d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Elfogadhato-e A Nevelo Jellegu Fizikai Eroszak? > Discuss
Prev167891013Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Feb 19 2014 10:17am
Quote (josheide @ Feb 19 2014 05:16pm)
Ezek jogi ertelemben vett fogalmak.

Az hogy ha (akar nevelesi celzattal is) pofon utok valakit az pedig eroszak, barmilyen nezeteid is vannak.


Mert így van a törvény kövébe vésve? Vagy ki dönti el? De felőlem hívhatjuk erőszaknak is, nem zavar.

This post was edited by iFeelAlone on Feb 19 2014 10:19am
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Feb 19 2014 10:19am
Quote (bajcli @ Feb 19 2014 05:17pm)
en nem vagyok fogalomzavarban, tisztaban vagyok vele, hogy ez is eroszak

csak az eroszak egy kurvanagy gyujtofogalom, amibe meg a nemi eroszak is beletartozik, meg a fegyveres rablas, gyilkossag, etc.

ezert nem azt mondtam, hogy a testi fenyites nem eroszak, hanem hogy nem szerencses ra az umbrella termet hasznalni, mert a fogalmatlan idiotak egybol a rablogyilkossagra meg a gyerekdugasra asszocialnak kokszi helyett


erre a postra kedvem tamadt azt irni, hogy
elephant
de aztan elmult ez az erzes
es itt maradt ez a post :(
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 19 2014 10:20am
Quote (iFeelAlone @ 19 Feb 2014 17:17)
Mert így van a törvény kövébe vésve? Vagy ki dönti el?


Violence definition

behaviour involving physical force intended to hurt, damage, or kill someone or something.

Szerintem ha nevelo jellegu is, e szerint a fogalom szerint eroszak.

Ha jarabekg nevelo celzattal pofon csapja a reszeg mesht az is eroszak.
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Feb 19 2014 10:21am
Nem fogadhato el semmilyen korulmenyek kozott
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Feb 19 2014 10:24am
Quote (Taszilo.^ @ Feb 19 2014 05:14pm)
hat dno, ha vmirol tudod, hogy megerdemelted, akkor nem igazan erzed azt, hogy emiatt most neked butthurtnek kell lenned
en sem nagyon tamogatom az eroszakot, de belatom, hogy amig az ember olyan, mint a gyurma, addig a megfelelo cel erdekeben lehet komolyabb erovel is alakitani, nem csak simogatni, meg dorzsolgetni, hogy a kivant alakuva valjon



mi volna a reakciod abban az esetben, ha neveloszulokent egy csecsemo (<1 ev) melle kapnal egy intezetbol kirakott 10-12 evest aki molesztalna a kicsit? meddig beszelgetnel vele arrol, hogy rossz az amit csinal?


erre szeretnem am nem csak cpt valaszat is hallani, hanem csilli, fezmin, +azok a 4. opciora szavazok (jobbik voterek) velemenyet is, akik mar elmultak 20 evesek
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Feb 19 2014 10:25am
Quote (josheide @ Feb 19 2014 05:20pm)
Violence definition

behaviour involving physical force intended to hurt, damage, or kill someone or something.

Szerintem ha nevelo jellegu is, e szerint a fogalom szerint eroszak.

Ha jarabekg nevelo celzattal pofon csapja a reszeg mesht az is eroszak.


Azért beláthatod, hogy ebbe elég könnyű belekötni. :D De értem én.

