d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Kérdés > Törted Már össze Lány Szívét?
Prev16789Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Apr 8 2014 09:05am
igen
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Apr 8 2014 09:07am
Quote (text_killer @ 8 Apr 2014 16:05)
igen


hanem?
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Apr 8 2014 10:44am
pocsék érzés. de ami nem megy azt nem köll eröltetni.
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 8 2014 10:46am
Quote (Xundu @ 8 Apr 2014 17:44)
pocsék érzés. de ami nem megy azt nem köll eröltetni.


kell bazdmeg kell!!! Nem köll >.<
Az ilyenre mindig ugrok :D
Meg a vót, heeee stb

This post was edited by Psyclon on Apr 8 2014 10:46am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 8 2014 10:46am
Quote (Xundu @ 8 Apr 2014 18:44)
pocsék érzés. de ami nem megy azt nem köll eröltetni.


ez
Ideje tovabblepni, nem lehet orokke a langyos vizben lavirozni
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Apr 8 2014 10:58am
Quote (Psyclon @ 8 Apr 2014 17:46)
kell bazdmeg kell!!! Nem köll >.<
Az ilyenre mindig ugrok :D
Meg a vót, heeee stb


hinnye :D hogy állsz a muszályhoz? :?D
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Apr 8 2014 11:07am
Quote (Fej @ Apr 8 2014 03:43pm)
hol van kriszrol a kep? vagy a voros csavo bal oldalt?


Ha mar ennyire kivancsiak vagytok csinaltam egyet a vonaton.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Apr 8 2014 11:17am
Quote (Karan2_Returned @ 8 Apr 2014 18:07)
Ha mar ennyire kivancsiak vagytok csinaltam egyet a vonaton.
http://4.imgland.net/DAtSKl.jpg


a hajad neked is külön életet él?
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Apr 8 2014 11:18am
Quote (Ghostmasterq @ Apr 8 2014 06:17pm)
a hajad neked is külön életet él?


Direkt ilyen, csak alulrol nez ki hülyen.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 8 2014 11:21am
Quote (Karan2_Returned @ 8 Apr 2014 19:18)
Direkt ilyen, csak alulrol nez ki hülyen.


mivel úgy emlékszem, hogy te is valami 190 centi vagy, ezért még jó, hogy általában alulról látják a hajad
Go Back To Magyar Topic List
Prev16789Next
Add Reply New Topic New Poll