d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Mennyire Vagy Boldog? > 1-5
Prev167891022Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Apr 8 2013 01:50pm
Quote (Senee @ 8 Apr 2013 19:54)
miért akarod becsapni saját magadat is


Akkor csapnam be, ha kevesebbet irnek.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Apr 8 2013 01:51pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 8 2013 01:52pm
Quote (Baleee @ Apr 8 2013 07:50pm)
Akkor csapnam be, ha kevesebbet irnek.


4 a reális
"pár dolgon" mindig mindenkinek változtatnia kell

máskülönben tökéletesen harmonikus, boldog és szép életet él (5)
ilyen pedig nincs

mindenhol vannak kisebb-nagyobb aktuális problémák, amiktől TÖKÉLETES soha nem lehet semmi.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 8 2013 01:53pm
Quote (cowding @ 8 Apr 2013 20:51)
http://1.ii.gl/pHDDAr.png


mifasz :DDDDDDDD
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Apr 8 2013 01:53pm
Quote (TouchCow @ Apr 8 2013 09:48pm)
itt kb. ilyen standard minőséget hoz még mindig... de még pár hét és megérnek az AK47-es palánták, utána lesznek bajok egy ideig az biztos 8D

amúgy bátyám küldött egy ilyen goaletöltő oldalt: http://www.rupsy.ru/index.php?id=4
érdemes meglesned



minek fáradsz egy ilyen post megírásával, amikor úgy se olvassa el senki?



fúúú az ak-t mindig is ki akartam próbálni :c


az oldalt meg thy, de vágom amúgy :D
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Apr 8 2013 01:53pm
Quote (Senee @ 8 Apr 2013 21:50)
trenírozom a gondolataimat
azzal hogy gondolkodom társadalmi problémákon; fejlődöm


nem a társadalmi problémákon, hanem először a saját problémáidon kell gondolkoznod és azok megoldásán (ha már nem bírsz öngyi lenni)
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Apr 8 2013 01:54pm
Quote (Senee @ 8 Apr 2013 21:52)
4 a reális
"pár dolgon" mindig mindenkinek változtatnia kell

máskülönben tökéletesen harmonikus, boldog és szép életet él (5)
ilyen pedig nincs

mindenhol vannak kisebb-nagyobb aktuális problémák, amiktől TÖKÉLETES soha nem lehet semmi.




Tudsz olvasni?
5 - boldognak érzem magam/elégedett vagyok az élettel

Ez nem jelenti azt, hogy nincs cel, etc.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 8 2013 01:55pm
Quote (TouchCow @ Apr 8 2013 07:53pm)
nem a társadalmi problémákon, hanem először a saját problémáidon kell gondolkoznod és azok megoldásán (ha már nem bírsz öngyi lenni)


na mondjuk ebben igazad van
de az nehezebb
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 8 2013 01:57pm
Quote (Baleee @ Apr 8 2013 07:54pm)
Tudsz olvasni?
5 - boldognak érzem magam/elégedett vagyok az élettel

Ez nem jelenti azt, hogy nincs cel, etc.


4 - rendben mennek a dolgok, csak pár dolgon kell változtatni

mindenkinek mindig pár dolgon változtatnia kell


az 5. pont lehetett volna vmi szélsőségesebb tökéletességet kifejező dolog is, hogy tényleg csak a tündérkék szavazzanak arra a meséből
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Apr 8 2013 02:02pm
Quote (Senee @ 8 Apr 2013 21:57)
4 - rendben mennek a dolgok, csak pár dolgon kell változtatni

mindenkinek mindig pár dolgon változtatnia kell


az 5. pont lehetett volna vmi szélsőségesebb tökéletességet kifejező dolog is, hogy tényleg csak a tündérkék szavazzanak arra a meséből


oké, de most már eltakarodhatsz a topicomból

kösz
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891022Next
Add Reply New Topic New Poll