Quote (TuskesVanek @ May 8 2014 11:31am)
és amúgy ez lenne a kulturált módja a dolgoknak, hogy ami nem érdekel azt nem olvasom, nem szólok bele, ellentétben azzal amit gurke meg a cimborái csinálnak
értelmes embernek ehhez még postblocker sem kell, csak némi tolerancia és önuralom
de gurket ez teszi boldoggá, hogy lát magánál nyomorultabbakat (mert ö amugy ilyen biomechanikai mérnök lesz $24324324 fizetéssel, minden nap más nöt baszik etc)
és jó érzést kelt benne, hogy mások nyomorognak, igy bizonyitva ezzel önmagának is h mekkora király
egyszoval ilyen arrogáns önimádó emberke
reméljük kap vmi gyogyithatatlan beteséget
bár végülis attól, hogy ilyen még feltalálhat vmi fasza dolgot ami jo lesz az embereknek, szoval ne haljon meg de azért keseredjen meg, koppanjon egy nagyot vagy száradjon le a fasza :o)