d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ofisöl Kula Topik > Minden Ami Velős
Prev167891011Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,419
Joined: Jun 21 2005
Gold: 10,967.77
Sep 27 2013 11:21am
Quote (EdwardElric @ Sep 27 2013 05:54pm)
én is igy kezdtem egy focipályás történettel XD



http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=45885011&f=129

Itt még a jó öreg SWE_jozef is aktív volt.

This post was edited by -joey- on Sep 27 2013 11:22am
Member
Posts: 49,651
Joined: Feb 27 2006
Gold: 10,401.00
Sep 27 2013 02:05pm
ja btw patrikéknál amikor beszívtunk+beittunk
kint fetrengtem vmelyik napozóágyon amikor igy éreztem, hogy kullantótündér anyósvizitre készül
mivel kurvára kivoltam rosszfelé indultam el és a terasz helyett átestem vmi tujabokron vagy mi a gecin. De nem estem pánikba mert pár lépés után találtam friss felásott homokot meg egy fát aminek nekidölhettem
beisnyomtam a szülőpoziciot még zsepit is vettem elő(!)
a gond csak az volt, hogy a hátsóbejárat mellett a vészkijáraton is kopogtattak, és a szervezetem nem tudta eldönteni hogy most a bokámat fossa le, vagy a térdemet okádja le
ilyen felemás sikerrel végül is megpróbáltam egyszerre ejakulálni mindenfelől, ilyen előredőléses módszerrel elkerültem a barna foltokat, répadarabkákat
és még el is tudtam temetni a halottakat, mert hogy volt mozgásra müködésbe lépő lámpa, ami az ingázásomra nemtudom hnem figyelt fel
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 27 2013 02:19pm
Quote (Vismajor @ 27 Sep 2013 21:05)
ja btw patrikéknál amikor beszívtunk+beittunk
kint fetrengtem vmelyik napozóágyon amikor igy éreztem, hogy kullantótündér anyósvizitre készül
mivel kurvára kivoltam rosszfelé indultam el és a terasz helyett átestem vmi tujabokron vagy mi a gecin. De nem estem pánikba mert pár lépés után találtam friss felásott homokot meg egy fát aminek nekidölhettem
beisnyomtam a szülőpoziciot még zsepit is vettem elő(!)
a gond csak az volt, hogy a hátsóbejárat mellett a vészkijáraton is kopogtattak, és a szervezetem nem tudta eldönteni hogy most a bokámat fossa le, vagy a térdemet okádja le
ilyen felemás sikerrel végül is megpróbáltam egyszerre ejakulálni mindenfelől, ilyen előredőléses módszerrel elkerültem a barna foltokat, répadarabkákat
és még el is tudtam temetni a halottakat, mert hogy volt mozgásra müködésbe lépő lámpa, ami az ingázásomra nemtudom hnem figyelt fel


jól értem, hogy odaszartál patrikék kertjébe?
Member
Posts: 49,651
Joined: Feb 27 2006
Gold: 10,401.00
Sep 27 2013 02:20pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Sep 27 2013 09:19pm)
jól értem, hogy odaszartál patrikék kertjébe?


nem patrikék kertje volt, csak fokozni akartam a döbbenetet
Egy balatoni nyaraló hátsó kertje volt
Member
Posts: 36,772
Joined: Oct 22 2006
Gold: 6,125.00
Sep 27 2013 03:25pm
Quote (R4p1d @ 26 Sep 2013 19:03)
üdv

nos.. úgy döntöttem inditok egy topikot ennek a velős témának, mert mindenképp meg kell osztanom azt ami történt velem a héten... jöhetnek a történetek!

vasarnap reggel volt ... már mocorgott bennem valami, de egy két ízesített tornádó a seggemből enyhítette a fájdalmakat, de különösebben nem kellett kuláznom. okj délelőtt találkozó haverékkal, szerepjátékozunk.. délután elköszönök, megyek állomásra baratnőm elé.. rossz ötlet volt trolira ülni, ugyanis felrázódott a beleimben a leves... okj, rohanok mint az idegbeteg összezárt seglyukkal és keresem a mosdót mert kezdett nagyon magasra szökni a nyomás odabent. nem talaltam, szal go vonatokhoz, állt bent egy.. felugrottam az egyik vagonra, férfiasan kicsaptam a gesztenyepürét, szállok le, mindenki engem néz, szag megcsap, ovatosan a vagon alá nézek, ott szemezett velem egy kupac. biztos voltam benne hogy az nem az enyém mert ennyit még egy viziló se kullant. okj eltakarodtam onnan, barátnőmmel közöltem h közbejött vmi.

