d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Strife
Prev167891023Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Jan 8 2014 03:26pm
ha valakit esetleg érdekelne.
http://www.twitch.tv/strife
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 8 2014 03:41pm
Quote (Xundu @ 8 Jan 2014 23:26)
ha valakit esetleg érdekelne.
http://www.twitch.tv/strife


hát ez szörnyü
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 8 2014 03:45pm
Quote (Xundu @ 8 Jan 2014 22:26)
ha valakit esetleg érdekelne.
http://www.twitch.tv/strife


ha nem tudnám, hogy ez egy másik gém, simán rámondanám, hogy lol
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 8 2014 03:50pm
az ilyen topik a legjobb táphelye a dota vs lolos szardobálásnak
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 8 2014 03:50pm
Quote (putincykavodka @ Oct 22 2013 10:59am)
Lolra ilyet irni egy embernek, hogy a legkiralyabb jatek, hova halad ez a vilag :d mondok en neked jo jatekot, csak kerjed

De most, hogy igy belegondolok, eleg megnezni( most teged kiveve, de csak mert tt vagy ofc) hogy kik jatszanak a lollal, es kik a dotaval, igy csak a hunsubon belul is, csupa noobok vagy tul sok elettel rendelkezo emberek, gamernek egyik se jo, sajnalom :d ilyen smat, jarabekg, harcikacsa mar csak ez teljesen jol reprezentalja a 2 game kozti kulonbseget


Eletkepes lesz, mert a dotabol hianyzik sokminden, ha azokat megcsinaljak rendesen, akkor jatszani fogok vele ofc


mar platina iv vagyok lolban :(
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jan 8 2014 04:07pm
Ekkora szar hero dizajnokat reg lattam.

Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 8 2014 04:11pm
elég gyenge koppintás szerintem is
miben is nyújt többet mint elődei btw?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 8 2014 04:17pm
Quote (cowding @ 9 Jan 2014 00:11)
elég gyenge koppintás szerintem is
miben is nyújt többet mint elődei btw?


hát érted ez most olyan más

olyan truly f2p moba :D

This post was edited by RRC on Jan 8 2014 04:18pm
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jan 8 2014 04:20pm
Quote (cowding @ Jan 8 2014 11:11pm)
elég gyenge koppintás szerintem is
miben is nyújt többet mint elődei btw?


Elsö second generation moba.
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Jan 8 2014 05:28pm
Quote (cowding @ 8 Jan 2014 23:11)
elég gyenge koppintás szerintem is
miben is nyújt többet mint elődei btw?


szerintem semmit, akárhogy nézegetem.
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891023Next
Add Reply New Topic New Poll