d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Mortal Kombat Topic
Prev167891025Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 5 2013 01:28am
Quote (NerfHydraDPS @ 5 Jul 2013 00:11)
bírom amúgy, hogy így random vannak olyan emberek akiknél be van kapcsolva a mikrofon és hallom ahogy csapkodja a gombokat


VAD.

Marmint Voice Activation Detection mod chahklienseknel. Nem kell pusthtotalkolni. Bar 1-2 tenyleg eleg szarul alitja be es tul erzekeny a mikrofonja.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 5 2013 01:29am
Quote (Inakwo @ 5 Jul 2013 09:27)
mi a geciért nem tölti a torrent...

mit csináljak ilyenkor?


Jobb klikk ra kliensben, force start. Meg ha nodod van halozati kapcsolatoknal a kliensre kommunikacio ideilgenes engedelyezese. Meg ha alapbol engedelyezve van, akkor is neha ezt kell tennem, hogy ne hagya amba. :C
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jul 5 2013 01:32am
Quote (Baleee @ 5 Jul 2013 08:29)
Jobb klikk ra kliensben, force start. Meg ha nodod van halozati kapcsolatoknal a kliensre kommunikacio ideilgenes engedelyezese. Meg ha alapbol engedelyezve van, akkor is neha ezt kell tennem, hogy ne hagya amba. :C


kliens jobb kilkk meg volt

semmi továbbra is

de nincs nod a gépen :c

sad panda leszek ha nem jön le
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 5 2013 01:37am
Quote (Inakwo @ 5 Jul 2013 09:32)
kliens jobb kilkk meg volt

semmi továbbra is

de nincs nod a gépen :c

sad panda leszek ha nem jön le


Update tracker? (szinten jobb klikknel)

Vagy advanced>clear peerlist

This post was edited by Baleee on Jul 5 2013 01:38am
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jul 5 2013 01:41am
Quote (Baleee @ 5 Jul 2013 08:37)
Update tracker? (szinten jobb klikknel)

Vagy advanced>clear peerlist


most jön de valami kibaszott lassan és a kalózoktol kellett leszednem ugyan azt :c

ha igy jön szintén soha nem fog leérni :DDDDD

2 évet ir :DDD LOL

This post was edited by Inakwo on Jul 5 2013 01:41am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 5 2013 01:44am
Quote (Inakwo @ 5 Jul 2013 09:41)
most jön de valami kibaszott lassan és a kalózoktol kellett leszednem ugyan azt :c

ha igy jön szintén soha nem fog leérni :DDDDD

2 évet ir :DDD LOL


Kalozrol nekem is csak ~500-zal jon most, keves 100%-os seedert kapok, a legtobbje csak ~40%-os, bar en meg az alatt vagyok, szoval mindegy, meg ha folyamatosan ok viszon tudjak szedni, akkor sem szamit.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jul 5 2013 01:45am
Quote (Baleee @ 5 Jul 2013 08:44)
Kalozrol nekem is csak ~500-zal jon most, keves 100%-os seedert kapok, a legtobbje csak ~40%-os, bar en meg az alatt vagyok, szoval mindegy, meg ha folyamatosan ok viszon tudjak szedni, akkor sem szamit.


ooo faszom mi lesz igy velem :D
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jul 5 2013 02:52am
Quote (Smat @ 5 Jul 2013 07:51)
Nekem is pls, érdekel ám.


sec
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 5 2013 02:53am
Quote (NerfHydraDPS @ 5 Jul 2013 08:52)
sec


Kosz teso etc.
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jul 5 2013 02:57am
Quote (Smat @ 5 Jul 2013 09:53)
Kosz teso etc.


npnp
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891025Next
Add Reply New Topic New Poll