d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Négyesről Lopva > Ki Mennyire Van Elbaszva
Prev16789Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 15 2014 05:49am
Quote (jspogmg @ Jan 15 2014 01:10am)
Paranoid                        ||||||||||          38% 50%
Schizoid                        ||||||||||          34% 40%
Schizotypal                ||||||||||||||||  62% 56%
Antisocial                        ||||||                  30% 46%
Borderline                ||||||||||          34% 45%
Histrionic                        ||||||||||          34% 35%
Narcissistic                ||||||||||||||||  70% 40%
Avoidant                        ||                  10% 48%
Dependent                ||||||                  30% 44%
Obsessive-Compulsive  ||||||||||||          46% 45%
A bold részre mostantól ráfoghatom, hogy nem tudok leszokni a dohányzásról
A többi részével ( a nárcizmus kivételével mert az meglepett lel)  egyetértek


Nem feltétlen a te véleményedre vagyok kíváncsi, de ha nem mész át mad-be, akkor akár még el is olvasom
Szerintetek OCD gyanús lehet, ha főleg kiskoromban, de nagyon ritkán még mindig számolom a csoszogásomat, hogy tökéletesen jöjjön ki( kettő bal lábbal kettő jobb lábbal, felváltva etc a lényeg hogy 4, vagy 4- nek a töbszöröse jöjjön ki?
Ezenkívül ugyanigy manapság már nagy ritkán főleg ha valami deep időszakot élek meg, és egyedül vagyok arra figyelek az utcán, hogy a járdákat keresztbeszelő csikokra ne lépjek rá, minden csík között ugyanannyit lépjek, és még egy két ilyen apróság.

tl;dr de hátha valaki megszakérti


ocdd van haver
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 15 2014 06:24am
Quote (anyd @ 15 Jan 2014 12:49)
ocdd van haver


mondjuk akkor nemtom mér 46%-ra jött ki neki az ocd :D
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jan 15 2014 06:36am
Quote (Cpt_Ghost @ Jan 15 2014 01:24pm)
mondjuk akkor nemtom mér 46%-ra jött ki neki az ocd :D


45-öt akart csak annyit nem lehet elerni.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 15 2014 06:37am
Quote (Cpt_Ghost @ Jan 15 2014 01:24pm)
mondjuk akkor nemtom mér 46%-ra jött ki neki az ocd :D


mert ez egy általános teszt, egyáltalán nem 100% accurate
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jan 15 2014 06:39am
Quote (Cpt_Ghost @ 15 Jan 2014 14:24)
mondjuk akkor nemtom mér 46%-ra jött ki neki az ocd :D


én is számolgatok néha dolgokat de ez szerintem annyira nem komoly, mint a súlyos gondokkal küszködő egyének
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
Jan 15 2014 10:08am
Paranoid |||||||||| 38% 50%
Schizoid |||||||||||| 46% 40%
Schizotypal |||||||||||||| 54% 56%
Antisocial |||||| 30% 46%
Borderline |||||||||||||| 54% 45%
Histrionic |||||||||| 34% 35%
Narcissistic |||||| 22% 40%
Avoidant |||||||||||||| 58% 48%
Dependent |||||||||||| 46% 44%
Obsessive-Compulsive || 10% 45%

This post was edited by LaserBack on Jan 15 2014 10:09am
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jan 15 2014 10:20am
Quote (fahrii @ Jan 15 2014 08:45am)
eleg gay ez a haj btw
nemtom ha meglátok egy ilyet mindig uthetnekem tamad


öt percig volt meg nyáron, balatonon vágtuk le viccből :o
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jan 15 2014 10:33am


na most hogy volt időm, én is kitöltöttem
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 15 2014 10:34am
Quote (MarcusD @ 15 Jan 2014 17:33)
http://i.imgur.com/MpS1VaB.png

na most hogy volt időm, én is kitöltöttem


>ertetted amit olvastal
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 15 2014 10:44am
egyébként meg
>nem narcissistic antisocial ocd-snek lenni
Go Back To Magyar Topic List
Prev16789Next
Add Reply New Topic New Poll