Quote (Anarkin @ Feb 5 2014 01:05am)
mes :c
de akkor jó sokat csúszhattál, sok volt a dota MI
2 evig nem csinaltam semmit a bmen, kiestem, +1 evig dolgoztam aztan jottem ujra
Azota megy rendesen, volt mar ilyen 20ks osztondijam is etc
Ha mes segitett volna most 3 evvel elorebb lennek