d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Idosebb Tekercsek Online
Prev16789Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Feb 11 2014 03:38am
Quote (EdwardElric @ 11 Feb 2014 10:29)
http://imageshack.com/a/img690/9748/a7sh.jpg
mia....


nem tudta megszerezni a szerver kapcsolat információ.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Feb 11 2014 03:40am
Quote (EdwardElric @ Feb 11 2014 10:29am)
http://imageshack.com/a/img690/9748/a7sh.jpg
mia....


Error 103 (4:1:1252:0)
Failed to obtain server connection information.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Feb 11 2014 03:41am
Quote (EdwardElric @ 11 Feb 2014 10:29)
http://imageshack.com/a/img690/9748/a7sh.jpg
mia....


a szerverrel lehet valami gond
Member
Posts: 3,114
Joined: Jun 20 2010
Gold: 1,565.00
Feb 11 2014 03:48am
00:00 2014.02.11 UTC
The Elder Scrolls Online beta is currently offline. Thank you for helping us test The Elder Scrolls Online!
utánnanéztem -.-

diablo 2ben ezt szerettem hogy legalább vették a fáradtságot és odabasztak egy olyat h kb mikorra végeznek -.-

1 negativ pont teso
és még a játékot nem láttam akkor legyen 2 negatívpont teso

This post was edited by EdwardElric on Feb 11 2014 03:49am
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 11 2014 04:06am
Quote (EdwardElric @ Feb 11 2014 11:48am)
00:00  2014.02.11 UTC
The Elder Scrolls Online beta is currently offline. Thank you for helping us test The Elder Scrolls Online!
utánnanéztem -.-

diablo 2ben ezt szerettem hogy legalább vették a fáradtságot és odabasztak egy olyat h kb mikorra végeznek -.-

1 negativ pont teso
és még a játékot nem láttam  akkor legyen 2 negatívpont teso


Rendben testverem
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 11 2014 04:07am
Quote (EdwardElric @ 11 Feb 2014 11:48)
00:00  2014.02.11 UTC
The Elder Scrolls Online beta is currently offline. Thank you for helping us test The Elder Scrolls Online!
utánnanéztem -.-

diablo 2ben ezt szerettem hogy legalább vették a fáradtságot és odabasztak egy olyat h kb mikorra végeznek -.-

1 negativ pont teso
és még a játékot nem láttam  akkor legyen 2 negatívpont teso


még jó hogy free beta a game... -.-

Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Feb 11 2014 05:24am
Quote (ecneB @ 11 Feb 2014 11:07)
még jó hogy free beta a game... -.-


DEHAT MI AZ, HOGY NEM TUDOK JATSZANI VELE, HAT MIERT NEM FIXALJAK AZONNAL, HA MAR FREE OMG, IGAZAN SZAMITHATTAK VOLNA ERRE, ELDER SCROLLS NOT EVEN ONCE
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Feb 11 2014 05:34am
Quote (Flutter @ Feb 11 2014 10:40am)
Error 103 (4:1:1252:0)
Failed to obtain server connection information.


szivesen baszd meg
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Feb 11 2014 10:11am
pévépét kipróbáltátok?
lakótársam igen, azt mondja zseniális lesz :O
egyébként nekem bejött, voltam dungeonba is, eléggé érdekes lesz, mondjuk kicsit monotonnak tűnt, de túl lehet élni

viszont baromság: ugyan abból a pontokból kell húzni a profokat, amiből a spelljeidet húzod

This post was edited by Ghostmasterq on Feb 11 2014 10:13am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Feb 11 2014 11:04am
az egész játék egy nagy wow insta
Go Back To Magyar Topic List
Prev16789Next
Add Reply New Topic New Poll