d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Autó Help Topic > Tolem Lehet Official Is.
Prev167891030Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Mar 13 2013 07:49pm
első oldal:

-Peugeot francia
- ford mondeo tdci -porlasztó 200k , 4db van benne, 70-100k kmenként cserélni kell mind mert gyárilag szar a konstrukció



nemolvastam amugy végig a szakértéseket, de mai világba se ford, se fiat, se francia. Ami megtérül az a honda meg a vw. merci , bmw, audi szintén szervizigényes és kibaszott drága. ha évi 20k km megvan dizelt vegyetek, azonban figyelni kell az új tipusuakra ,hogy 1.9 tdi szabad csak venni mert a 2000 dizel motor szintén porlasztó bajos, ami kibaszott drága, ha nincs meg a 20k km akkor benzin, abból megint csak odakell figyelni ha a fogyasztás számít ,hogy nagy kasznira kis motort veszel akkor szájbakurod magad és megfogja enni a gatyádat is. Én ha lenne sok lóvém , 2007-2009 passatot vennék 1,9tdi-t ~ 3misiért korrekt ár, szép autó és megvizható motor, ha kevesebb a keret akkor felejtsd el ezt az évjáratot mert a gatyádat ráfogod költeni miután olcsón átbasznak valahol

/szakértés

e/ beleolvastam 3min erejéig, látom van itt opel is, na most amióta ~ 2001-2002 óta átvette a GM a céget egy kalap szar lett azis, folyamatosan hordják szervízbe. opelből ami megbizható az a 2000-2001 astra, az még német, utána már lengyelbe gyártották, hiába a német etetés.

This post was edited by rapiddani on Mar 13 2013 07:57pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 14 2013 01:50am
Quote (rapiddani @ 14 Mar 2013 03:49)
első oldal:

-Peugeot  francia
- ford mondeo tdci  -porlasztó 200k , 4db van benne, 70-100k kmenként cserélni kell mind mert gyárilag szar a konstrukció



nemolvastam amugy végig a szakértéseket, de mai világba se ford, se fiat, se francia. Ami megtérül az a honda meg a vw.  merci , bmw, audi  szintén szervizigényes és kibaszott drága. ha évi 20k km megvan dizelt vegyetek, azonban figyelni kell az új tipusuakra ,hogy 1.9 tdi szabad csak venni mert a 2000 dizel motor szintén porlasztó bajos, ami kibaszott drága, ha nincs meg a 20k km akkor benzin, abból megint csak odakell figyelni ha a fogyasztás számít ,hogy nagy kasznira kis motort veszel akkor szájbakurod magad és megfogja enni a gatyádat is. Én ha lenne sok lóvém , 2007-2009 passatot vennék 1,9tdi-t ~ 3misiért korrekt ár, szép autó és megvizható motor, ha kevesebb a keret akkor felejtsd el ezt az évjáratot mert a gatyádat ráfogod költeni miután olcsón átbasznak valahol

/szakértés

e/ beleolvastam 3min erejéig, látom van itt opel is, na most amióta ~ 2001-2002 óta átvette a GM a céget egy kalap szar lett azis, folyamatosan hordják szervízbe. opelből ami megbizható az a 2000-2001 astra, az még német, utána már lengyelbe gyártották, hiába a német etetés.


~ 1,5m a keret. Am, ha kicsit meg tovabb olvasod, konkretan utolso oldalon lett irva, hogy a Peugeotnak is pl csak a designe francia, anglia, olasz, nemet stb orszagokban keszulnek a cuccai, az pedig, hogy elektronika nemet (Bosch), azert az inkabb jot jelent, sot nekunk jelenleg megjobbat, mint irtam flejebb. : )

En sem akartam francia autot, de ez elegge meggyozo.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 14 2013 02:08am
Amúgy mondeóból az 1.8as benzinest akartam ajánlani, nem tudom miért szaladt ki a számon ez a csúnyaság
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 14 2013 02:22am
Quote (Vismajor @ 14 Mar 2013 10:08)
Amúgy mondeóból az 1.8as benzinest akartam ajánlani, nem tudom miért szaladt ki a számon ez a csúnyaság


Probalod szepiteni! ;DDDDD
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 14 2013 02:27am
Quote (Baleee @ Mar 14 2013 09:22am)
Probalod szepiteni! ;DDDDD


ami igaz az igaz
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Mar 14 2013 02:45am
Quote (rapiddani @ 14 Mar 2013 02:49)
első oldal:

