Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Dec 18 2013 02:25pm)
én mostanában nagyon rákattantam a hamburgerekre, tényleg jöhetnének ide többen, dehát úgyse fognak, nincs rá kereslet gondolom.
tgi fridays meg kurva jó és hülye vagy

hát te hülye vagy
olyan szar krumplit még életembe nem ettem, mint amit a hamburger mellé attak
a hambi nem volt szar (3kért egy kibaszott hamburger ne is legyen szar), de esküszöm hogy 17kerben a xy mami kifőzdéjében finomabbat eszek 500 forintért