d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Tablet > Hlap
Prev16789Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 1 2013 10:58am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Dec 1 2013 04:43pm)
jajaja, ezt is mondtam neki... amúgy iphone 4 az tud hotspotolni? + van olyan stabil a 3g, hogy normális hotspotot lehessen csinálni róla?


http://support.apple.com/kb/ht3574
tud siman. nekem is telorol van osztva a net es kurva gyors. raadasul 1/5 arat megsprolod a cucc arabol, ha 3G nelkuli
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Dec 1 2013 11:03am
Quote (Eoghan @ 1 Dec 2013 17:58)
http://support.apple.com/kb/ht3574
tud siman. nekem is telorol van osztva a net es kurva gyors. raadasul 1/5 arat megsprolod a cucc arabol, ha 3G nelkuli


sikerült ezzel meggyőznöm, full of win, t/c, köszönöm a segítséget mindenkinek, szerintem memo pad lesz a vége
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Dec 1 2013 11:34am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Dec 1 2013 05:03pm)
sikerült ezzel meggyőznöm, full of win, t/c, köszönöm a segítséget mindenkinek, szerintem memo pad lesz a vége


szerintem legyen win8as, mert akkor le tudja szedni az appom, és értékelni 5csillagra!
Member
Posts: 952
Joined: Feb 1 2012
Gold: 0.00
Dec 1 2013 12:10pm
a win8as tabletek szerint szarok, sógoromnak is volt és csak a gond volt vele. most ipad 4-el tolom meg sógorom is ilyen 140 körül lehet kapni 4g-set a retina kijelző eléggé odabasz sztem, a többi tablethez képest messze ennek a legszebb a képe. olcsóbb megoldásként a galaxy note is jó sztem szintén jó hardverrel rendelkezik és a ceruzával elég jó dolgokat lehet vele csinálni. de az asus memo is elég jó választásnak tűnik.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 1 2013 12:21pm
Quote (iceblade777 @ 1 Dec 2013 20:10)
a win8as tabletek szerint szarok, sógoromnak is volt és csak a gond volt vele. most ipad 4-el tolom meg sógorom is ilyen 140 körül lehet kapni 4g-set a retina kijelző eléggé odabasz sztem, a többi tablethez képest messze ennek a legszebb a képe. olcsóbb megoldásként a galaxy note is jó sztem szintén jó hardverrel rendelkezik és a ceruzával elég jó dolgokat lehet vele csinálni. de az asus memo is elég jó választásnak tűnik.


nagy képernyős tabletet akar venni és te noteot ajánlasz neki
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Dec 1 2013 12:21pm
Én csakis az apple tabletjeit venném mert azt hallottam, hogy azok divatosak manapság.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 1 2013 12:23pm
ajpeddel selfieket csinalni koszos tukor elott >>>
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 1 2013 12:24pm
Quote (ace07 @ 1 Dec 2013 19:21)
Én csakis az apple tabletjeit venném mert azt hallottam, hogy azok divatosak manapság.


hát még ha azzal fotozod maghad a tükörben :D
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Dec 1 2013 12:25pm
Quote (ace07 @ 1 Dec 2013 19:21)
Én csakis az apple tabletjeit venném mert azt hallottam, hogy azok divatosak manapság.


instagram is van rajta?
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 1 2013 12:53pm
Quote (fahrii @ 1 Dec 2013 20:21)
nagy képernyős tabletet akar venni és te noteot ajánlasz neki


mer nincs 10 inches galaxy note?
Go Back To Magyar Topic List
Prev16789Next
Add Reply New Topic New Poll