pévépét kipróbáltátok?
lakótársam igen, azt mondja zseniális lesz

egyébként nekem bejött, voltam dungeonba is, eléggé érdekes lesz, mondjuk kicsit monotonnak tűnt, de túl lehet élni
viszont baromság: ugyan abból a pontokból kell húzni a profokat, amiből a spelljeidet húzod
This post was edited by Ghostmasterq on Feb 11 2014 10:13am