d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mi A Véleményed Egyes Emberekről
Prev167891014Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
May 8 2014 05:34am
Quote (Smat @ 7 May 2014 23:05)
Itt az alap:
a122
ace07
anamy
anarkin
angrybug
anyd
arcsten
bajcli
bazdmegmarnemtudom
bazur
beni
championmath
cowding
cpt ghost
dejv
dihep
ecneb
edem
elcapitano
eoghan
fahrii
farki
fej
fless
floodban
flutter
fry
fuxy
genthor
ghostmasterq
greenday
hedgehogsword
imdeth
inakwo
janou
jarabek
joey
josheide
karan
kem
klontar
kriza
lacketto
lestat
magichammer
mesh
mythos
namechange
nerz
peterqwer
ptdk
rapiddani
rawen
ringi
rrc
sajage
senee
smat
snoopdogg
summertimeclothes
supernova
sylke
szabika
tacsi
tassassin
taszilo
tevetava
vismajor
xgurke
xrd
rezs
rici
sondor

Ha gondoljátok akkor egészítsétek ki + emberekkel de kérlek az aljára írjátok hogy jól kivehető legyen, ezáltal mások is tudják őket értékelni, jellemezni saját belátásuk szerint.


nem látom a nevem bazdmeg
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 8 2014 05:36am
Quote (TuskesVanek @ May 8 2014 11:31am)
és amúgy ez lenne a kulturált módja a dolgoknak, hogy ami nem érdekel azt nem olvasom, nem szólok bele, ellentétben azzal amit gurke meg a cimborái csinálnak

értelmes embernek ehhez még postblocker sem kell, csak némi tolerancia és önuralom


de gurket ez teszi boldoggá, hogy lát magánál nyomorultabbakat (mert ö amugy ilyen biomechanikai mérnök lesz $24324324 fizetéssel, minden nap más nöt baszik etc)
és jó érzést kelt benne, hogy mások nyomorognak, igy bizonyitva ezzel önmagának is h mekkora király
egyszoval ilyen arrogáns önimádó emberke

reméljük kap vmi gyogyithatatlan beteséget


bár végülis attól, hogy ilyen még feltalálhat vmi fasza dolgot ami jo lesz az embereknek, szoval ne haljon meg de azért keseredjen meg, koppanjon egy nagyot vagy száradjon le a fasza :o)
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
May 8 2014 05:37am
Quote (Senee @ 8 May 2014 12:36)
de gurket ez teszi boldoggá, hogy lát magánál nyomorultabbakat (mert ö amugy ilyen biomechanikai mérnök lesz $24324324 fizetéssel, minden nap más nöt baszik etc)
és jó érzést kelt benne, hogy mások nyomorognak, igy bizonyitva ezzel önmagának is h mekkora király
egyszoval ilyen arrogáns önimádó emberke

reméljük kap vmi gyogyithatatlan beteséget


bár végülis attól, hogy ilyen még feltalálhat vmi fasza dolgot ami jo lesz az embereknek, szoval ne haljon meg de azért keseredjen meg, koppanjon egy nagyot vagy száradjon le a fasza :o)


kösz reportolva
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 8 2014 05:39am
kabbe a faszom
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 8 2014 05:40am
Quote (NerfHydraDPS @ May 8 2014 11:37am)
kösz reportolva


sokra egyébként nem megyünk ezekkel a reportokkal én már 4 éve csinálom meg velem is csinálják 4 éve
és ok, néha kiosztanak pár tizest de kb esélytelen, hogy vki eljusson 100-ig (hacsak nem direkt arra játszik)
szoval ok, fáraszd csak magad

bár gondolom ennek az elolvasása jobban lefárasztana, ugyhogy nem is teszed meg, csak böffents ide vmi baromi lazát ahogy szoktad
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
May 8 2014 05:51am
Quote (Senee @ May 8 2014 01:40pm)
sokra egyébként nem megyünk ezekkel a reportokkal én már 4 éve csinálom meg velem is csinálják 4 éve
és ok, néha kiosztanak pár tizest de kb esélytelen, hogy vki eljusson 100-ig (hacsak nem direkt arra játszik)
szoval ok, fáraszd csak magad

bár gondolom ennek az elolvasása jobban lefárasztana, ugyhogy nem is teszed meg, csak böffents ide vmi baromi lazát ahogy szoktad


20%. Flaming

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=70202803&f=129&p=470918263#p470918263

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=64775935&f=129&p=470570272#p470570272
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 8 2014 05:54am
Quote (TuskesVanek @ May 8 2014 12:28pm)
szeretnél olyan kemény lenni mint a csávó a képen, gondolom azért nyomod itt a full parasztot


az a képen egy keménycsávó? XD
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
May 8 2014 05:57am
Quote (jarabekg @ 8 May 2014 12:54)
az a képen egy keménycsávó? XD


hát veled mondjuk a szarodat megetetné
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 8 2014 05:58am
Quote (putincykavodka @ May 8 2014 11:51am)


na, megérte azért reportolgassak :XD
40%
ja az 50-et meg már beigértem mi gyémike
ne fogd vissza magad
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 8 2014 05:59am
Quote (NerfHydraDPS @ May 8 2014 11:57am)
hát veled mondjuk a szarodat megetetné


pfuu de laza
akkor ő aztán igazán remek ember
valódi példakép
jó kemény
nem semmi
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891014Next
Closed New Topic New Poll