d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Tolvajkergetők
Prev167891023Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 15 2012 08:04pm
Quote (Jancsipapa @ Dec 15 2012 11:19pm)
akkor úgy mondom, hogy nem az a begyakorlott szöveg volt, meg beleesett a 15 pénztárca a babakocsiba-szöveg...
tolvajnak tolvaj, de ilyenek nem történnek meg jóformán, hogy egy totál gazdátlan, lezáratlan bicikli van az út közepén
a gyereknek volt egy kurva hülye döntése, ezek meg szopatták napokig, meg akarták nézni hol lakik, hogy basztassák továbbra is
a legtöbb ember itt csinált már olyat, amiért elviehették volna a rendőrök, feltételezem a nagyját meg is bánta az illető, még ha nem is bukott le, de nem ezt kéne bemutatni, hogy a hülyegyerek eltolta a gazdátlannak tűnő biciklit, hanem azt, aki 15 mp alatt lekattintja a zárat és már 3 saroknyira jár vele


azon gecire röhögtem
egyszerüen hihetetlen hogy a cigányok mit nem képesek összehazudni
az se volt rossz, amikor mondták hogy a bicikli csak ugy ott volt a vonaton : DD
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 16 2012 04:04am
Quote (sylke @ 16 Dec 2012 03:04)
azon gecire röhögtem
egyszerüen hihetetlen hogy a cigányok mit nem képesek összehazudni
az se volt rossz, amikor mondták hogy a bicikli csak ugy ott volt a vonaton : DD


iso link a babakocsishoz
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Dec 16 2012 04:22am
múltkor ilyen pohár akció volt Stoczek-ban, hogy 0,5-ös üdítő mellé retro poharat adtak. Leültem egy random asztalhoz, aztán látom, hogy valaki otthagyta. megebédeltem, gondolkoztam, hogy haza hozzam-e, aztán mondom ha nem én akkor majd vmi random úgyis haza viszi, úgyhogy elhoztam. Aztán most megnéztem ezeket, és (kb nekem is az említett videótól kezdve) volt egy ilyen gondolatom, hogy most mi a faszt csináltam volna, ha odajött volna Tomcat 20 kamerával, kiírja a nevem a műsorba, meg hogy éttermi tolvaj és elkezdi mondani nekem, hogy te tolvaj geci. Ott bevallottam volna, visszaadtam volna etc, de bazzeg a videó megmarad. Most beleestem egy ilyen hibába, és akkor életem végéig el vagyok ítélve. Látják haverok, szülők etc, akkor ők mit mondanak. És a videóból kb az jön majd le, hogy mindig lopok. És akkor majd ezek után, mondjuk ha egyszer meglátja a főnököm akkor mi van, vagy netalántán ismert személyiség leszek. Akkor felhánytorgatják ezt a szart, mert hogy egyszer elhoztam egy poharat.

Nem akartam ilyen irányba elmenni pedig, meg beszállni a vitába, de miközben írtam a tl;dr-t csak ez jött ki belőlem. Megfogadtam, hogy soha többé nem teszek ilyet. Akár milyen kis szar dologról van szó. Inkább otthagyom, vigye haza más.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 16 2012 04:33am
Szerintem is ugyanolyan tolvaj az aki elviszi az otthagyott biciklit mint az aki leszedi róla a lakatot. Nekem eszembe nem jutna ez. Az aki otthagyta a biciklit igen valószínű, hogy még vissza fog érte jönni meg amúgy is, miért vinném el csak úgy miközben semmi közöm hozzá. Eléggé meglepett, hogy van aki szerint ez belefér.

/e nem néztem meg a videót csak elolvastam a topicot

This post was edited by Rawen on Dec 16 2012 04:35am
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 16 2012 04:39am
Quote (Rawen @ 16 Dec 2012 11:33)
Szerintem is ugyanolyan tolvaj az aki elviszi az otthagyott biciklit mint az aki leszedi róla a lakatot. Nekem eszembe nem jutna ez. Az aki otthagyta a biciklit igen valószínű, hogy még vissza fog érte jönni meg amúgy is, miért vinném el csak úgy miközben semmi közöm hozzá. Eléggé meglepett, hogy van aki szerint ez belefér.

/e nem néztem meg a videót csak elolvastam a topicot


egyetertek Corvus corax-szal es azon lepodtem meg hogy pont bajcli szerint elfogadhato ez
tole nem vartam volna ezt a velemenyt
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 16 2012 04:42am
Quote (GoreKnight9 @ Dec 16 2012 10:39am)
egyetertek Corvus corax-szal es azon lepodtem meg hogy pont bajcli szerint elfogadhato ez
tole nem vartam volna ezt a velemenyt


szkumbeg bajcli
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 16 2012 04:45am
5. résznél tartok, eddig nem történt kontkrétan semmi

a bmes rész is egy vicc volt lyl

lol a 6. részt törölték is :D

This post was edited by jarabekg on Dec 16 2012 04:58am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 16 2012 05:57am
Quote (jarabekg @ Dec 16 2012 11:45am)
5. résznél tartok, eddig nem történt kontkrétan semmi

a bmes rész is egy vicc volt lyl

lol a 6. részt törölték is :D


janou irt nekik és ők meg ugrotak
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Dec 16 2012 06:11am
mindenki ezen a 6. részen van kiakadva, mikor az egyikben egy bedrogozott csecsemő van hogy ne bőgjön

wtf is wrong with you guys?
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 16 2012 06:25am
Quote (Flutter @ Dec 16 2012 01:11pm)
mindenki ezen a 6. részen van kiakadva, mikor az egyikben egy bedrogozott csecsemő van hogy ne bőgjön

wtf is wrong with you guys?


mi volt a 6. részben?
én is kerestem, de csak az reklámozó extra rész találtam meg, ahol tomcat mellett az a jerry fejű 2 értelmes, összefüggő mondatot nem tudott szülni
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891023Next
Add Reply New Topic New Poll