d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Got Poll
Prev167891012Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 21 2014 10:51am
Quote (Vismajor @ Apr 21 2014 04:49pm)
igen, gecire ezt mondtam
még mindig ostoba vagy, csak gurkét nem tudom miért partner ebben


Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Apr 21 2014 10:54am
Quote (GoreKnight9 @ 21 Apr 2014 17:50)
http://4.imgland.net/KsM4Dr.jpg




kkkkkkkk


emlékszem erre a postra, ezt full poenbol irtam, de mivel nincs smiley a vegen vagy akarmi, igy nem igazan erzodik :D
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Apr 21 2014 10:55am
Quote (Anarkin @ 21 Apr 2014 18:50)
ártatlan, vérmes, petite, csipősebb, elesett, etc többi
minden napra egy ofc, így van megalkotva vala -- aki nem ebben gondolkozik és ki akar emelni egyet, az meleg ofc


az, hogy egy jobban tetszik mint a többi, nem jelenti azt hogy a többi nem tetszik.. : )
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Apr 21 2014 10:55am
Quote (Fej @ 21 Apr 2014 18:54)
emlékszem erre a postra, ezt full poenbol irtam, de mivel nincs smiley a vegen vagy akarmi, igy nem igazan erzodik :D


implikalod hogy en komolyan irtam
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 21 2014 11:00am
ITT : mindenki leírja a véleményét, de amikor konfrontálódik valaki máséval, akkor joke on you, vicceltem
GET BALLS
SANSA < A RONDA DAGADT CSÁVÓ NŐJE < MINDENKI MÁS < MARGAERY
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Apr 21 2014 11:01am
Quote (xGurke @ Apr 21 2014 07:00pm)
ITT : mindenki leírja a véleményét, de amikor konfrontálódik valaki máséval, akkor joke on you, vicceltem
GET BALLS
SANSA < A RONDA DAGADT CSÁVÓ NŐJE < MINDENKI MÁS < MARGAERY


es aki nem ert egyet veled az meleg, jol gondolom?
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 21 2014 11:03am
Quote (tevetava @ 21 Apr 2014 18:49)
missandei

5.56%  (1 Votes)

még mindig csak nekem van superior ízlésem a subról


''
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Apr 21 2014 11:04am
Quote (putincykavodka @ 21 Apr 2014 18:01)
es aki nem ert egyet veled az meleg, jol gondolom?


aki nem waldat valasztja kilencszer, majd egy bebaszast, na az a meleg
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 21 2014 11:48am
Quote (Fej @ Apr 21 2014 05:04pm)
aki nem waldat valasztja kilencszer, majd egy bebaszast, na az a meleg


Quote (xGurke @ Apr 21 2014 01:29pm)
margery + sansát lealkudom 300ra és megveszem csak azért, hogy elvágjam a torkát


tbh aki nem 10x walda az nem férfi
vagy inkább 9x, a maradék 100 $-ból meg jól bebaszol


jól beszélsz
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Apr 21 2014 11:49am
ki az a walda
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891012Next
Add Reply New Topic New Poll