Quote (xGurke @ 4 Feb 2014 00:46)
én egy 2000 forintos microsoft egérrel játszok és kurvára szeretem, csak kicsit hangos a kattintás
mondjuk az csak barátnőmet idegesíti
meg mindenki mást, amikor pl beülök a könyvtárba gamelni
hallanád a billentyűzetem
