Quote (SnoopDogg @ 15 Jan 2013 19:49)
Örs vezér terén ott ült az egyik megállóban hajnalban 1 csávóval aki átölelte én meg odamentem megkérdezni, h tudnak-e adni egy szál cigit erre felpattant odajött hozzám és azt mondta adok én kettőt is csak védj meg ettől a fasztól.. kérdeztem tőle, h mi van ?? nem a csávód ? azt mondta nem, egy idegen ember aki nem hagyja békén 20perce és ölelgeti , szóval tettem amit egy úriembernek tennie kellett és megmondtam a csávónak, h menjen a faszomba és megvártam a nővel a buszt.. (30perc~) jó arc volt meg minden, elkértem a számát aztán onnantól ment minden a maga útján
valld be hogy nem a cigi miatt mentél oda, hanem mert kivetítették az égre a batman jelet és hívott a kötelesség