bónusz: általános suliba voltunk és versenyeztünk biológia órán hogy ki birja tovább fosás nélkül 3 szem hashajtóval. minden fiu meg 1-2 csaj is bevállalta a fosóversenyt, én kb. középmezőnyben elvéreztem, rohantam  a budira. okj kiszarom magam visszaérek, teremben srác full vörös, izzad egyszer csak egy nagy repedés, szag megcsap, elkezd visitozni, tiszta szar lett a szék, a gatyája, de még a fehér fal is.. tanar sik ideg volt, azt vartuk mikor nyalatja fel a gyerekkel


nem vártam, de ezen a 2 storyn röhögtem egy jót :D
Member
Posts: 29,401
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Sep 28 2013 01:08am
Na jó akkor én is bevallom hogy a 2 storyt eltúloztam.
Az elsőnél nem szartam be az orvosnál csak majdnem, aztán hazarohantam miután belémlőttek egy adag lónyugtatót.
A másodiknál meg épp elértem a budiig, és hiába sikerült szarnom a görcsölés megmaradt egy ideig.

Így már nem olyan színvonalas :c
Member
Posts: 22,419
Joined: Jun 21 2005
Gold: 10,967.77
Sep 28 2013 01:57am
Quote (fahrii @ Sep 28 2013 08:08am)
Na jó akkor én is bevallom hogy a 2 storyt eltúloztam.
Az elsőnél nem szartam be az orvosnál csak majdnem, aztán hazarohantam miután belémlőttek egy adag lónyugtatót.
A másodiknál meg épp elértem a budiig, és hiába sikerült szarnom a görcsölés megmaradt egy ideig.

Így már nem olyan színvonalas :c



Nekem már beleégett a memóriámba, hogy képen fostad az orvost.
Member
Posts: 31,108
Joined: Dec 12 2005
Gold: 14,398.00
Sep 28 2013 02:16am
Quote (fahrii @ 28 Sep 2013 09:08)
Na jó akkor én is bevallom hogy a 2 storyt eltúloztam.
Az elsőnél nem szartam be az orvosnál csak majdnem, aztán hazarohantam miután belémlőttek egy adag lónyugtatót.
A másodiknál meg épp elértem a budiig, és hiába sikerült szarnom a görcsölés megmaradt egy ideig.

Így már nem olyan színvonalas :c


de miert hazudnad azt egy internetes forumon, hogy beszartal, amikor nem is

????????????

?
???
?


????
??


??????
Member
Posts: 22,726
Joined: Apr 30 2011
Gold: 34,608.92
Sep 28 2013 02:42am
Quote (Vismajor @ Sep 27 2013 10:05pm)
ja btw patrikéknál amikor beszívtunk+beittunk
kint fetrengtem vmelyik napozóágyon amikor igy éreztem, hogy kullantótündér anyósvizitre készül
mivel kurvára kivoltam rosszfelé indultam el és a terasz helyett átestem vmi tujabokron vagy mi a gecin. De nem estem pánikba mert pár lépés után találtam friss felásott homokot meg egy fát aminek nekidölhettem
beisnyomtam a szülőpoziciot még zsepit is vettem elő(!)
a gond csak az volt, hogy a hátsóbejárat mellett a vészkijáraton is kopogtattak, és a szervezetem nem tudta eldönteni hogy most a bokámat fossa le, vagy a térdemet okádja le
ilyen felemás sikerrel végül is megpróbáltam egyszerre ejakulálni mindenfelől, ilyen előredőléses módszerrel elkerültem a barna foltokat, répadarabkákat
és még el is tudtam temetni a halottakat, mert hogy volt mozgásra müködésbe lépő lámpa, ami az ingázásomra nemtudom hnem figyelt fel


:DDDDDDD
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 28 2013 03:38am
Quote (bajcli @ Sep 28 2013 09:16am)
de miert hazudnad azt egy internetes forumon, hogy beszartal, amikor nem is

????????????

?
???
?


????
??


??????


beszarni meno
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891011Next
Add Reply New Topic New Poll