d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Gz Lacketto
Prev167891011Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 29 2013 02:52pm
Quote (sylke @ Apr 29 2013 08:40pm)
a legjobb az ilyen helyzetekben, hogy ilyenkor nem udvariaskodik az ember, 2 kézzel löki fel akár a járokeretes nyuggert, csakhogy célba érjen
ja és ilyenkor semmilyen ötlet nem tünik hülyeségnek


nekem ilyen durva storyjaim nem voltak, de errol amit most irtal eszembejutott haverom egyik sztoryja, meg hogy tenyleg mennyire nem tunnek hulyesegnek az otletek
17kerben lakik, felszállt a buszra, mi örs vezér téren rakja le (pestiek előnyben) ~ 20 perc
útközben már érezte, hogy fosnia kell, de el is múlt, amint megkérkezett
metrón ugyan ez, egész végig fosnia kellett, de mire beért blahára már csillapodott
aztán felszállt a villamosra és akkor rátört :D mesélte, hogy remegett keze lába, amikor átszállt trollira, alig mert fellépni, mert félt, hogy összefossa magát
a trolin már imádkozott, hogy legalább addig bírja ki, amíg leszáll és akkor beleszarik a megállóban a kukába
de aztán valahogy beszenvedte magát a suliba. én csak annyit láttam belőle, hogy megjött és elrohant valamerre félig síró arccal
aztán amikor kijött elmesélni még könnyes volt a szeme
Member
Posts: 49,983
Joined: Sep 10 2006
Gold: 3,352.00
Apr 29 2013 02:54pm
Quote (xGurke @ Apr 29 2013 08:52pm)
nekem ilyen durva storyjaim nem voltak, de errol amit most irtal eszembejutott haverom egyik sztoryja, meg hogy tenyleg mennyire nem tunnek hulyesegnek az otletek
17kerben lakik, felszállt a buszra, mi örs vezér téren rakja le (pestiek előnyben) ~ 20 perc
útközben már érezte, hogy fosnia kell, de el is múlt, amint megkérkezett
metrón ugyan ez, egész végig fosnia kellett, de mire beért blahára már csillapodott
aztán felszállt a villamosra és akkor rátört :D mesélte, hogy remegett keze lába, amikor átszállt trollira, alig mert fellépni, mert félt, hogy összefossa magát
a trolin már imádkozott, hogy legalább addig bírja ki, amíg leszáll és akkor beleszarik a megállóban a kukába
de aztán valahogy beszenvedte magát a suliba. én csak annyit láttam belőle, hogy megjött és elrohant valamerre félig síró arccal
aztán amikor kijött elmesélni még könnyes volt a szeme


ezt érdekes lett volna megvalositani :D
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 29 2013 03:01pm
Quote (sylke @ Apr 29 2013 08:54pm)
ezt érdekes lett volna megvalositani :D


hát pedig még akkor is teljesen komolyan gondolta, amikor mesélte xd megnéztem volna
dékán bácsi épp behajt az egyetem utcájába, az egyik hallgatója meg az utca sarkán szarik a megálló kukájába
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Apr 29 2013 03:27pm
bazzeg mennyit röhögtem a topicon
Member
Posts: 11,434
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Apr 29 2013 03:41pm
Általános iskolai sztori:
valamiért gyűlöltem wcre menni, szanaszét voltak hugyozva a wck, etc.. na de kezdjük az elejéről már el sem akartam menni suliba de ofc senki se hitt nekem a családban h hasmenésem lesz
első két óránk természetesen dolgozatírással történt, és a nemesgázokat visszatartottam és a a beleimben robbantak szét, amit ofc a fél osztály hallott, de ez még semmi, hála csak egy ének óra volt hátra, és mehettem haza

Ének órán természetesen engem énekeltettek, azt már nemtudom hogy mit, de pont elég lett volna annyi megalázkodás 1 napra, de a java még csak akkor jött mivel rájöttem az óra után már felállni alig bírok anélkül h ne fossam telibe az egész széket
rávettem magam h elmenjek a suliba fosni 1et, ofc 1 wc volt nyitva, ott meg volt 1 gyerek, meg 2 sorban... nos én fogtam magam és bementem a tanári wcbe, rám meg azonnal jött az igazgatónő... én meg akkor fostam telibe a wct amikor kérdezte h ki van benn, és volt hangja...

