☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Tablet > Hlap
Prev
1
6
7
8
9
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 1076
Replies: 87
Track Topic
Eoghan
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#71
Dec 1 2013 10:58am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Dec 1 2013 04:43pm)
jajaja, ezt is mondtam neki... amúgy iphone 4 az tud hotspotolni? + van olyan stabil a 3g, hogy normális hotspotot lehessen csinálni róla?
http://support.apple.com/kb/ht3574
tud siman. nekem is telorol van osztva a net es kurva gyors. raadasul 1/5 arat megsprolod a cucc arabol, ha 3G nelkuli
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#72
Dec 1 2013 11:03am
Quote (Eoghan @ 1 Dec 2013 17:58)
http://support.apple.com/kb/ht3574
tud siman. nekem is telorol van osztva a net es kurva gyors. raadasul 1/5 arat megsprolod a cucc arabol, ha 3G nelkuli
sikerült ezzel meggyőznöm, full of win, t/c, köszönöm a segítséget mindenkinek, szerintem memo pad lesz a vége
kuzdithom
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold
:
15.00
#73
Dec 1 2013 11:34am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Dec 1 2013 05:03pm)
sikerült ezzel meggyőznöm, full of win, t/c, köszönöm a segítséget mindenkinek, szerintem memo pad lesz a vége
szerintem legyen win8as, mert akkor le tudja szedni az appom, és értékelni 5csillagra!
iceblade777
Member
Posts: 952
Joined: Feb 1 2012
Gold
:
0.00
#74
Dec 1 2013 12:10pm
a win8as tabletek szerint szarok, sógoromnak is volt és csak a gond volt vele. most ipad 4-el tolom meg sógorom is ilyen 140 körül lehet kapni 4g-set a retina kijelző eléggé odabasz sztem, a többi tablethez képest messze ennek a legszebb a képe. olcsóbb megoldásként a galaxy note is jó sztem szintén jó hardverrel rendelkezik és a ceruzával elég jó dolgokat lehet vele csinálni. de az asus memo is elég jó választásnak tűnik.
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#75
Dec 1 2013 12:21pm
Quote (iceblade777 @ 1 Dec 2013 20:10)
a win8as tabletek szerint szarok, sógoromnak is volt és csak a gond volt vele. most ipad 4-el tolom meg sógorom is ilyen 140 körül lehet kapni 4g-set a retina kijelző eléggé odabasz sztem, a többi tablethez képest messze ennek a legszebb a képe. olcsóbb megoldásként a galaxy note is jó sztem szintén jó hardverrel rendelkezik és a ceruzával elég jó dolgokat lehet vele csinálni. de az asus memo is elég jó választásnak tűnik.
nagy képernyős tabletet akar venni és te noteot ajánlasz neki
ace07
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold
:
26.00
#76
Dec 1 2013 12:21pm
Én csakis az apple tabletjeit venném mert azt hallottam, hogy azok divatosak manapság.
GoreKnight9
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold
:
4.20
#77
Dec 1 2013 12:23pm
ajpeddel selfieket csinalni koszos tukor elott >>>
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#78
Dec 1 2013 12:24pm
Quote (ace07 @ 1 Dec 2013 19:21)
Én csakis az apple tabletjeit venném mert azt hallottam, hogy azok divatosak manapság.
hát még ha azzal fotozod maghad a tükörben
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#79
Dec 1 2013 12:25pm
Quote (ace07 @ 1 Dec 2013 19:21)
Én csakis az apple tabletjeit venném mert azt hallottam, hogy azok divatosak manapság.
instagram is van rajta?
bajcli
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold
:
27,943.00
#80
Dec 1 2013 12:53pm
Quote (fahrii @ 1 Dec 2013 20:21)
nagy képernyős tabletet akar venni és te noteot ajánlasz neki
mer nincs 10 inches galaxy note?
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
6
7
8
9
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact