számomra inkább az lenne a kérdés, h mindkét oldalát ki szokta megvajazni?
amikor nem teszel rá dzsemet, vagy mást (pl lágytojáshoz) qva jó 2 oldalt vajasan
meg a másik, mi a tökömnek pirítom meg, ha utána megvárom h kihűljön?

Azt max akkor tudnám elképzelni legitimnek, ha szottyos a kenyér és azért mégis csak élvezet legyen enni