d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > 100k Lesz A Minimálbér
Prev167891015Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Nov 6 2013 05:17pm
Quote (jarabekg @ Nov 7 2013 01:01am)
lóóól  de buta vagyok el is felejtettem, hogy külföldön mindenkire vár a kánaán, és másra sem vágynak, csak hogy balkáni humán értelmiségiek átvegyék tőlük a vezető pozíciókat lóóól
jaj jara te butus


Azert ismerek olyat aki egy erettsegivel 200k folott keres, np, biztos szerencseje volt :)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 6 2013 05:19pm
Quote (putincykavodka @ Nov 6 2013 11:17pm)
Azert ismerek olyat aki egy erettsegivel 200k folott keres, np, biztos szerencseje volt :)


külföldön a csövesmunkáért is alap 300k jár
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 6 2013 05:21pm
Quote (putincykavodka @ 7 Nov 2013 01:17)
Azert ismerek olyat aki egy erettsegivel 200k folott keres, np, biztos szerencseje volt :)


200k ezer fölött?
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 6 2013 05:21pm
Quote (Senee @ 7 Nov 2013 00:19)
külföldön a csövesmunkáért is alap 300k jár


Magyarországon is meg lehet keresni 200 fölött egy érettségivel is akár
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 6 2013 05:21pm
Quote (putincykavodka @ Nov 7 2013 12:17am)
Azert ismerek olyat aki egy erettsegivel 200k folott keres, np, biztos szerencseje volt :)


200 k fölött van a minimálbér angliában, (350 körül ha jól emlékszem) szóval az illetőnek nem szerencséje volt hanem balszerencséje

egy kezdő mérnök itthon jobban keres, mint a te "szerencsés" ismerősöd


de azért kurvabiztos már megint, hogy én nem vagyok képben, és te annyival okosabb vagy nálam te istenverte nyomorék

This post was edited by jarabekg on Nov 6 2013 05:22pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 6 2013 05:34pm
inb4 rici ismerose 200k fontot keres
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Nov 6 2013 05:34pm
Quote (jarabekg @ Nov 7 2013 01:21am)
200 k fölött van a minimálbér angliában, (350 körül ha jól emlékszem) szóval az illetőnek nem szerencséje volt hanem balszerencséje

egy kezdő mérnök itthon jobban keres, mint a te "szerencsés" ismerősöd


de azért kurvabiztos már megint, hogy én nem vagyok képben, és te annyival okosabb vagy nálam te istenverte nyomorék


Sajnos nalad nem nagy dicsoseg okisabbnak lenni :s

Bar azt meg mindig nem tudtuk meg, mihez is kell a matek
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Nov 6 2013 05:35pm
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 7 2013 01:34am)
inb4 rici ismerose 200k fontot keres


200k ezer fontot :s
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 6 2013 05:37pm
Quote (putincykavodka @ Nov 6 2013 11:34pm)
Sajnos nalad nem nagy dicsoseg okisabbnak lenni :s

Bar azt meg mindig nem tudtuk meg, mihez is kell a matek


mondta, hogy ahhoz, hogy csak mérnököket keresnek
a hivatalnokokos poziciokat nem adják idegeneknek
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 6 2013 05:39pm
de legalább ricinél okosabb xd
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891015Next
Add Reply New Topic New Poll