d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Healthy Lifestyle
Prev167891029Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Sep 19 2012 05:08am
Quote (Flutter @ Sep 19 2012 12:02pm)
Cigizek, szarokat eszek, szarni is kocsival járok.
Ez az én topicom!


lehet te ezt viccbol irtad de nálam ez sajnos kibaszottul igaz :D lehet igy 30 fele mar nem artana erre is figyelni egy kicsit
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Sep 19 2012 05:13am
Quote (Fej @ Sep 19 2012 12:08pm)
lehet te ezt viccbol irtad de nálam ez sajnos kibaszottul igaz :D lehet igy 30 fele mar nem artana erre is figyelni egy kicsit


egyáltalán nem vicc
leszarom a hosszú távú egészségem
úgyis jön egy háború/aszteroida/robotlázadás/zombitámadás vagy valami szar és meghalunk mind
ha nem akkor meg feltalálnak valami szart amitől nem öregszünk

de ha még az sem, akkor nem kell 90 évesen várnom, hogy ugyan valaki cserélje már ki alattam a szaros pelenkát
terriblü
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Sep 19 2012 05:16am
Quote (Flutter @ Sep 19 2012 12:13pm)
egyáltalán nem vicc
leszarom a hosszú távú egészségem
úgyis jön egy háború/aszteroida/robotlázadás/zombitámadás vagy valami szar és meghalunk mind
ha nem akkor meg feltalálnak valami szart amitől nem öregszünk

de ha még az sem, akkor nem kell 90 évesen várnom, hogy ugyan valaki cserélje már ki alattam a szaros pelenkát
terriblü


ezt csak addig gondolod így amíg be nem szopod az első vastagabb faszt, utána minden mindegy csak legyél először jól, legalábbis nálam így volt
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Sep 19 2012 05:17am
Quote (Flutter @ 19 Sep 2012 12:13)
egyáltalán nem vicc
leszarom a hosszú távú egészségem
úgyis jön egy háború/aszteroida/robotlázadás/zombitámadás vagy valami szar és meghalunk mind
ha nem akkor meg feltalálnak valami szart amitől nem öregszünk

de ha még az sem, akkor nem kell 90 évesen várnom, hogy ugyan valaki cserélje már ki alattam a szaros pelenkát
terriblü


ez a kedvenc szövegem, hogy "valamiben úgy is meg kell halni"

naja, csak nem mindegy hogy, meg mikor
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 19 2012 05:18am
Quote (Flutter @ Sep 19 2012 11:13am)
egyáltalán nem vicc
leszarom a hosszú távú egészségem
úgyis jön egy háború/aszteroida/robotlázadás/zombitámadás vagy valami szar és meghalunk mind
ha nem akkor meg feltalálnak valami szart amitől nem öregszünk

de ha még az sem, akkor nem kell 90 évesen várnom, hogy ugyan valaki cserélje már ki alattam a szaros pelenkát
terriblü


Mamám ilyen idősek otthonában van és mikor beszoktam menni hozzá, ami ott van az tök lehangoló. Tisztaság van meg minden, gondoskodnak róluk, nem az.. hanem, hogy ott fekszenek csak, gyakorlatilag mozogni is alig bírnak és ott várják a halált. Egyik-másik még arról beszél mikor mehet már haza.. egyik-másik meg arról, hogy de jó lenne már, ha jönne érte a jóisten' ...

Így én is azt mondom, faszom se akar így élni.. de mikor meg ott lesz az ember akkor meg kapaszkodna mind a tíz körmével az életbe imo :c
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 19 2012 05:47am
Quote (Senee @ 19 Sep 2012 13:18)
Mamám ilyen idősek otthonában van és mikor beszoktam menni hozzá, ami ott van az tök lehangoló. Tisztaság van meg minden, gondoskodnak róluk, nem az.. hanem, hogy ott fekszenek csak, gyakorlatilag mozogni is alig bírnak és ott várják a halált. Egyik-másik még arról beszél mikor mehet már haza.. egyik-másik meg arról, hogy de jó lenne már, ha jönne érte a jóisten' ...

