d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Wt Topic Kicsit Másképpen > Smat And Nabz Corporation
Prev1678
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jan 14 2014 11:10am
Quote (sylke @ Jan 14 2014 06:07pm)
ja, nem lesz feltünö hogy a kikurt sötétben ott egy tábörtüz


sziklák vesznek körül, itt nem talál meg senki, a pálya szélén egy centire vagyok a tengertől
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 14 2014 11:10am
Quote (sylke @ Jan 14 2014 07:07pm)
ja, nem lesz feltünö hogy a kikurt sötétben ott egy tábörtüz


Meg ha nyitva is van az ajto, akkorsem latszik egy csak egy resen at xd
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 14 2014 11:12am
Quote (fahrii @ 14 Jan 2014 17:59)
Faszom se töltene el időt ilyen prealfa szarokkal, majd ha megjelenik 2 év múlva teszek egy próbát, de addigis nn.
Ez vonatkozik a DayZre is.


és még pénzt sem lehet vele keresni
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jan 14 2014 01:08pm
hány óra itt egy nap? vagy mondjuk egy éjszaka
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jan 14 2014 01:18pm
Quote (zsansaccount @ Jan 14 2014 08:08pm)
hány óra itt egy nap? vagy mondjuk egy éjszaka


változó.

30 perc ~ 1óra

night ennek a 1/4-e
Go Back To Magyar Topic List
Prev1678
Add Reply New Topic New Poll