Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jan 19 2014 12:26pm)
utálom, mikor az emberek próbálják összemosni az "elmúltnyócév" károsságát, az elmúlt lassan 4 évével. rohadtul nem ugyanaz, és ezzel nem az mszpt védem, ők is loptak csaltak hazudtak, de azt egy pitiáner szinten tették, pármilliós-pármilliárdos tételekben, amiket jól felfújt az ellenzék.
https://www.google.hu/publicdata/explore?ds=d5bncppjof8f9_&hl=hu&dl=huAzert ha megnezzuk a tenyeket akkor erosen kell keresgelni 2002-2010-es idoszakban, hogy talaljunk olyan relevans gazdasagi mutatokat amikbe jobb volt mszp
Nem tartom lehetetlennek, hogy kevesebbet loptak mint a fidesz de a szamok nem oket igazoljak