/e

Ez is egy különbség a szadista és a jó tanár között. Hogy mi volt a pofon célja. Fájdalom okozás vagy nevelési szándék

This post was edited by iFeelAlone on Feb 19 2014 10:27am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 19 2014 10:27am
Quote (bajcli @ 19 Feb 2014 17:17)
en nem vagyok fogalomzavarban, tisztaban vagyok vele, hogy ez is eroszak

csak az eroszak egy kurvanagy gyujtofogalom, amibe meg a nemi eroszak is beletartozik, meg a fegyveres rablas, gyilkossag, etc.

ezert nem azt mondtam, hogy a testi fenyites nem eroszak, hanem hogy nem szerencses ra az umbrella termot hasznalni, mert a fogalmatlan idiotak egybol a rablogyilkossagra meg a gyerekdugasra asszocialnak kokszi helyett


hat nem is neked mondtam, hogy fogalomzavarba lennel :D
Quote (Taszilo.^ @ 19 Feb 2014 17:14)
hat dno, ha vmirol tudod, hogy megerdemelted, akkor nem igazan erzed azt, hogy emiatt most neked butthurtnek kell lenned
en sem nagyon tamogatom az eroszakot, de belatom, hogy amig az ember olyan, mint a gyurma, addig a megfelelo cel erdekeben lehet komolyabb erovel is alakitani, nem csak simogatni, meg dorzsolgetni, hogy a kivant alakuva valjon



mi volna a reakciod abban az esetben, ha neveloszulokent egy csecsemo (<1 ev) melle kapnal egy intezetbol kirakott 10-12 evest aki molesztalna a kicsit? meddig beszelgetnel vele arrol, hogy rossz az amit csinal?


nem igazan tudom elkepzelni se a helyzetet, de ha megvernem attol jobb lenne?
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Feb 19 2014 10:29am
Quote (Taszilo.^ @ 19 Feb 2014 18:24)
erre szeretnem am nem csak cpt valaszat is hallani, hanem csilli, fezmin, +azok a 4. opciora szavazok (jobbik voterek) velemenyet is, akik mar elmultak 20 evesek


iimo ha ezt megetette nem megverni kéne mert azzal nem javítasz a helyzeten csak utálni fog érte ,h. elverted és már csak azért is csinálja, h. megbosszulja.pszichológushoz vinném, vagy vissza adnám az intézetbe ha semmi nem segít, de nem verném meg.
főleg úgy hogy nem is a te vér szerinti gyereked,úgy kell nevelni,h. ne keljen megverni egy gyereket.

This post was edited by harcikacsa17 on Feb 19 2014 10:32am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 19 2014 10:32am
Quote (Taszilo.^ @ 19 Feb 2014 17:24)
erre szeretnem am nem csak cpt valaszat is hallani, hanem csilli, fezmin, +azok a 4. opciora szavazok (jobbik voterek) velemenyet is, akik mar elmultak 20 evesek


Mit ertesz az alatt, hogy molesztalna?
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Feb 19 2014 10:33am
Quote (Cpt_Ghost @ Feb 19 2014 05:27pm)
hat nem is neked mondtam, hogy fogalomzavarba lennel :D

nem igazan tudom elkepzelni se a helyzetet, de ha megvernem attol jobb lenne?


eroltesd akkor meg a pici agyadat :wacko:
Quote (harcikacsa17 @ Feb 19 2014 05:29pm)
iimo ha ezt megetette nem megverni kéne mert azzal nem javítasz a helyzeten  csak utálni fog érte ,h. elverted és már csak azért is csinálja, h. megbosszulja.pszichológushoz vinném, vagy vissza adnám az intézetbe ha semmi nem segít, de nem verném meg.


intezetbe akkor adsz vissza gyereket, ha befejezed a neveloszuloi karriert, mert akkor onnantol kezdve nem kapsz tobbet
e: most olvasom az editedet
"ugy kell nevelni" - 10 evesen megkapod, elotte elt 10 evet intezmenybe, ahol a nagyobbak ugyanezt csinaltak vele
te meg uzletelhetsz vele

Quote (josheide @ Feb 19 2014 05:32pm)
Mit ertesz az alatt, hogy molesztalna?


a faszat nyomkodna a kicsihez
e: mi a faszt szamit mit ertek az alatt, hogy molesztalna lol

This post was edited by Taszilo.^ on Feb 19 2014 10:36am
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891013Next
Add Reply New Topic New Poll