d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Guild Wars 2
Prev167891078Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 9 2012 06:09am
Quote (farki @ 9 Aug 2012 12:44)
5.10-nél az nem a gw2ből van :D
amúgy valszeg lesz jó pár kiegészítő, illetve mintha olvastam volna valami shopról, ahol kinézetet befolyásoló dolgokat lehet venni


és ez a játék miért lesz jobb mint pl egy wow? (a havidíjmentességet leszámítva)
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Aug 9 2012 06:22am
Quote (fahrii @ 9 Aug 2012 13:09)
és ez a játék miért lesz jobb mint pl egy wow? (a havidíjmentességet leszámítva)


http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=64060391&f=129&p=427830538
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Aug 9 2012 12:47pm
13 perc és stressz teszt!
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
Aug 9 2012 01:13pm
én megveszem ahogy kijön
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Aug 9 2012 01:22pm
Quote (Opsilo @ 9 Aug 2012 20:13)
én megveszem ahogy kijön


miért nem preordereled?
3 nappal előbb kezdhetsz el játszani
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 9 2012 01:31pm
Quote (Opsilo @ 9 Aug 2012 20:13)
én megveszem ahogy kijön


én megvárom a véleményeket róla
engem még el tud csábítani, bár nem valószínű...
itt van nekem a D3, BF3, CS:GO
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 9 2012 01:39pm
nem fogadja el a kartyam ;_;
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Aug 9 2012 02:26pm
szar
wow>all
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 9 2012 03:56pm
Quote (dihep @ 9 Aug 2012 22:26)
szar
wow>all


szia petya!
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Aug 9 2012 04:37pm
nos, jó game lesz ez szerintem
necro az elég nice, de utolsó fél órában kezdtem egy mesmert, az sokkal jobban bejött
world vs world pvp-be is benéztem, de nem sikerült hirtelen feldolgoznom:D
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891078Next
Add Reply New Topic New Poll