d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mennyi Amerikai államot Bírsz Megnevezni? > Játék
Prev16789Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Feb 4 2014 04:46pm
Quote (putincykavodka @ 4 Feb 2014 19:00)
Y 6volt
3t buktam 3t csinaltam meg
De nem csuszok, keversz jarival biztos, aki meg 15 ev mulva is ott lesz


te nem ilyen 25 vagy? mit csinálsz még egyetemen amúgy is
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 4 2014 04:48pm
Quote (Anarkin @ Feb 5 2014 12:46am)
te nem ilyen 25 vagy? mit csinálsz még egyetemen amúgy is


Annyi azert meg nem :d

Csusztam mert mes nem segitett
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Feb 4 2014 04:50pm
Quote (Anarkin @ Feb 4 2014 11:46pm)
te nem ilyen 25 vagy? mit csinálsz még egyetemen amúgy is


csak 24ésfél

de még 27 évesen is ott lesz mert mes nem segít neki és előbb utóbb úgyis elcsúszik valamivel ilyen hozzáállással. de csak mert máté bántja ofc
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 4 2014 04:51pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Feb 5 2014 12:50am)
csak 24ésfél

de még 27 évesen is ott lesz mert mes nem segít neki és előbb utóbb úgyis elcsúszik valamivel ilyen hozzáállással. de csak mert máté bántja ofc


Pontosan
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Feb 4 2014 05:05pm
Quote (putincykavodka @ 4 Feb 2014 23:48)
Annyi azert meg nem :d

Csusztam mert mes nem segitett


mes :c

de akkor jó sokat csúszhattál, sok volt a dota MI
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 4 2014 05:09pm
Quote (Anarkin @ Feb 5 2014 01:05am)
mes :c

de akkor jó sokat csúszhattál, sok volt a dota MI


2 evig nem csinaltam semmit a bmen, kiestem, +1 evig dolgoztam aztan jottem ujra

Azota megy rendesen, volt mar ilyen 20ks osztondijam is etc
Ha mes segitett volna most 3 evvel elorebb lennek
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Feb 4 2014 05:11pm
Quote (putincykavodka @ Feb 5 2014 12:09am)
2 evig nem csinaltam semmit a bmen, kiestem, +1 evig dolgoztam aztan jottem ujra

Azota megy rendesen, volt mar ilyen 20ks osztondijam is etc
Ha mes segitett volna most 3 evvel elorebb lennek


3 vizsgát elbuk = megy rendesen


MONDOM OKJ
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 4 2014 05:24pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Feb 5 2014 01:11am)
3 vizsgát elbuk = megy rendesen


MONDOM OKJ


Mit nem ertessz nyomorak? Nem csusztam vele semmit, megcsinalom jovore
Most is megcsinalhattam volna cssak leszartam, ami ofc a te hibad
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Feb 4 2014 05:27pm
Quote (putincykavodka @ 5 Feb 2014 00:09)
2 evig nem csinaltam semmit a bmen, kiestem, +1 evig dolgoztam aztan jottem ujra

Azota megy rendesen, volt mar ilyen 20ks osztondijam is etc
Ha mes segitett volna most 3 evvel elorebb lennek


úgy tűnik ez a kis "lázadás" mindenkinek kell xd

én is 3 év pihi után kezdtem
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Feb 4 2014 05:42pm
Quote (putincykavodka @ Feb 5 2014 12:24am)
Mit nem ertessz nyomorak? Nem csusztam vele semmit, megcsinalom jovore
Most is megcsinalhattam volna cssak leszartam, ami ofc a te hibad


nem csuszik = megy rendesen

mondom okj
Go Back To Magyar Topic List
Prev16789Next
Add Reply New Topic New Poll