d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Pikirt Humori Jari - Vismajor
Prev167891026Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 14 2014 05:10am
Quote (Vismajor @ 14 Jan 2014 12:08)
1. szép a barátnőm
2. Nem vagyok pua, tegnap is poénból írtam, hogy adjunk órákat, mert itt jspn kezdtek el puázni engem, mert (állítólag) állandóan a nőmről beszéltem. Igen,5  évig együtt voltam eg ynővel, és a jsp elkezd engem puázni, such logic.
3. haterkedjél csak


vegulis nincs majdnem minden postodban benne, hogy nod van
le finn baratnom van
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 14 2014 05:10am
Quote (jarabekg @ Jan 14 2014 12:08pm)
http://4.ii.gl/JOp3-.png
http://4.ii.gl/fFEL0G.png

azert rohogok mennyi ember gondolkodik ugy mint szene XD


Nem mintha érdekelne, de mi a célod ezzel? Összeraksz két teljesen különböző képet 2 nőről, és röhögsz magadon? Nekem nincs modelles pselt képem a barátnőmről, mondjuk ha lenne se posztolnám a szépnők topikba... Hát bocsi.
De mi a célod ezzel, komolyan? Örüljek, hogy neked ilyen szép barátnőd van? Én nem fogok rá csúnyákat mondani, ha akarnék se, sajnálom. Nem süllyedek le a te szintedre.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 14 2014 05:11am
Quote (Cpt_Ghost @ Jan 14 2014 12:10pm)
vegulis nincs majdnem minden postodban benne, hogy nod van
le finn baratnom van


http://forums.d2jsp.org/index.php?act=Search&c=2&r=108842&m=217847&t=217847&st=90

tessék
Ha ennyire megakarsz győzni, AKKOR GYERÜNK
gyűjtsed nyomorék, bizonyítsd akkor be, én is tudok a semmibe pofázni
elolvastam 20 oldalt az első a streamelésvolt, a következő, hogy van e neki bikinibridge, ez 2. Go on.
inb4 lófsazt töltök én 10 percet egy ilyen nyomorékért
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 14 2014 05:13am
ti milyen skint használtok itt jspn?

a napokban váltottam át defaultról dark chromera, de még elég szokatlan.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 14 2014 05:14am
Quote (Vismajor @ 14 Jan 2014 12:11)
http://forums.d2jsp.org/index.php?act=Search&c=2&r=108842&m=217847&t=217847&st=90

tessék
Ha ennyire megakarsz győzni, AKKOR GYERÜNK
gyűjtsed nyomorék, bizonyítsd akkor be, én is tudok a semmibe pofázni
elolvastam 20 oldalt az első a streamelésvolt, a következő, hogy van e neki bikinibridge, ez 2. Go on.
inb4 lófsazt töltök én 10 percet egy ilyen nyomorékért


evek ota itt vagyunk mar jspn
nem a tegnapi 4 postodrol beszelek
egyébként meg stop mad
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 14 2014 05:15am
Quote (Nerz8 @ Jan 14 2014 01:13pm)
ti milyen skint használtok itt jspn?

a napokban váltottam át defaultról dark chromera, de még elég szokatlan.


Az alap kek feher tokeletes nekem
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jan 14 2014 05:16am
solid border>
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 14 2014 05:16am
Quote (putincykavodka @ 14 Jan 2014 12:15)
Az alap kek feher tokeletes nekem


y, csak azzal a baj, hogy atm fekete hátterem van és néha amikor megnyitom a jspt, kiég a retinám.
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Jan 14 2014 05:16am
Quote (Anarkin @ 14 Jan 2014 12:04)
lestat/10


ugyanezt akartam ráírni :D
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 14 2014 05:19am
Quote (Cpt_Ghost @ Jan 14 2014 12:14pm)
evek ota itt vagyunk mar jspn
nem a tegnapi 4 postodrol beszelek
egyébként meg stop mad


De ez nem igazságos
Ha éveket emlegetsz, akkor PLÁNE mi a fasztól lennék pua? 2x csajoztam az elmúlt 6 évben. 5,5 éve meg fél éve, ennyi.
Igen, közben csomót beszélek a barátnőimről. Az előzőről azért, mert együtt éltünk, és hogyhogy hogy nem, ha valakivel együtt élsz, akkor bármi történik veled, ő a szereplője. Ennyi, nem több. És igen, ő korántsem volt a világ legszebb nője, meg is hízott a kapcsolatunk végére, de leszartam, szerettem. Szerelemből, ha tudjátok ez mit jelent, és nem méricskéltem össze senkivel, nem postolgattam jspre, nem mondtam más csajára, hogy csúnya. Pedig nekem nyílvánvalóan szép volt.
A mostaniról meg alig beszélek, itt van 500 poszt, lószar se szól róla. De majd végig olvasom hogy belássam, milyen nyomorék vagyok. Mondjuk az pláne vicces, hogy "társadalmi szemmel" a mostani barátnőm ezerszer szebb, mint az előző, szőke, nagymellű, alacsony, aranyos, etc, és mégis itt kapom a butthurtot jspn, hogy jaj hát de milyen csúnya, bezzeg az én barátnőm!
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891026Next
Add Reply New Topic New Poll