d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Kenyér Poll
Prev167891029Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 18 2014 09:18am
Quote (jarabekg @ 18 May 2014 17:18)
vannak ezek a tipikus fiatalok akik nem ertenek semmihez munkat ofaubenel meg ilyen helyeken, kvazi befektetesi tanacsadokent


tudod mi az az IBM?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 18 2014 09:20am
Quote (Rawen @ 18 May 2014 16:18)
tudod mi az az IBM?


arra vigyázz, le ne írd h mit csinálsz
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 18 2014 09:20am
Quote (Rawen @ May 18 2014 04:18pm)
tudod mi az az IBM?


kevertem valamelyik biztositoval, np : D

mit dolgozol itt?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 18 2014 09:22am
Quote (Anarkin @ 18 May 2014 17:20)
arra vigyázz, le ne írd h mit csinálsz


nem fogom
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 18 2014 09:24am
Quote (Anarkin @ May 18 2014 04:20pm)
arra vigyázz, le ne írd h mit csinálsz


Talan ha nem ugy kerdeznel ra, hogy mit dogozo, csak nem netan mesefiguraszakertö vagy MI akkor lehet valaszolna. Csak egy tipp.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 18 2014 09:25am
ING? :D azért az ovb más kategória
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
May 18 2014 09:34am
Quote (hedgehogsword @ 18 May 2014 16:02)
alakul a topic ^^ amúgy nekünk is volt kenyérsütőnk, 2-3 évig kb csak saját sütött kenyeret ettünk, és teljes kiőrlésű lisztből meg ilyesmiből annyiba került mint a boltban vett fehérkenyér kb, amellett amit Vis mondott, hogy jóllaktam 2 szelettől és még azt is tudtam mi van benne. Aztán behalt a gépezet, anyám nem vett másikat, el is költöztem otthonról és inkább lustaságból marad a bolti kenyér T.T de ha lesz saját lakhelyem stb tuti beruházok egy gépre megin.



:D tipikus példa mennyire számít a szöveg környezet.

Quote (sylke @ 18 May 2014 15:57)
razer egérrel


10/10
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
May 18 2014 09:43am
Quote (Psyclon @ 18 May 2014 17:34)
:D tipikus példa mennyire számít a szöveg környezet.

10/10


nem tudom, lehet hülyén fogalmaztam, de ha egyszer nincs keresetem ez van
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
May 18 2014 09:45am
Quote (hedgehogsword @ 18 May 2014 16:43)
nem tudom, lehet hülyén fogalmaztam, de ha egyszer nincs keresetem ez van


Nem az. Jól írtad! Csak értsed mar amire céloztam :D
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 18 2014 09:55am
Quote (Psyclon @ May 18 2014 03:28pm)
De most komolyan.
Kenyeret minden nap vesz az ember.
Mi az hogy mafel hétig eláll es az jo!?!??

Full fogyatékos vagy :D mar ne haragudj.


Mi havonta veszünk, lefagyasztjuk és amikor kell kiveszek egyet kienged és nyomnyom
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891029Next
Add Reply New Topic New Poll