Quote (rapiddani @ 18 Apr 2014 01:30)
>260k ért laptop
shieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet
egyébként ismerősöm ugyanezt vette, 1-2hétig huzta és szétesett a hűtése a laptopnak, azóta hordja havonta szervizbe, bár gondolom ez a 1000termékből 1hibás kategória, de ennyit hozzáfűznék a tapasztalataimból.
tesómé 235 volt, de én is sokalltam amúgy, de Tomi írta, hogy ilyesmi kategória is belefér. neten is jókat olvasni róla, meg eladók is dicsérték (miután már megvettük, és a kollegájuk is ilyen vett, bár ez sokat általában nem jelent)