perf combo a fejfülzúgással.
kitartást syl :/
a majam nekem is majdnem felmondta a szolgalatot a kemo+ attetek miatt

This post was edited by AngryBug on May 26 2014 01:59pm
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 26 2014 02:25pm
Quote (AngryBug @ May 26 2014 09:56pm)
a kemoterápia miatt kialakult egy gyógyíthatatlan halláskárosultságom + 0-24 órás fülzúgásom, aminek köszönhetően nekem is szokott migrénem lenni, ami perf combo a fejfülzúgással.
kitartást syl :/
a majam nekem is majdnem felmondta a szolgalatot a kemo+ attetek miatt


az fasza...
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 26 2014 11:13pm
ja hat igy nem csoda hogy syl folyamatosan butthurt
Go Back To Magyar Topic List
Prev16789Next
Add Reply New Topic New Poll