d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Napi Barsony
Prev1678910Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Dec 17 2013 07:27am
Quote (RRC @ 17 Dec 2013 13:50)
need for seates gamer székek > all

csak drága :c


Hm
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Dec 17 2013 10:54am
Quote (kuzdithom @ Dec 17 2013 02:36pm)
https://dl.dropboxusercontent.com/u/4230786/WP_20131217_015.jpg
rögtönzött rendcsinállással :P


Ilyen szekem van csak a kek helyett szurke
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 17 2013 02:22pm
Quote (SummertimeClothes @ 17 Dec 2013 13:50)
nekem is lehet valami hasonlo lesz a vege, csak nemtom mennyire nagy a valasztek itt a legkozelebbi ikeaban meg hogy van e egyaltalan mas butorbolt a kozelben, aztan korultekinto akarok lenni mert sokaig fogom hasznalni es sokat :blush:


implying svédországban van bármi az ikean kívül

Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Dec 17 2013 02:28pm
Quote (SummertimeClothes @ 17 Dec 2013 13:45)
ajanljatok nekem valami jo szeket szamitogep ele :x


http://www.needforseatusa.com/
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Dec 17 2013 03:22pm
Quote (SummertimeClothes @ 17 Dec 2013 13:45)
ajanljatok nekem valami jo szeket szamitogep ele :x


http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/S99896844/#/S69896845

Már vagy 10 éve használom, nincs semmi baja.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 17 2013 03:24pm
Quote (Genthor @ 17 Dec 2013 23:22)
http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/S99896844/#/S69896845

Már vagy 10 éve használom, nincs semmi baja.


XD
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 17 2013 03:25pm
Quote (Genthor @ 17 Dec 2013 23:22)
http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/S99896844/#/S69896845

Már vagy 10 éve használom, nincs semmi baja.


ennyi pénzért wow : o

én asszem office depotban vettem feleennyiért tök jó "főnöki bőrfotel"-t

sumthing like dat

Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 17 2013 03:37pm
Quote (Genthor @ Dec 17 2013 10:22pm)
http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/S99896844/#/S69896845

Már vagy 10 éve használom, nincs semmi baja.


Nekem nem nyitja meg
De ikeabol csak azt a muanyag 4labu (ez mondjik nem tom mert fontos) szek ami ilyen muanyag es mindenfele szinben lehet kapni.az mindentbkibirngeci
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Dec 17 2013 07:39pm
én jyiskben vettem az enyémet 20 ezerért, szerintem még most is annyi, ez alatt nem láttam sehol rendes fejtámlás széket. teljesen meg vagyok elégedve vele, néztem már sok filmet is benne végig
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 18 2013 05:13am
Quote (kuzdithom @ Dec 18 2013 02:39am)
én jyiskben vettem az enyémet 20 ezerért, szerintem még most is annyi, ez alatt nem láttam sehol rendes fejtámlás széket. teljesen meg vagyok elégedve vele, néztem már sok filmet is benne végig


A yisk az finn tudtad?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1678910Next
Add Reply New Topic New Poll