Quote (jarabekg @ Jun 6 2013 03:47pm)
nem keresek kifogásokat arra, hogy miért vagyok bunkó veled. Azért vagyok bunkó veled, mert idegesítesz, és buta vagy, miközben azt hiszed, hogy a saját nyomorúságodból merített élettapasztalat általánosságban megálljaa helyét a világban, miközben ez abszolút nincs így. A saját antiszociálisod által krált nyomorúságos álomvilágban élsz, és már már olyan pszichotikusan ragaszkodsz hozzá, hogy az iljesztő, pedig semmi más dolgod nem lenne, csak átlépned a pinceajtó küszöbét.
de hányingerem van attól ami odakint vár
Quote (xGurke @ Jun 6 2013 03:48pm)
rosszul mondtam
hogy ha azt hiszed, hogy elolvassuk a postjaidat akkor tévedsz
az ilyen 1-2 szavasakat/sorosokat néha elolvasom unalmamban, regagálok rá, hogy nőjön a postcount, de amúgy nehogy azt hidd, hogy egy szavad is hatással van rám
NEHOGY!! egy pillanatra sem!

miért írod ezt, miért magyarázkodsz NEKEM
és legfőképpen kit akarsz becsapni?! engem?! a barátocskáidat?! vagy saját magadat?! vagy te már réges rég elhitted magadról, hogy te vagy a világ ura és semmi az ég egyadta világon nem érint meg