d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Balaton Round 2 > Sose Lehet Elég Korán Elkezdeni...
Prev167891011Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Apr 27 2012 08:05am
Quote (josheide @ Apr 27 2012 01:50pm)
Küldd el a fényképes önéletrajzod pmben és átgondolom.
























(igen, jöhetsz)


juhu
majd ha lesz pontos idő akkor írj ,úgy intézem a dolgokat

This post was edited by harcikacsa17 on Apr 27 2012 08:06am
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Apr 27 2012 08:09am
balatoni vagyok siman bennelennek ha meghivtok
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 27 2012 08:15am
én nem tudom, hogy alakul még a nyaram :/
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 27 2012 08:21am
Quote (GoreKnight9 @ 27 Apr 2012 15:09)
balatoni vagyok siman bennelennek ha meghivtok


itt nem meghívják az embereket, senki nem fog könyörögni, hogy menj. Ha akarsz menni, akkor közöld, hogy mennél.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 27 2012 08:22am
Quote (CyberPunk666 @ 27 Apr 2012 16:21)
itt nem meghívják az embereket, senki nem fog könyörögni, hogy menj. Ha akarsz menni, akkor közöld, hogy mennél.


Hát neked ritka szar napod lehet
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Apr 27 2012 08:23am
Quote (Rawen @ Apr 27 2012 02:22pm)
Hát neked ritka szar napod lehet


:D piros napos ünnepek.. tudod
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 27 2012 08:23am
Quote (Rawen @ 27 Apr 2012 15:22)
Hát neked ritka szar hónapod lehet


fixed.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 27 2012 08:24am
Quote (CyberPunk666 @ 27 Apr 2012 16:21)
itt nem meghívják az embereket, senki nem fog könyörögni, hogy menj. Ha akarsz menni, akkor közöld, hogy mennél.


Quote (Rawen @ 27 Apr 2012 16:22)
Hát neked ritka szar napod lehet


De amúgy baromira igaza van. Ha valakit érdekel a dolog szóljon most, hogy úgy nagyjából legyen egy képem arról mennyien is akartok jönni. Ha van elég sátor akkor rengeteg embert el tudok szállásolni szóval a hely nem gond. Kaját piát meg úgyis közösen fogunk venni szóval nekem ebből hasznom nem lesz.
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Apr 27 2012 08:26am
Quote (josheide @ Apr 27 2012 02:24pm)
De amúgy baromira igaza van. Ha valakit érdekel a dolog szóljon most, hogy úgy nagyjából legyen egy képem arról mennyien is akartok jönni. Ha van elég sátor akkor rengeteg embert el tudok szállásolni szóval a hely nem gond. Kaját piát meg úgyis közösen fogunk venni szóval nekem ebből hasznom nem lesz.


akik múltkor ottvoltak barátaid, ők jönnek most?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 27 2012 08:28am
Quote (AngryBug @ 27 Apr 2012 16:26)
akik múltkor ottvoltak barátaid, ők jönnek most?


Pff fogalmam nincs, lehet lesz nem hunsubos ismerősöm 1-2 de, hogy ki hogy ér rá a nyáron még rejtély.
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891011Next
Add Reply New Topic New Poll