-Peugeot  francia
- ford mondeo tdci  -porlasztó 200k , 4db van benne, 70-100k kmenként cserélni kell mind mert gyárilag szar a konstrukció



nemolvastam amugy végig a szakértéseket, de mai világba se ford, se fiat, se francia. Ami megtérül az a honda meg a vw.  merci , bmw, audi  szintén szervizigényes és kibaszott drága. ha évi 20k km megvan dizelt vegyetek, azonban figyelni kell az új tipusuakra ,hogy 1.9 tdi szabad csak venni mert a 2000 dizel motor szintén porlasztó bajos, ami kibaszott drága, ha nincs meg a 20k km akkor benzin, abból megint csak odakell figyelni ha a fogyasztás számít ,hogy nagy kasznira kis motort veszel akkor szájbakurod magad és megfogja enni a gatyádat is. Én ha lenne sok lóvém , 2007-2009 passatot vennék 1,9tdi-t ~ 3misiért korrekt ár, szép autó és megvizható motor, ha kevesebb a keret akkor felejtsd el ezt az évjáratot mert a gatyádat ráfogod költeni miután olcsón átbasznak valahol

/szakértés

e/ beleolvastam 3min erejéig, látom van itt opel is, na most amióta ~ 2001-2002 óta átvette a GM a céget egy kalap szar lett azis, folyamatosan hordják szervízbe. opelből ami megbizható az a 2000-2001 astra, az még német, utána már lengyelbe gyártották, hiába a német etetés.


vegre egy ertelmes hozzaszolas a sok francia mocsokajanlat utan
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 14 2013 02:51am
Quote (GoreKnight9 @ 14 Mar 2013 10:45)
vegre egy ertelmes hozzaszolas a sok francia mocsokajanlat utan


Ertelmes, csak mindent figyelmen kivul hagy amirol a topicban szo volt, a rakbol sincs keret 3 millas autora. BMW amit balage mondott meg a topicban az is n1 lenne, csak onnantoll, hogy kurvagyorsan kopnak az alkatreszek es meg dragak is, kell a fasznak. 10+ eves autot meg szinten nem nagyon akarok.

A 407 korrekt arban van es utananezegettem, sok a pozitiv velemeny rola. Ami pedig negativ, az sem veszes. 7 eves auto, meg belefer. Mondjuk ami nem tetszik benne, hogy az alvaz egy kicsit alacsonyan van.

This post was edited by Baleee on Mar 14 2013 02:52am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 14 2013 04:23am
Quote (Baleee @ Mar 14 2013 09:51am)
Ertelmes, csak mindent figyelmen kivul hagy amirol a topicban szo volt, a rakbol sincs keret 3 millas autora. BMW amit balage mondott meg a topicban az is n1 lenne, csak onnantoll, hogy kurvagyorsan kopnak az alkatreszek es meg dragak is, kell a fasznak. 10+ eves autot meg szinten nem nagyon akarok.

A 407 korrekt arban van es utananezegettem, sok a pozitiv velemeny rola. Ami pedig negativ, az sem veszes. 7 eves auto, meg belefer. Mondjuk ami nem tetszik benne, hogy az alvaz egy kicsit alacsonyan van.


Népítéletet is vágod tcn nem? Bár azért az kevésbé aranyigazság mint egy nepper véleménye, mert ott az emberek egy autóval találkoznak, és ritkán lehet a szériára érvényes hibával találkozni(fullfos vs sosem volt semmi baja esetek)
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 14 2013 04:36am
Quote (GoreKnight9 @ 14 Mar 2013 09:45)
vegre egy ertelmes hozzaszolas a sok francia mocsokajanlat utan


kérlek, szakértsd meg te is a témát

Quote (Vismajor @ 14 Mar 2013 09:08)
Amúgy mondeóból az 1.8as benzinest akartam ajánlani, nem tudom miért szaladt ki a számon ez a csúnyaság


na az éppen egy gecijó motor, láncos vezérlésű, gondozni sem kell

Quote (Baleee @ 14 Mar 2013 09:51)
Ertelmes, csak mindent figyelmen kivul hagy amirol a topicban szo volt, a rakbol sincs keret 3 millas autora. BMW amit balage mondott meg a topicban az is n1 lenne, csak onnantoll, hogy kurvagyorsan kopnak az alkatreszek es meg dragak is, kell a fasznak. 10+ eves autot meg szinten nem nagyon akarok.

A 407 korrekt arban van es utananezegettem, sok a pozitiv velemeny rola. Ami pedig negativ, az sem veszes. 7 eves auto, meg belefer. Mondjuk ami nem tetszik benne, hogy az alvaz egy kicsit alacsonyan van.


kurva alacsony az orra, arra készülj, hogy havonta fogsz rendszámtáblatartó keretet venni, mert mindenhol leakad
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 14 2013 04:47am
Akartam is kérdezni, hogy fix helyekre fogsz járkálni a cuccal, vagy csázkálsz majd méhészettől méhészetig v dno
Tehát mennyit mész "terepen"(terep=földút) mennyire gány a környék etc, ez sem utolsó szempont
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891030Next
Add Reply New Topic New Poll