d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ez Nem Maradhat Lol Topicon Belül
Prev167891012Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 6 2013 09:40am
Quote (jarabekg @ Jun 6 2013 03:38pm)
minél mélyebben nézek magamba, annál kevésbé idegesítesz, és annál inkább semmitmondóak a postjaid, rájöttem, hogy te csak azért idegesítesz mert semmi mást nem próbálsz elérni, csak azt hogy felkúrjam az agyam


hát persze
az éles elmédet használhatnád másra is minthogy kifogásokat és magyarázatokat gyárts saját tapló viselkedésed miatt
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 6 2013 09:41am
Quote (Karan2_Returned @ Jun 6 2013 04:39pm)
Ez az egyetlen normalisabb csaj az OP-bol.

http://www.tacticups.com/lolszep/lili.jpg


ha jol emlekszem o nevezett a leszebb rockerlany feszbuk esemenyre is ugyen ezzel a keppel, szoval csak siman attentionwhore, mint az osszes tobbi ribanc, csak o meg geeknek meg menorockerrrrrlanynak is megprobalja beallitani magat :3
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jun 6 2013 09:41am
>wow player 2013
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 6 2013 09:42am
Quote (Karan2_Returned @ Jun 6 2013 03:39pm)
Ez az egyetlen normalisabb csaj az OP-bol.

http://www.tacticups.com/lolszep/lili.jpg


amúgy szerintem egy csomó ilyen photobucketről leszedett amcsi lány
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 6 2013 09:47am
Quote (jarabekg @ Jun 6 2013 04:41pm)
ha jol emlekszem o nevezett a leszebb rockerlany feszbuk esemenyre is ugyen ezzel a keppel, szoval csak siman attentionwhore, mint az osszes tobbi ribanc, csak o meg geeknek meg menorockerrrrrlanynak is megprobalja beallitani magat :3

Hat nyilvanvalo hogy egyik lany sem jatszik komolyabban. Legtöbb gondolom baratjanak akarja megnyerni a dijat.

Quote (Senee @ Jun 6 2013 04:42pm)
amúgy szerintem egy csomó ilyen photobucketről leszedett amcsi lány

Arccsontozat alapjan nem amerikai egyik sem.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 6 2013 09:47am
Quote (Senee @ Jun 6 2013 04:40pm)
hát persze
az éles elmédet használhatnád másra is minthogy kifogásokat és magyarázatokat gyárts saját tapló viselkedésed miatt


nem keresek kifogásokat arra, hogy miért vagyok bunkó veled. Azért vagyok bunkó veled, mert idegesítesz, és buta vagy, miközben azt hiszed, hogy a saját nyomorúságodból merített élettapasztalat általánosságban megálljaa helyét a világban, miközben ez abszolút nincs így. A saját antiszociálisod által krált nyomorúságos álomvilágban élsz, és már már olyan pszichotikusan ragaszkodsz hozzá, hogy az iljesztő, pedig semmi más dolgod nem lenne, csak átlépned a pinceajtó küszöbét.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 6 2013 09:48am
Quote (Senee @ Jun 6 2013 03:38pm)
igen, én is úgy érzem egészen vidám kedélyállapotban vagytok
ha valami szórakoztat miért tiltod/ignorálod?!

és bizony elérek vele
majd ha lepotyognak a tojáshéjjak a fenekedről és kikerülsz az életbe, egy-egy alkalommal élesen fognak belehasítani az agyadba egyes általam említett sorok
ebben biztos vagyok
senki se marad élete végéig gecikemény faszagyerek
az élet nem erről szól


rosszul mondtam
hogy ha azt hiszed, hogy elolvassuk a postjaidat akkor tévedsz
az ilyen 1-2 szavasakat/sorosokat néha elolvasom unalmamban, regagálok rá, hogy nőjön a postcount, de amúgy nehogy azt hidd, hogy egy szavad is hatással van rám
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 6 2013 09:48am
Quote (Karan2_Returned @ Jun 6 2013 03:47pm)
Hat nyilvanvalo hogy egyik lany sem jatszik komolyabban. Legtöbb gondolom baratjanak akarja megnyerni a dijat.


Arccsontozat alapjan nem amerikai egyik sem.


vagy csak facebook ismerősök közül geek gyerek fogta a titkos szerelmét és felrakta
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 6 2013 09:52am
Quote (jarabekg @ Jun 6 2013 03:47pm)
nem keresek kifogásokat arra, hogy miért vagyok bunkó veled. Azért vagyok bunkó veled, mert idegesítesz, és buta vagy, miközben azt hiszed, hogy a saját nyomorúságodból merített élettapasztalat általánosságban megálljaa helyét a világban, miközben ez abszolút nincs így. A saját antiszociálisod által krált nyomorúságos álomvilágban élsz, és már már olyan pszichotikusan ragaszkodsz hozzá, hogy az iljesztő, pedig semmi más dolgod nem lenne, csak átlépned a pinceajtó küszöbét.

de hányingerem van attól ami odakint vár

Quote (xGurke @ Jun 6 2013 03:48pm)
rosszul mondtam
hogy ha azt hiszed, hogy elolvassuk a postjaidat akkor tévedsz
az ilyen 1-2 szavasakat/sorosokat néha elolvasom unalmamban, regagálok rá, hogy nőjön a postcount, de amúgy nehogy azt hidd, hogy egy szavad is hatással van rám

NEHOGY!! egy pillanatra sem! :)
miért írod ezt, miért magyarázkodsz NEKEM
és legfőképpen kit akarsz becsapni?! engem?! a barátocskáidat?! vagy saját magadat?! vagy te már réges rég elhitted magadról, hogy te vagy a világ ura és semmi az ég egyadta világon nem érint meg
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 6 2013 09:55am
Quote (Senee @ Jun 6 2013 03:52pm)
de hányingerem van attól ami odakint vár


NEHOGY!! egy pillanatra sem! :)
miért írod ezt, miért magyarázkodsz NEKEM
és legfőképpen kit akarsz becsapni?! engem?! a barátocskáidat?! vagy saját magadat?! vagy te már réges rég elhitted magadról, hogy te vagy a világ ura és semmi az ég egyadta világon nem érint meg


magyarázd meg pls, hogy miért csinálod ezt?
ennyire szeretsz szerepelni? szeretsz áldozat lenni?
miért hiszed, hogy érdekelsz bárkit is? miért hiszed, hogy bárki is figyel rád?
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891012Next
Add Reply New Topic New Poll