d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Milyen Egeret Vegyek > Surgos
Prev1678
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 3 2014 04:50pm
Quote (xGurke @ 4 Feb 2014 00:46)
én egy 2000 forintos microsoft egérrel játszok és kurvára szeretem, csak kicsit hangos a kattintás
mondjuk az csak barátnőmet idegesíti
meg mindenki mást, amikor pl beülök a könyvtárba gamelni


hallanád a billentyűzetem :D
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 4 2014 06:52am
Quote (RRC @ Feb 3 2014 11:50pm)
hallanád a billentyűzetem :D


de nincs barátnőd
Go Back To Magyar Topic List
Prev1678
Add Reply New Topic New Poll