d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Idefigyejjetek NÚbok
Prev167891012Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 26 2013 05:33pm
nem akarom elhinni hogy fahri ezeket komolyan irja
milyen serult ember muvel ilyet
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Dec 26 2013 05:39pm
Quote (Eoghan @ Dec 27 2013 01:33am)
nem akarom elhinni hogy fahri ezeket komolyan irja
milyen serult ember muvel ilyet


hát nem tudom, hallottam már ezektől sokkal meredekebb történeteket is ismerőseimtől
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 26 2013 05:41pm
Quote (Saenchai @ Dec 26 2013 11:39pm)
hát nem tudom, hallottam már ezektől sokkal meredekebb történeteket is ismerőseimtől


de fahri 1-2 naponta bedob ide valami keptelenseget
attol a matracos sztoritol is a falat vakartam. ejjel-nappal latom postolni a mobil topicba, de egy tetves agyra nem kolt? :D
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Dec 26 2013 05:50pm
Quote (Saenchai @ Dec 27 2013 01:39am)
hát nem tudom, hallottam már ezektől sokkal meredekebb történeteket is ismerőseimtől


Kacsacsor miskolci egyetemistak
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 26 2013 05:53pm
Quote (Eoghan @ Dec 26 2013 11:41pm)
de fahri 1-2 naponta bedob ide valami keptelenseget
attol a matracos sztoritol is a falat vakartam. ejjel-nappal latom postolni a mobil topicba, de egy tetves agyra nem kolt? :D


kinek mi a fontos

egyik volt osztálytársamék kb putriba élnek de azért fél falat beborito laposképernyös tv a falon van

nekem tvm sincs és le is szarom

meg a telefont is
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Dec 26 2013 05:53pm
Quote (fahrii @ 26 Dec 2013 23:33)
Az az érzés amikor 2 órája rohadsz a furdovizben, 3x belehugyoztal ezalatt, 1x beleverted es az osszecsomosodott geci lebeg a vizben es eszedbe jutott h meg nem mostál hajat.



:DDD
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Dec 26 2013 05:54pm
Quote (putincykavodka @ Dec 27 2013 01:50am)
Kacsacsor miskolci egyetemistak


hát igen, bme-n max. arról tudnak egymásnak sztorizni az egyetemisták, hogy 2 hét után micsoda cselességgel oldotta meg a hármas integrált
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Dec 26 2013 05:55pm
Quote (Eoghan @ Dec 27 2013 12:41am)
de fahri 1-2 naponta bedob ide valami keptelenseget
attol a matracos sztoritol is a falat vakartam. ejjel-nappal latom postolni a mobil topicba, de egy tetves agyra nem kolt? :D


nem emlékszem a matracosra, az mi volt?
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Dec 26 2013 05:56pm
Quote (Saenchai @ Dec 27 2013 01:54am)
hát igen, bme-n max. arról tudnak egymásnak sztorizni az egyetemisták, hogy 2 hét után micsoda cselességgel oldotta meg a hármas integrált


Jah, eleg szar itt az elet
Barcsak miskolcra jelentkeztem volna :s
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 26 2013 05:59pm
hol tudom feljelenteni azt aki ugyanarról az ipről jspzik mint a kibannolt accja?
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891012Next
Add Reply New Topic New Poll