d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Laptopot Tervezek Venni > De Nem Tudom Milyet...
Prev16789Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Apr 17 2014 06:01am
>elolvasom a topik címét
>elolvasom ki nyitotta
>már előre tudtam, hogy kb a 4. postban már elkezdődik a politikusozás
>azóta az megy

HÁT EZ GYORSAN ESZKALÁLT
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 17 2014 07:11am
Quote (RRC @ Apr 17 2014 12:46pm)
mondd már el mikor futtatsz lolon kivül más játékot fullosan egy i3-on


Elég sok olyan játékot ami nem profitál a több magból , mert ugyan i3ban csak 2 mag vna de szálanként sokkal erősebb
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Apr 17 2014 07:34am
Quote (RRC @ 17 Apr 2014 13:46)
mondd már el mikor futtatsz lolon kivül más játékot fullosan egy i3-on


elso generacios i3 procim van mai napig 5770 vga 4 gb ram es eleg jol futnak a legujabb jatekok is
bar mar tervbe van veve uj gep :)
Member
Posts: 2,414
Joined: Feb 18 2013
Gold: 1,666.69
Apr 17 2014 08:08am



Meg ebben van egy viszonylag normális videokártya is. ( GeForce 630 )
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Apr 17 2014 08:19am
amúgy a dell inspiron 7537-est is nézd meg (pl.: http://www.laptopszalon.hu/laptop_notebook/dell/Dell_Inspiron_7537_Intel_Core_i5_4200U_6GB_500GB_NVIDIA_Windows_8_Ezust-aluminium_DLL_7537_157788_10112.html ). bár ez 15-ös, de szerintem még cipelhető súllyal, tesóm most vett ilyet, és eddig nem nagyon hallottam rosszat róla (+szerintem elég jól is néz ki).
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Apr 17 2014 06:30pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Apr 17 2014 02:19pm)
amúgy a dell inspiron 7537-est is nézd meg (pl.: http://www.laptopszalon.hu/laptop_notebook/dell/Dell_Inspiron_7537_Intel_Core_i5_4200U_6GB_500GB_NVIDIA_Windows_8_Ezust-aluminium_DLL_7537_157788_10112.html ). bár ez 15-ös, de szerintem még cipelhető súllyal, tesóm most vett ilyet, és eddig nem nagyon hallottam rosszat róla (+szerintem elég jól is néz ki).


>260k ért laptop

shieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet

egyébként ismerősöm ugyanezt vette, 1-2hétig huzta és szétesett a hűtése a laptopnak, azóta hordja havonta szervizbe, bár gondolom ez a 1000termékből 1hibás kategória, de ennyit hozzáfűznék a tapasztalataimból.

This post was edited by rapiddani on Apr 17 2014 06:31pm
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Apr 18 2014 02:07am
Quote (rapiddani @ 18 Apr 2014 01:30)
>260k ért laptop

shieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet

egyébként ismerősöm ugyanezt vette, 1-2hétig huzta és szétesett a hűtése a laptopnak, azóta hordja havonta szervizbe, bár gondolom ez a 1000termékből 1hibás kategória, de ennyit hozzáfűznék a tapasztalataimból.


tesómé 235 volt, de én is sokalltam amúgy, de Tomi írta, hogy ilyesmi kategória is belefér. neten is jókat olvasni róla, meg eladók is dicsérték (miután már megvettük, és a kollegájuk is ilyen vett, bár ez sokat általában nem jelent)
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 18 2014 02:28am
Quote (rapiddani @ 18 Apr 2014 01:30)
>260k ért laptop

shieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet

egyébként ismerősöm ugyanezt vette, 1-2hétig huzta és szétesett a hűtése a laptopnak, azóta hordja havonta szervizbe, bár gondolom ez a 1000termékből 1hibás kategória, de ennyit hozzáfűznék a tapasztalataimból.


http://www.amazon.com/Dell-I7537T-4340SLV-Screen-1-8GHz-i7-4500U/dp/B00HEEN66A/ref=sr_1_fkmr0_2?ie=UTF8&qid=1397809665&sr=8-2-fkmr0&keywords=Dell+Inspiron+7537+4200U

csak 921 dollar

Amugy nem rossz, ha egy SSD valahogy bele lehetne preselni, akkor kb tokeletesen megfelelne az igenyeimnek.

This post was edited by josheide on Apr 18 2014 02:29am
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Apr 18 2014 02:35am
Quote (josheide @ 18 Apr 2014 09:28)
http://www.amazon.com/Dell-I7537T-4340SLV-Screen-1-8GHz-i7-4500U/dp/B00HEEN66A/ref=sr_1_fkmr0_2?ie=UTF8&qid=1397809665&sr=8-2-fkmr0&keywords=Dell+Inspiron+7537+4200U

csak 921 dollar

Amugy nem rossz, ha egy SSD valahogy bele lehetne preselni, akkor kb tokeletesen megfelelne az igenyeimnek.


azért majd figyelj, amit belinkeltél az is integrált karival van, az meg big no-no, de úgy láttam 1100 dollár fele már van gt 750m-el, azzal már azért lehet játszani rendesen...

de azért vicces, hogy mennyivel olcsóbbak az elektronikai cuccok, tesóm gépe nem full hd, nem touchscreen, kevesebb rammal, rosszabb procival, és többe került otthon, akciósan :thumbsup:
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 18 2014 03:32am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 18 Apr 2014 09:35)
azért majd figyelj, amit belinkeltél az is integrált karival van, az meg big no-no, de úgy láttam 1100 dollár fele már van gt 750m-el, azzal már azért lehet játszani rendesen...

de azért vicces, hogy mennyivel olcsóbbak az elektronikai cuccok, tesóm gépe nem full hd, nem touchscreen, kevesebb rammal, rosszabb procival, és többe került otthon, akciósan :thumbsup:


27% afa vs 5%
Go Back To Magyar Topic List
Prev16789Next
Add Reply New Topic New Poll