d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Ladder Reset: Május 27. > A Szokásos Kedd Este
Prev167891039Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 16 2014 05:34pm
Quote (ToldiSenior @ May 16 2014 07:53pm)
Úgy látom, alakul a dolog:

ToldiSenior - akkor leszek barbárral
Josheide - Paladin
Vismajor - Paladin (Atyavilág, 2008. júniusban toltuk együtt a resetet, a régi szép idők...)

kell még 2 sorceress, 1 pala, 1 necro, 1 java (vagy akármi)

aki eddig jelezte, akkor mondhatja, mivel szeretne játszani, hogy beírjam


nec-et elvállalom, de csak 75% hogy ráérek
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 16 2014 09:53pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 16 2014 10:59pm
magyarországra is ráférne egy leader reset
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 17 2014 02:21am
Quote (ToldiSenior @ May 16 2014 08:53pm)
Úgy látom, alakul a dolog:

ToldiSenior - akkor leszek barbárral
Josheide - Paladin
Vismajor - Paladin (Atyavilág, 2008. júniusban toltuk együtt a resetet, a régi szép idők...)

kell még 2 sorceress, 1 pala, 1 necro, 1 java (vagy akármi)

aki eddig jelezte, akkor mondhatja, mivel szeretne játszani, hogy beírjam


én offolom
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
May 17 2014 03:59am
Jelenleg:

Josheide - Paladin
ToldiSenior - Barbár
Anamy - talán ráér -Sorceress
Gurke - talán ráér - Nec

hiányzik 1 sorceress, 2 pala, 1 java (vagy egyéb)

Szerintem jó móka pár napig játszani, tavaly novemberben túl későn derült ki, hogy ráérek, nem volt csapat, vadidegenekkel mentem, persze mindenki sorceress volt, egyedül én barbár+sorceress (2 gépen toltam), és éjfél körül leléptek, utána megint idegenekkel haladtam akadozva, reggel 6-kor menni kellett dolgozni, valahol Hell középtájon járt a sorceressem és Night baalrunok előtt a Barbár. Csapattal jobb...
Másnap-harmadnap este Spirit Crystal swordokat farmoltam, meg MF-eltem (főleg rúnákra hajtottam, BO-zós barbi + Light Sorc). Meglátjuk idén mi alakul...

This post was edited by ToldiSenior on May 17 2014 04:15am
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
May 17 2014 04:04am
Jovok sorccal ha jon anany is)
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 17 2014 04:04am
Quote (ToldiSenior @ 17 May 2014 10:59)
Jelenleg:

Josheide - Paladin
ToldiSenior - Barbár
Anamy - talán ráér -Sorceress
Gurke - talán ráér - Nec

hiányzik 1 sorceress, 2 pala, 1 java (vagy egyéb)


Szerintem had jojjenek azzal amivel akarnak. Oke hogy nem mi leszunk a legeffektivebb csapat de igazabol nem is szamit :D
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
May 17 2014 04:07am
Quote (josheide @ May 17 2014 12:04pm)
Szerintem had jojjenek azzal amivel akarnak. Oke hogy nem mi leszunk a legeffektivebb csapat de igazabol nem is szamit :D


Mivan joshykam, oreg korodra ilyen engedekeny lettel?

Dotaban mindig rossz vege van, ha valami ilyesmit mondok a teamemnek :s
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 17 2014 04:19am
Quote (putincykavodka @ 17 May 2014 11:07)
Mivan joshykam, oreg korodra ilyen engedekeny lettel?

Dotaban mindig rossz vege van, ha valami ilyesmit mondok a teamemnek :s


Hat most hova versenyezzunk?
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
May 17 2014 04:24am
Quote (josheide @ May 17 2014 11:19am)
Hat most hova versenyezzunk?


Majd kéne egyszer egy resetet fun teammel kezdeni, melee necro, melee sorc, warcry barb stb. Lehet nem lenne sokkal lassabb, mint a standard 3Pala+2Sorc+1Barb+1Necro+1 Java felállás
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891039Next
Add Reply New Topic New Poll