Quote (CyberPunk666 @ 27 Apr 2012 16:21)
itt nem meghívják az embereket, senki nem fog könyörögni, hogy menj. Ha akarsz menni, akkor közöld, hogy mennél.
Quote (Rawen @ 27 Apr 2012 16:22)
Hát neked ritka szar napod lehet
De amúgy baromira igaza van. Ha valakit érdekel a dolog szóljon most, hogy úgy nagyjából legyen egy képem arról mennyien is akartok jönni. Ha van elég sátor akkor rengeteg embert el tudok szállásolni szóval a hely nem gond. Kaját piát meg úgyis közösen fogunk venni szóval nekem ebből hasznom nem lesz.