Quote (bajcli @ 19 Feb 2014 17:17)
en nem vagyok fogalomzavarban, tisztaban vagyok vele, hogy ez is eroszak
csak az eroszak egy kurvanagy gyujtofogalom, amibe meg a nemi eroszak is beletartozik, meg a fegyveres rablas, gyilkossag, etc.
ezert nem azt mondtam, hogy a testi fenyites nem eroszak, hanem hogy nem szerencses ra az umbrella termot hasznalni, mert a fogalmatlan idiotak egybol a rablogyilkossagra meg a gyerekdugasra asszocialnak kokszi helyett
hat nem is neked mondtam, hogy fogalomzavarba lennel

Quote (Taszilo.^ @ 19 Feb 2014 17:14)
hat dno, ha vmirol tudod, hogy megerdemelted, akkor nem igazan erzed azt, hogy emiatt most neked butthurtnek kell lenned
en sem nagyon tamogatom az eroszakot, de belatom, hogy amig az ember olyan, mint a gyurma, addig a megfelelo cel erdekeben lehet komolyabb erovel is alakitani, nem csak simogatni, meg dorzsolgetni, hogy a kivant alakuva valjon
mi volna a reakciod abban az esetben, ha neveloszulokent egy csecsemo (<1 ev) melle kapnal egy intezetbol kirakott 10-12 evest aki molesztalna a kicsit? meddig beszelgetnel vele arrol, hogy rossz az amit csinal?
nem igazan tudom elkepzelni se a helyzetet, de ha megvernem attol jobb lenne?