Jó nap volt

This post was edited by AngryBug on Apr 29 2013 03:42pm
Member
Posts: 22,419
Joined: Jun 21 2005
Gold: 10,967.77
Apr 29 2013 03:45pm
Quote (AngryBug @ Apr 29 2013 07:50pm)
best topic in 2013


This. Lacus összehozta az embereket. :D
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Apr 29 2013 04:10pm
Alsós osztálykiránduláson voltam. Soha nem szerettem más wcjébe szarni, így reménykedtem, hogy kibírom a három napot. Ám utolsó napon az indulás előtt 1-2 órával éreztem, hogy jön a vég. Az osztállyal lent voltunk a Balatonparton én meg elkéredzkedtem a tanárnőtől, hogy vissza kell szaladnom a "strandnadrágomért". Siettem amennyire csak tudtam, sajnos az utolsó nap miatt már nagyjából mindent bezártak, merthát mindjárt indulunk haza, így a wc is zárva volt. Nem volt más választás kerestem egy fát ahol elvégezhetem a dolgot. Egész jól sikerült, majd rájöttem, hogy nincs wc papír... De közel volt az ebédlő ahol már a bejáratnál voltak szalvéták. Letolt nadrággal rohantam ahogy bírtam, majd sikeresen elloptam néhány szalvétát. Kicsit arrébb mentem, gondoltam úgyse lát senki... sajnos tévedtem, az egyik konyhás észrevett és így felordított kb, hogy "Nézd má' ott törli a kakás seggét" (mai napig hallom a hangját:D) eldobtam hát mindent, fel a nadrág és futottam sírva vissza a partra. Éreztem, hogy még nem sikerült makulátlanra törölni, így a buszúton igyekezdtem nem mozogni... Életem egyik legszörnyűbb élménye volt.. :(
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Apr 29 2013 04:15pm
pár napja voltunk horgászni srácokkal balaton parton (vonyarc)

gecijó volt, minden klappolt, csak szokás szerint hülyére kajáltam magam, össze-vissza ettem mindent a barátnőm nagyi féle hájastól kezdve, kalifornia paprika, grillezett kolbász, fagyi, kakaó, kávé, ice tea.. és még sorolhatnám

két öblös adag csúszott majdnem a bokámra, de annyira nem érdekelt, az a könnyebbség utána.. aztán jött egy második kör.. igazából 20 méterre tőlem strandoltak, de még az sem izgatott volna, ha egy egész strandon kellett volna ugyanezt véghez vinnem
Member
Posts: 20,801
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Apr 29 2013 04:26pm
Ovodas törtenet:

Keszültünk nagyban egy "szinhazi" elöadasra, es eljött az elsö proba napja.
Felalltunk egy nagy körbe, es probaltuk fejböl sorban elmondani a szövegünket.
Eljött az en sorom, nyitom ki a szamat, de szavak helyett egy nagy sugar hanyas jött ki.
Ez utan egy tiz masodperc csönd következett, amit egy "Te most rokaztal?" tört meg.

Mar el is feledkeztem erröl az esemenyröl, de hala ennek a remek topicnak sikerült felidezni nekem is a szep emlekeimet.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 29 2013 04:28pm
Quote (Karan2_Returned @ Apr 29 2013 10:26pm)
Ovodas törtenet:

Keszültünk nagyban egy "szinhazi" elöadasra, es eljött az elsö proba napja.
Felalltunk egy nagy körbe, es probaltuk fejböl sorban elmondani a szövegünket.
Eljött az en sorom, nyitom ki a szamat, de szavak helyett egy nagy sugar hanyas jött ki.
Ez utan egy tiz masodperc csönd következett, amit egy "Te most rokaztal?" tört meg.

Mar el is feledkeztem erröl az esemenyröl, de hala ennek a remek topicnak sikerült felidezni nekem is a szep emlekeimet.


erről eszembe jutott, hogy lehet egyszer behugyoztam karate edzésen
5-6 éves voltam kb
fingom sincs, hogy megötrtént e vagy csak valmi álom féle emlék
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891011Next
Closed New Topic New Poll