d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii > Restart
Prev16789Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
May 2 2014 03:25pm
elég jó kis topic
Member
Posts: 1,470
Joined: Apr 7 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
May 2 2014 03:28pm
Már van segédem is aki lövöldöz, olyan jól céloz!!
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
May 2 2014 03:45pm
Quote (csoky @ May 2 2014 09:28pm)
Már van segédem is aki lövöldöz, olyan jól céloz!!


beveszed a deckem?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 2 2014 03:48pm
basszameg akkorát fostam a wcn, hogy majdnem beájultam tőle

rámjött az érzés, beszaladtam a budiba, leültem és valami iszonyat fájdalom mellett elkezdett dőlni belőlem a mérhetetlen mennyiségű fos
de annyira fájt bazdmeg, hogy levegőt alig kaptam

megpróbáltam elállítani a fosást, közben elkezdtem görnyedni, izzadni, szédülni, majd miután egy időre vége lett a folyamatnak felálltam egy gyors törlésre, és mivel szerencsére ájultam már el életemben, időben éreztem, hogy rögtön vissza kell ülni a budira, vagy elzuhanok
közben a barátnőm filmet nézett a szobában és nem jött ki az üvöltésemre(mert mindig üvöltve szarok és nem gondolta, hogy baj van), pedig jól jött volna valami segítség (legalábbis akkor azt gondoltam, utólag nem tudom mit segíthetett volna akkor)
ja mert végig üvöltöttem és nyögtem annyira fájt a fosás, meg utána a segglyukam, hogy megszólalni nem bírtam

egyre jobban erősödött az eszméletvesztés eljövetelének érzése, segítség nem jött, majd a budin ülve a sípcsontomhoz nyomtam le a fejem, hátha belemegy a vér a fejembe és jobban leszek ÉS KÖZBE ÚJRA ELKEZDTEM FOSNI
az izzadságomtól tocsogott a wc padló, már levegőt is alig kaptam az összeszorult tüdőm és az irdatlan fosszag miatt

végre abbamaradt a fosás, kirúgtam a wc ajtót és hasra vágtam magam a hideg csempére a budi előtt
kijött a leány a szobából, miután már ő is furcsállta a túlságosan ziláló, a sok üvöltéstől már-már rekedtes hangom és annyit látott, hogy iszonyat szaros picsával felfelé, lehúzott gatyával, pucéran, falfehéren fekszem a földön és levegő után kapkodok
hozott jó cukros vizet, amitől jobban is lettem és már lábra is tudtam állni (azt is kb. csak lovagló terpeszben, annyira fájt a picsám a fosástól)

geci életembe nem fostam ennyit egyszerre, mint most, nem is értem hogy jött össze.



Szerintetek mi a picsától jött rám az ájulás?
Volt veletek hasonló eset?
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 2 2014 03:50pm
basszameg akkorát fostam a wcn, hogy majdnem beájultam tőle

rámjött az érzés, beszaladtam a budiba, leültem és valami iszonyat fájdalom mellett elkezdett dőlni belőlem a mérhetetlen mennyiségű fos
de annyira fájt bazdmeg, hogy levegőt alig kaptam

megpróbáltam elállítani a fosást, közben elkezdtem görnyedni, izzadni, szédülni, majd miután egy időre vége lett a folyamatnak felálltam egy gyors törlésre, és mivel szerencsére ájultam már el életemben, időben éreztem, hogy rögtön vissza kell ülni a budira, vagy elzuhanok
közben a barátnőm filmet nézett a szobában és nem jött ki az üvöltésemre(mert mindig üvöltve szarok és nem gondolta, hogy baj van), pedig jól jött volna valami segítség (legalábbis akkor azt gondoltam, utólag nem tudom mit segíthetett volna akkor)
ja mert végig üvöltöttem és nyögtem annyira fájt a fosás, meg utána a segglyukam, hogy megszólalni nem bírtam

egyre jobban erősödött az eszméletvesztés eljövetelének érzése, segítség nem jött, majd a budin ülve a sípcsontomhoz nyomtam le a fejem, hátha belemegy a vér a fejembe és jobban leszek ÉS KÖZBE ÚJRA ELKEZDTEM FOSNI
az izzadságomtól tocsogott a wc padló, már levegőt is alig kaptam az összeszorult tüdőm és az irdatlan fosszag miatt

végre abbamaradt a fosás, kirúgtam a wc ajtót és hasra vágtam magam a hideg csempére a budi előtt
kijött a leány a szobából, miután már ő is furcsállta a túlságosan ziláló, a sok üvöltéstől már-már rekedtes hangom és annyit látott, hogy iszonyat szaros picsával felfelé, lehúzott gatyával, pucéran, falfehéren fekszem a földön és levegő után kapkodok
hozott jó cukros vizet, amitől jobban is lettem és már lábra is tudtam állni (azt is kb. csak lovagló terpeszben, annyira fájt a picsám a fosástól)

geci életembe nem fostam ennyit egyszerre, mint most, nem is értem hogy jött össze.



Szerintetek mi a picsától jött rám az ájulás?
Volt veletek hasonló eset?
Member
Posts: 1,470
Joined: Apr 7 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
May 2 2014 03:53pm
Már 14 es vagyok és van egy eld Runám!! Az jó rúna? kapok érte enigmát?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 2 2014 03:55pm
JAH+IST+BER
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 2 2014 03:58pm
pulert shako w me
Member
Posts: 1,470
Joined: Apr 7 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
May 2 2014 04:00pm
O 3 ist N eni PLS
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 2 2014 04:04pm
burzsuj emberek akik 452345435345fg-vel 0,5fgn vitatkoznak, mert még annyit se akarnak engedni
Go Back To Magyar Topic List
Prev16789Next
Add Reply New Topic New Poll