Quote (Cpt_Ghost @ Jan 14 2014 12:14pm)
evek ota itt vagyunk mar jspn
nem a tegnapi 4 postodrol beszelek
egyébként meg stop mad
De ez nem igazságos
Ha éveket emlegetsz, akkor PLÁNE mi a fasztól lennék pua? 2x csajoztam az elmúlt 6 évben. 5,5 éve meg fél éve, ennyi.
Igen, közben csomót beszélek a barátnőimről. Az előzőről azért, mert együtt éltünk, és hogyhogy hogy nem, ha valakivel együtt élsz, akkor bármi történik veled, ő a szereplője. Ennyi, nem több. És igen, ő korántsem volt a világ legszebb nője, meg is hízott a kapcsolatunk végére, de leszartam, szerettem. Szerelemből, ha tudjátok ez mit jelent, és nem méricskéltem össze senkivel, nem postolgattam jspre, nem mondtam más csajára, hogy csúnya. Pedig nekem nyílvánvalóan szép volt.
A mostaniról meg alig beszélek, itt van 500 poszt, lószar se szól róla. De majd végig olvasom hogy belássam, milyen nyomorék vagyok. Mondjuk az pláne vicces, hogy "társadalmi szemmel" a mostani barátnőm ezerszer szebb, mint az előző, szőke, nagymellű, alacsony, aranyos, etc, és mégis itt kapom a butthurtot jspn, hogy jaj hát de milyen csúnya, bezzeg az én barátnőm!