d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Isten Vs Evolúció
Prev167891046Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 19 2012 03:26pm
hoppa bajban vagyunk
16 User(s) are reading this topic (1 Guests and 2 Anonymous): L_a_c, Gary, SummertimeClothes, TassassinHc, Rawen, TresholdOfUniverse, Inakwo, tevetava, anyd, josheide, A122, HunIndex, ZsDanee

This post was edited by SummertimeClothes on Sep 19 2012 03:26pm
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 19 2012 03:27pm
Karan +10%
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 19 2012 03:28pm
Quote (Rawen @ 19 Sep 2012 23:27)
Karan +10%


de legalabb exadmintol kapta, achievement
O JAJ MINDJART 5K POSTOM LESZ EZT VALAMI JORA KELL ELLONI

This post was edited by SummertimeClothes on Sep 19 2012 03:28pm
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Sep 19 2012 03:29pm
Quote (Senee @ Sep 19 2012 10:16pm)
szerintem az egy ilyen "sokat beszélj, semmit se mondj" írás


biztos azért egyetemi tananyag, azt se tudod miről beszélsz
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Sep 19 2012 03:33pm
Quote (Senee @ 19 Sep 2012 23:23)
istent se tudod megmagyarázni, se az ő teremtését

miért nem szól semmi arról, hogy honnan lett isten?! mert akkor azt a végtelenségig lehetne bontogatni.. ezért ISTEN VÓT ÉS KÉSZ. és akkor szép írás, hogy létrehozni kívánta, megnyilatkoztatni óhajtotta magát etc etc így úgy amúgy és 242342 oldal faszság létrejött. Ami ok, nem teljesen faszság, mert sok olyan dolgot írtak bele EMBEREK, akiknek az volt a céljuk vele, hogy élhetőbb világban éljünk.


az ateista azt mondja, hogy anyag volt és kész.
a deista azt mondja, hogy isten volt és kész.

a vita nem itt zajlik. (többedszerre írom le ezt neked. engedd el, nyugi van.)


idézem magamat, hogy ne kelljen túlerőltetned magadat:

"én elfogadom elméletben, hogy minden az anyagból lett... de igen hézagos a dolog.

fogadd el, hogy minden istentől lett és vizsgálj meg rendesen minden vallást és olyan kultúrkört, ami Istent helyezi a középpontba (itt egy kicsit nehéz dolgod lesz)
és akkor látod, hogy nincsen hézag.
vagy csak menjél el minden Mo-n fellelhető egyházhoz és tegyed fel a kérdéseidet. Ha van ahol nem tudnak válaszolni a kérdésedre maradéktalanul, akkor lépj tovább.

ehhez annyi kell, hogy LEGALÁBB ELMÉLETBEN megadjad azt a feltételezést, hogy létezhet Isten."


Quote (Karan2_Returned @ 19 Sep 2012 23:24)
Mivel lesz teljesebb az eleted ha megvilagosult krisnatudatos leszel? Krisna mit gondol az öngyilkossagrol? Es zavarja ha kielegitem magam?


ez túlnyúlik a fórumos beszélgetés keretein.
mind a három kérdés egy alaphoz nyúlik vissza:
ki is vagy te valójában?

de egy gyors snitt, így sorrendben:
önmegvalósítás, az öngyilkosság nem előnyös, de a döntés a tied, az önkielégítés. sem előnyös, de a döntés szintén a tied. persze inkább önkielégítés, mint öngyilkosság, ofc.

és egy apróság:
aki az önmegvalósítás ezen gyakorlati ösvényét tapodja, vagy kezdi el... az nem azt jelenti, hogy mindent csinál és azonnal. tehát én pl, Krsnás vagyok. de ha és amikor van barátnőm, élek nemi életet. tudom, hogy hol tartok és tudom, hogy merre megyek. törekszem, de nem erőszakolom meg magamat.


Quote (TresholdOfUniverse @ 19 Sep 2012 23:24)
Van itt az asztalomon egy vonalzo. Megirigyelt milyen okos vagy, de megnyugtattam.


:DDDDD
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 19 2012 03:34pm
Quote (A122 @ Sep 19 2012 09:29pm)
biztos azért egyetemi tananyag, azt se tudod miről beszélsz


hát mondjuk ezért nem is mennék a pázmányra a hittudományi karra.
ha miniszterelnök lennék, lehet meg is szüntetném

elég ha történelem beszél a régi korokról, hogy mikor-hogyan próbálták visszaszorítani a bűnözést és hogy ez a visszaszorító erőt biztosító intézmény hogy vált maga is velejéig bűnössé
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 19 2012 03:35pm
mondjuk az tényleg egy érdekes kérdés, hogy mi volt azelott, hogy barmi lett, es akkor azelott?
magic is everywhere in this bitch!
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 19 2012 03:35pm
szarul mukodik a postblocker
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 19 2012 03:35pm
Quote (SummertimeClothes @ 19 Sep 2012 23:35)
szarul mukodik a postblocker


Magyart használsz?
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 19 2012 03:35pm
Quote (SummertimeClothes @ 19 Sep 2012 23:35)
szarul mukodik a postblocker


5K GZZZZZZZZ
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891046Next
Add Reply New Topic New Poll