Quote (daneeka10 @ Sep 19 2012 08:43am)
ezekbe a szarokba van egyáltalán kalória? sajtburgerből egy rakást meg lehet enni egyhelyben
televannak kalóriával és mégsem laktatnak
hízni szerintem nagyon jó, csak sok $$
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Sep 19 2012 12:47pm)
egészséges életmódnak épp az a lényege, hogy ne 60 éves korodra kerülj ilyen szintre, hanem mondjuk 80-90. ugyanakkor bennem sokszor felmerül, hogy genetika miatt sokat változtatni talán nem tud az ember, de lehet csak én vagyok pesszimista.
szerintem az öregkori demencia abszolúte nem egészség függő, szerintem csak genetikus
lehetsz kurvaegészséges 60 éves korodban, de akkor is megbolondulsz, ha olyan géneket örököltél
This post was edited by jarabekg on Sep 19 2012 07:06am