d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Kikre Fogsz Szavazni 2014 Aprilisaban? > Szavazz Vagy Meghalsz
Prev1678910237Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 19 2014 05:59am
Quote (kusziyoker @ 19 Jan 2014 12:57)
jobbik ofc


hősök_terén_30_neonácival_zikkajlozás.jpg
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 19 2014 06:02am
ez lesz az elso szavazasom de nem is olyan egyszeru mint ahogy gondoltam lyl

Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 19 2014 06:03am
Quote (GoreKnight9 @ 19 Jan 2014 14:02)
ez lesz az elso szavazasom de nem is olyan egyszeru mint ahogy gondoltam lyl


a labdas vizsgan is meg lehet bukni
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 19 2014 06:03am
Quote (ecneB @ 19 Jan 2014 13:03)
a labdas vizsgan is meg lehet bukni


[x]#yoloswag
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jan 19 2014 06:05am
Azért az mszpre nyomott 12 szavazaton kibaszottul nevetek
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Jan 19 2014 06:05am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jan 19 2014 12:26pm)
utálom, mikor az emberek próbálják összemosni az "elmúltnyócév" károsságát, az elmúlt lassan 4 évével. rohadtul nem ugyanaz, és ezzel nem az mszpt védem, ők is loptak csaltak hazudtak, de azt egy pitiáner szinten tették, pármilliós-pármilliárdos tételekben, amiket jól felfújt az ellenzék.


https://www.google.hu/publicdata/explore?ds=d5bncppjof8f9_&hl=hu&dl=hu

Azert ha megnezzuk a tenyeket akkor erosen kell keresgelni 2002-2010-es idoszakban, hogy talaljunk olyan relevans gazdasagi mutatokat amikbe jobb volt mszp

Nem tartom lehetetlennek, hogy kevesebbet loptak mint a fidesz de a szamok nem oket igazoljak
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 19 2014 06:05am
Quote (bbaallaaggee @ 19 Jan 2014 13:05)
Azért az mszpre nyomott 12 szavazaton kibaszottul nevetek


a jobbik 9 is megmosolyogtato
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jan 19 2014 06:06am
Quote (GoreKnight9 @ 19 Jan 2014 13:05)
a jobbik 9 is megmosolyogtato


Miért is?
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 19 2014 06:06am
Quote (daneeka10 @ 19 Jan 2014 13:05)
https://www.google.hu/publicdata/explore?ds=d5bncppjof8f9%5F&hl=hu&dl=hu

Azert ha megnezzuk a tenyeket akkor erosen kell keresgelni 2002-2010-es idoszakban, hogy talaljunk olyan relevans gazdasagi mutatokat amikbe jobb volt mszp

Nem tartom lehetetlennek, hogy kevesebbet loptak mint a fidesz de a szamok nem oket igazoljak


aztakurva, ez nagyon zsír kis alkalmazás
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 19 2014 06:07am
Quote (bbaallaaggee @ Jan 19 2014 01:06pm)
Miért is?


röhögök
Go Back To Magyar Topic List
Prev1678910237Next
Add Reply New Topic New Poll