Quote (jarabekg @ 1 Apr 2014 15:28)
egyebkent raottem, hogy egesz addig sosem ereztem semmi keztetest a bunyora, amig nem jott elo olyan, hogy nem a baratnommel mentem valahova
vagy noztem, vagy a baratnomon toltottem ki a ferfihormonokat, nem ereztem, hogy masok arcaba kene utni
barátnődet vered?