Quote (kuzdithom @ Dec 18 2013 02:39am)
én jyiskben vettem az enyémet 20 ezerért, szerintem még most is annyi, ez alatt nem láttam sehol rendes fejtámlás széket. teljesen meg vagyok elégedve vele, néztem már sok filmet is benne végig
A yisk az finn tudtad?