Így én is azt mondom, faszom se akar így élni.. de mikor meg ott lesz az ember akkor meg kapaszkodna mind a tíz körmével az életbe imo :c


egészséges életmódnak épp az a lényege, hogy ne 60 éves korodra kerülj ilyen szintre, hanem mondjuk 80-90. ugyanakkor bennem sokszor felmerül, hogy genetika miatt sokat változtatni talán nem tud az ember, de lehet csak én vagyok pesszimista.
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Sep 19 2012 05:51am
Quote (Flutter @ Sep 19 2012 12:13pm)

de ha még az sem, akkor nem kell 90 évesen várnom, hogy ugyan valaki cserélje már ki alattam a szaros pelenkát
terriblü


hát ez az
ha egészségesen élsz és megéred a 90-et akkor nem kell megkérned senkit, mivel el tudsz menni wc-re
azaz: utolsó napjaidig el tudod látni magad
te döntesz, hogy uccsó 10 évedet hogy éled le
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 19 2012 06:07am
Szar dolog ez, mert most túl sok jóság van amiért le kellene mondani, a hosszabb, egészségesebb életért és úgy van vele az ember, hogy a faszom.. elég nekem 60 év ebben a pokolban, rosseb akar 90 évig itt szenvedni.
De aztán ha teszem azt 40 évesen, 20 évnyi masszív magamérgezés után gondol egyet, hogy hát már van családom, van gyerekem, jó lenne látni az unokákat majd felnőni, dédunokákat ugrálni etc, akkor meg már lehet késő lesz, legalábbis elég nagy hátrányból indul neki a nagy egészségességnek.

Szerintem sokan ilyen 60 évesen, halálukon bánják meg, hogy jaj jobb lett volna egészségesebben élni

Nem élhet az ember úgy ahogy akar, minden jónak, amit élvezetesnek érez, később ezerszeresen fizeti vissza az árát.. tiszta fos ez az élet
..És ez még csak nem is csak az egészséges életmódra vonatkozik, hanem az élet minden aspektusára.. ha az élvezeteket választod a kötelességek helyett, akkor is elkárhozol

This post was edited by Senee on Sep 19 2012 06:09am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 19 2012 07:03am
Quote (daneeka10 @ Sep 19 2012 08:43am)
ezekbe a szarokba van egyáltalán kalória? sajtburgerből egy rakást meg lehet enni egyhelyben


televannak kalóriával és mégsem laktatnak

hízni szerintem nagyon jó, csak sok $$

Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Sep 19 2012 12:47pm)
egészséges életmódnak épp az a lényege, hogy ne 60 éves korodra kerülj ilyen szintre, hanem mondjuk 80-90. ugyanakkor bennem sokszor felmerül, hogy genetika miatt sokat változtatni talán nem tud az ember, de lehet csak én vagyok pesszimista.


szerintem az öregkori demencia abszolúte nem egészség függő, szerintem csak genetikus

lehetsz kurvaegészséges 60 éves korodban, de akkor is megbolondulsz, ha olyan géneket örököltél

This post was edited by jarabekg on Sep 19 2012 07:06am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 19 2012 07:13am
Quote (Flutter @ 19 Sep 2012 13:13)
egyáltalán nem vicc
leszarom a hosszú távú egészségem
úgyis jön egy háború/aszteroida/robotlázadás/zombitámadás vagy valami szar és meghalunk mind
ha nem akkor meg feltalálnak valami szart amitől nem öregszünk

de ha még az sem, akkor nem kell 90 évesen várnom, hogy ugyan valaki cserélje már ki alattam a szaros pelenkát
terriblü


ismerősöm dédapja 92 évesen még kiment kapálni
igen, ágyhoz kötve szaros pelenkával fog meghalni mindenki.
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891029Next
Add Reply New Topic New Poll