d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Volt E Már Valamilyen > Szolgáltatással / Céggel
Prev16789Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Mar 31 2014 05:10am
Quote (xGurke @ Mar 31 2014 11:32am)
wtf, én nem kapok ilyenket



karate versenyen, meg vizsgákon igen, irl még nem


inb4 nyelvvizsgán összeverték gürkét


nyilvan fugg a díjcsomagtól, én feltöltős-dominós vagyok mert annyira keveset telefonálok hogy a havi 3k lebeszélhető előfizetés is többe kerül :D
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Mar 31 2014 05:26am
Quote (lacketto @ Mar 31 2014 11:10am)
nyilvan fugg a díjcsomagtól, én feltöltős-dominós vagyok mert annyira keveset telefonálok hogy a havi 3k lebeszélhető előfizetés is többe kerül :D


ja, esélyes
én csak ilyen faszságokat kapok néha, hogy lottózzak telefonról, etc
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 31 2014 05:32pm
Quote (lacketto @ Mar 31 2014 11:10am)
nyilvan fugg a díjcsomagtól, én feltöltős-dominós vagyok mert annyira keveset telefonálok hogy a havi 3k lebeszélhető előfizetés is többe kerül :D


az elmult 1,5 honapban kb 3x modosult a domino aszf
nekunk is a tokunk tele van vele

Quote (tevetava @ Mar 31 2014 09:58am)
dolgoztam náluk, és tényleg államilag szabályozott, hogy kell küldeniük sms-t. iszonyat idióta szabály, mert senki nem olvas az ég világon ászf-et..


hol/kinel dolgoztal? :O
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Mar 31 2014 05:36pm
Quote (Eoghan @ Apr 1 2014 01:32am)
az elmult 1,5 honapban kb 3x modosult a domino aszf
nekunk is a tokunk tele van vele



hol/kinel dolgoztal? :O


Corvinusos csokott nyomorak. Eleteben nem dolgozott es nem is fog, hid alatt vegzi par ev mulva. Szakmai gyakorlat cimszo alatt beultettek egy irodaba ket honapra facebookozni
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 31 2014 05:39pm
Quote (Eoghan @ 1 Apr 2014 01:32)
az elmult 1,5 honapban kb 3x modosult a domino aszf
nekunk is a tokunk tele van vele



hol/kinel dolgoztal? :O


telekomnál
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 31 2014 05:44pm
Quote (putincykavodka @ 1 Apr 2014 01:36)
Corvinusos csokott nyomorak. Eleteben nem dolgozott es nem is fog, hid alatt vegzi par ev mulva. Szakmai gyakorlat cimszo alatt beultettek egy irodaba ket honapra facebookozni


na mesélj ricsi, mivel sértettem meg a kis lelked
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Mar 31 2014 05:45pm
Quote (tevetava @ Apr 1 2014 01:44am)
na mesélj ricsi, mivel sértettem meg a kis lelked


Azzal hogy hozzamszoltal
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 31 2014 05:49pm
Quote (putincykavodka @ 1 Apr 2014 01:45)
Azzal hogy hozzamszoltal


tudom, felsz emberekkel kommunikalni, de hat valakinek szocialis csodtomegnek is kell lennie ezen a foldon, sajnalom, hogy pont te lettel az :s
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Mar 31 2014 05:49pm
Quote (tevetava @ Apr 1 2014 01:49am)
tudom, felsz emberekkel kommunikalni, de hat valakinek szocialis csodtomegnek is kell lennie ezen a foldon, sajnalom, hogy pont te lettel az :s


???????
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 31 2014 05:59pm
Quote (putincykavodka @ 1 Apr 2014 01:49)
???????


:)
Go Back To Magyar Topic List
Prev16789Next
Add Reply New Topic New Poll