Quote (lacketto @ Mar 31 2014 11:10am)
nyilvan fugg a díjcsomagtól, én feltöltős-dominós vagyok mert annyira keveset telefonálok hogy a havi 3k lebeszélhető előfizetés is többe kerül

az elmult 1,5 honapban kb 3x modosult a domino aszf
nekunk is a tokunk tele van vele
Quote (tevetava @ Mar 31 2014 09:58am)
dolgoztam náluk, és tényleg államilag szabályozott, hogy kell küldeniük sms-t. iszonyat idióta szabály, mert senki nem olvas az ég világon ászf-et..
hol/kinel dolgoztal?
